TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda nestalo ko je jamio jamio Sad će firma dignuti cijenu Ovo je bio dogovor sa Ersteom dignut cijenu pa da se ovi lakše iskrcaju Sad opet prema gore

Kakvo dizanje cijene? Prodavatelj je znao da će sa većim prometom i većim spuštanjem cijene privući kupnju i investitore. Veću količinu možeš prodati jedino ovako, a posebno ako je dionica prilično nelikvidna za veći promet. Ako je prodao što je imao, to je to, bitno je da su na ovim razinama veći investitori spremni za ulaz.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Nema više??
Opet sam zakasnio i čekam bez veze na 2900,xx [cry]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Ima još, upravo sam vidio da se postavio nalog na kupnju od 60 komada. Malo poslije…

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

U posljednjim sekundama trgovine u igru ulijeće "ludi" trezor sa 5 komada po 3087,98 i vadi nas iz crvenila. Rezime današnje trgovine je: 1. potpora kupaca je na 2900, i to ozbiljnijih, većih ulagača, nije nedostajalo, 2. izgubili smo najmanje dva iz top 10, i pod 3. dobili smo neke nove u top 10
U petak se utakmica nastavlja! Osobno mišljenje – kupovina na 2900 se isplati jer ima potporu "profesionalaca". Pozdrav ! Danas mali nisu prodavali, jer po ovoj cijeni se moglo prodati i na Crobexu 1250, pa ponuđena cijena nije bila interesantna za njih.

zanimljiva će biti ta utakmica u petak. ja prognoziram otvaranje TNSA po 3087,98 te i zatvaranje po istoj cijeni [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ljuti boj se bije…

Stižu mi pisma Udruge dioničara, zovu telefonom, kažu pridruži se nama, naš put je popločan zlatom, mi ćemo ti osigurati zaradu, samo digni ruku za nas…

A ja ne znam što da radim, dignut za ove ili za one…

Kolege odmorite se do ponedjeljka, Ekipa sa zse ne propusta priliku kad se moze "spojit" neradni cetvrtak i radni petak u produzeni vikend. Nastavljamo iduci tjedan.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

još pet dana…a kome će te onda prodavati ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Šekspir je jednom rekao da i sam vrag citira bibliju ne bi li došao do onoga što želi

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


još pet dana…a kome će te onda prodavati ?

predviđaš Sudnji Dan ?

ili ćeš onda prestati kupovati ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Šekspir je jednom rekao da i sam vrag citira bibliju ne bi li došao do onoga što želi

Prije vise od 30 godina si se doselio u Zagreb i još nisi naučio da u Hrvatskoj ne vrijedi ona "piši kako se čita i čitaj kako se piše".

…ali su me od malih nogu naučili da pišem i govorim ono što mislim…ne može se sve za života naučiti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close