TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dakle, nazvala me stanovita gđa djelatnica TNSA da me traži punomoć za skupštinu – kao potpora radu Uprave. (Broj moba je uzela iz njihove arhive).

Je l ovo znači da nemaju dovoljan broj glasova?
Znači TNSA idući tjedan vrijedi puno?

TNSA prvih 10 – 29.RUJAN

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.033
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.871
3. TRANSADRIA D.D., RIJEKA (1/1) 2.725
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 1.289
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029
6. PROFICIO D.D. 575
7. ERSTE BANK D.D./KVARNER 500
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 448
9. ŠKARICA BRANKO 414
10.ALVIŽ NICOLAS 346

TNSA prvih 10 – 02.LISTOPAD

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.033
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.991 (+120 KOM)
3. TRANSADRIA D.D., RIJEKA (1/1) 2.741 (+16 KOM)
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 1.274 (-15 KOM)
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029
6. PROFICIO D.D. 575
7. ERSTE/KVARNER 500
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 418 (-30 KOM)
9. ŠKARICA BRANKO 414
10.ALVIŽ NICOLAS 346

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


BTW, očito je voda došla do grla jer ovo je fakat potez očajnika.

Svaki glas vrijediti će jaaaako puno!


Je l ovo znači da nemaju dovoljan broj glasova?
Znači TNSA idući tjedan vrijedi puno?

Skupština je 29. listopada

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ne bi škodilo podsjećanje na članak u Business.hr.


Ne bi škodilo podsjećanje na članak u Business.hr.

Nema potrebe, ne treba pretjerivati!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ja ću vas podsjetiti na ono što je u ovome trenutku važnije za dioničare…znači samo kupuje transadrija za lovu uzetu iz vlastitih prihoda i kupuje sestrinska fantomska firma TIP iz ŠIBENIKA opet za transadrijinu lovu…i tako još osam radnih dana [proud]…a iza 16.10. slobodno čitajte stara štiva iz biznisa…samo ne znam kako će vam to onda pomoći.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Uf… dobro je da nisam ovo prodao prije koji tjedan oko 3000. stavio bih prst u škripac od bijesa. bila bi to pušiona žešća. fakat ne kužim ekipu koja je ovo rasprodavala zadnjih mjesec dana. Pa jel moguće da ne kuže osnove? Ekipa rasprodala, a ovo samo raste li ga raste [thumbsup]

I'LL BE BACK


Uf… dobro je da nisam ovo prodao prije koji tjedan oko 3000. stavio bih prst u škripac od bijesa. bila bi to pušiona žešća. fakat ne kužim ekipu koja je ovo rasprodavala zadnjih mjesec dana. Pa jel moguće da ne kuže osnove? Ekipa rasprodala, a ovo samo raste li ga raste [thumbsup]

Nije mi jasno kako su neki uspjeli propustiti, trezor kupuje cijena raste a oni rasprodali.
Stvarno nekužim!
Kolega Gubica to je sigurno od previše slatkog!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kakvi su nam danas nalozi ? Da li će biti još jeftinih dionica na rasprodaji ? Baš me zanima koliko ćemo danas gore dok će sve osim HT-ea dolje.Čekamo start.Sretno dioničarima TNSA.


Kakvi su nam danas nalozi ? Da li će biti još jeftinih dionica na rasprodaji ? Baš me zanima koliko ćemo danas gore dok će sve osim HT-ea dolje.Čekamo start.Sretno dioničarima TNSA.

takodje se prikljucujem zeljama
sretno!
pofuk



Uf… dobro je da nisam ovo prodao prije koji tjedan oko 3000. stavio bih prst u škripac od bijesa. bila bi to pušiona žešća. fakat ne kužim ekipu koja je ovo rasprodavala zadnjih mjesec dana. Pa jel moguće da ne kuže osnove? Ekipa rasprodala, a ovo samo raste li ga raste [thumbsup]

Nije mi jasno kako su neki uspjeli propustiti, trezor kupuje cijena raste a oni rasprodali.
Stvarno nekužim!
Kolega Gubica to je sigurno od previše slatkog!!!
[/quote]
pa meni nije jasno kak ja nisam kupio a jos sam vidio po svojim grafovima da dionica ide prema gore
da li mislite da jos uvijek nije kasno uletiti?
unaprijed hvala
pofuk

Ako može netko nabaciti K/P,najljepše molim.Puno zahvalan.

New Report

Close