TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spoungebob, ako imate kakovu dobru informaciju podjelite je slobodno sa nama.Od ove uprave se nečuje ništa,ma da je to koji puta i bolje,ali ja kao mali igrač volio bih znati malo više od gospode iz uprave kako raspolažu sa našim novcem.Zahvaljujem unaprijed na svakoj info.

Ipak se sele u ind- zonu ali mislim da je ovo najbolja varijanta, pa može im se poslati mail ili ih nazvati pa neka si tko želi jednostavno provjeri

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Zamjećujem da je i trezor prestao sa kupnjom. Na asku ponuđeno 8 kom. ispod 3000, ali nema kupnje pred kraj trgovanja. Razlog je taj što su još malo pa popunili kvotu od 2500 kom. te štede "municiju", a na ruku im ide i to što je zadnja cijena po kojoj se trgovalo bila iznad 3000, pa nisu morali djelovati. Pitam se samo koliko dugo će moći održavati cijenu iznad 3000, ako se u međuvremenu ne desi štogod pozitivno? [undecid]

Navodno da više nije target tih 2500 kom. ali mi taj sa 8 i onaj sa onih 2 nisu jasni ako to nije isti pa stalno se ganjaju, dali netko na silu pokušava izać ili ispituje dokle će se braniti, tko će ga znat [angry]


Zamjećujem da je i trezor prestao sa kupnjom. Na asku ponuđeno 8 kom. ispod 3000, ali nema kupnje pred kraj trgovanja. Razlog je taj što su još malo pa popunili kvotu od 2500 kom. te štede "municiju", a na ruku im ide i to što je zadnja cijena po kojoj se trgovalo bila iznad 3000, pa nisu morali djelovati. Pitam se samo koliko dugo će moći održavati cijenu iznad 3000, ako se u međuvremenu ne desi štogod pozitivno? [undecid]

Trezor se probudio i okuražio? 40 komada po 2999,99. Za sada…



Zamjećujem da je i trezor prestao sa kupnjom. Na asku ponuđeno 8 kom. ispod 3000, ali nema kupnje pred kraj trgovanja. Razlog je taj što su još malo pa popunili kvotu od 2500 kom. te štede "municiju", a na ruku im ide i to što je zadnja cijena po kojoj se trgovalo bila iznad 3000, pa nisu morali djelovati. Pitam se samo koliko dugo će moći održavati cijenu iznad 3000, ako se u međuvremenu ne desi štogod pozitivno? [undecid]

Trezor se probudio i okuražio? 40 komada po 2999,99. Za sada…
[/quote]
Nije trezor nego ….. [shocked] [shocked] [shocked] Mirišem lovu ovdje!

He, he, he , izgleda da ovaj na asku ima još municije, treba malo ostaviti i za sutra. Samo što mi nije jasno zašto se nitko ne postavlja niže, ispred njega. Nije valjda da je on "posljednji mohikanac"! [cool]

još 10 komada…

lovu za sve nas, nadam se [smiley]




Zamjećujem da je i trezor prestao sa kupnjom. Na asku ponuđeno 8 kom. ispod 3000, ali nema kupnje pred kraj trgovanja. Razlog je taj što su još malo pa popunili kvotu od 2500 kom. te štede "municiju", a na ruku im ide i to što je zadnja cijena po kojoj se trgovalo bila iznad 3000, pa nisu morali djelovati. Pitam se samo koliko dugo će moći održavati cijenu iznad 3000, ako se u međuvremenu ne desi štogod pozitivno? [undecid]

Trezor se probudio i okuražio? 40 komada po 2999,99. Za sada…
[/quote]
Nije trezor nego ….. [shocked] [shocked] [shocked] Mirišem lovu ovdje!
[/quote]

Daj mi objasni. Trezor se može puniti do 2500 komada? Zar nije 10% od ukupnih dionica, odnosno 2800 ili koliko ih već ima?

Odosmo i stepenicu niže.

2880 kuna za jednu dionicu TNSA.

8880 kuna za jednu dionicu TNSA prije godinu dana.

A lijepo mi je mama govorila: sine, budi pametan, stavi na banku, oroči na par godina, ali ne ja odgovaram: majko, majko, nemaš ti pojma, ti si stara škola, sad su ti dijonice u modi. kaže ona: sine, radi kako znaš, ali uloži onda mudro. kažem ja: hoću majko moja, jedina, uložiti ću u jednu super dijonicu.

Samo je jedna mama…

Over and out…


Odosmo i stepenicu niže.

2880 kuna za jednu dionicu TNSA.

8880 kuna za jednu dionicu TNSA prije godinu dana.

A lijepo mi je mama govorila: sine, budi pametan, stavi na banku, oroči na par godina, ali ne ja odgovaram: majko, majko, nemaš ti pojma, ti si stara škola, sad su ti dijonice u modi. kaže ona: sine, radi kako znaš, ali uloži onda mudro. kažem ja: hoću majko moja, jedina, uložiti ću u jednu super dijonicu.

Samo je jedna mama…

Over and out…

Ma pusti kuknjavu. Ovdje se definitivno odigravaju neke "prljave igre". Netko je stavio skriveni nalog na prodaji od XXX komada po cijeni od 2999,99. Nije se micao, pustio je da ga se kupi, a dodatno je taj isti pred kraj trgovine opalio malo po bidu sa 1 komadom po 2880 da bi pad bio još upečatljiviji. Za četiri dana ćemo vidjeti kome to iz top 10 fali 51 komad i bit će jasno tko ruši i iskrcava se. Evo postam današnje stanje u SDA, a u ponedjeljak ću novo.
Jedino ako je izvan top 10, nećemo ništa znati, ali u tome slučaju vjerovatno i nema neku veću količinu, osim ako se sa nekim udružio u "zločinačku organizaciju". Nadam se da su ovi iz uprave dok su svo vrijeme branili cijenu, razradili i ovu mogućnost. Taj sigurno čita i ove postove, i slatko se smije. Samo treba mu biti jasno da je danas "olakšan za 51 komad", čemu se sigurno nije nadao.
Što ga se prije riješimo, bit će svima lakše. Samo da bi prodao, sutra će se morati još niže spustiti, dok mu ostale "likviduše" u koje se namjerava prekrcati – pobjegoše up.
Pozdrav i bez panike. Tko nije prodavao u vrijema kada je mogao kupiti 2 IGH za 1 TNSA, moj mu je savjet da pogotovo sada ne srlja. [cool]

New Report

Close