TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda ključeričeki preuzimaju TNSA.Erste prodaje velite,a tko toliko kupuje?

Svi! TNSA iza HT-a najlikvidnija dionica. [thumbsup]


Nije mi jasno tko stoji iza Erste skrbničkog.

Sam ti naziv govori, a ti skuži sam.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Možda ključeričeki preuzimaju TNSA.Erste prodaje velite,a tko toliko kupuje?

Svi! TNSA iza HT-a najlikvidnija dionica. [thumbsup]
[/quote]

Bio je barem jedan veliki kupac koji je kupio najmanje 200 komada (4×50), a možda su njegovi i oni manji nalozi od po 30 komada, tako da mali danas nisu puno ulovili

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dešava se slična situacija kao i sa Badelom. Prvo je otkazana prvobitna skupština dioničara, a zatim je nastala "otimačina" za vodstvom u firmi. Isti scenarij primijenjen je i ovdje. To je jad i bijeda ZSE-a!
http://www.javno.com/hr-hrvatska/tipuric-namjerava-preuzeti-badel-1862_277447

Možda sam ja blesav,ali meni ovdje ništa nije jasno.Tko sada prodaje? Ako može K/P,najljepše bih molio.

16.03.2006. Tada je cijena bila niža nego ova danas minimalna 2852,13. Ja sam kupio 20 komada po toj cijeni prikrpavši se onom s 30. Vidjet ćemo je li bilo pametno. [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Bilo kako bilo ,ali ja uzeo još par komada nek se nađe,jednom će ona doći na fer vrijednost koja je po mom proračunu bar 1000 eurića.

I ja sam još malo ,bit će uskoro" tko je jamio jamio je".

bilo je ovako i kod elektroprometa kad ga je ljubas preuzimao

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Mišljenja sam da netko dobro zna što radi.A taj netko je blizu vrha i ima dobre informacije.Ovakova dionica može biti tako likvidna kada se nešto dobro dešava,a onda bi uz ovakovu likvidnost bila u plusu.A bogami ja ovdje nevidim ništa dobro.Da slučajno DORH ne ordinira u TNSA ili to namjerava pa miševi bježe.Ne miriše mi na dobro.Dobro govori kolega bananara,ovdje je sve slično BADELU,HEPU,PODRAVCI,HAK-u ,itd….

Šta je, nije valjda nestalo municije po 2900. Ajde momčine, dajte još malo!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

samo da napomenem da u jeku najveće krize cijena nije išla ispod ovog danas. nekome se očito jako jako žurilo da izvadi novac.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Šta je, nije valjda nestalo municije po 2900. Ajde momčine, dajte još malo!

Izgleda nestalo ko je jamio jamio Sad će firma dignuti cijenu Ovo je bio dogovor sa Ersteom dignut cijenu pa da se ovi lakše iskrcaju Sad opet prema gore

New Report

Close