TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podržimo Upravu i NO. Vidite da dobro i kvalitetno rade i razvijaju tvrtku. [thumbsup]

vidimo, vidimo [lol] [lol]
a vidim da i ti to vidis, zato i imas u potpisu "Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo. "

eto, za upravu se ne bojim, poslusali su tvoj savjeti i zastedili [lol] [lol]
jedino sto je to nasa lova [cry] [cry]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Žao mi je da tako razmišljaš,

informaciju o svemu ovome sam dobio od poslovnih partnera s kojima surađujem deset dana prije kupnje i dobio zadatak da to provjerim te da nešto pokušam napraviti jer je Transadria Hrvatska firma
zatim sam odlučio kupiti dionice
1000 kom dionica preko burze ne znam dali sam mogao kupiti tjedan prije, a platio sam cijenu koja je viša nego trenutna sada i najvjerojatnije više nego je Transadria platila za nju, ako želite kad dođem u Zagreb mogu vam skenirati i staviti ugovor na forum

ne bavim se trgovinom dionica, niti sam ih ikad kupovao, niti me zanimaju
ali kad primjetim da se zadire u moje poslovnje direktno ili indirektno, grebat ću nogama i rukama da to eliminiram, tako da ćemo sada sigurno kupovati još dionica preko burze

molim te zato pročitaj još jednom što sam napisao zašto sam to napravio i kako i dali mi to treba

da li to znaci da bilo tko moze doci Upravi i kupiti dionice iz trezora?
ili je to samo vase diskrecijsko pravo?

ovim pokusajem otklanjanja sumnji, samo ste ih produbili!mjesto za kupnju dionica je burza, a ne trezor!

zamislite da OMV dodje kod MOLovg trezora da kupi par tisuca komada?to je Vama logicno?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Žao mi je da tako razmišljaš,

informaciju o svemu ovome sam dobio od poslovnih partnera s kojima surađujem deset dana prije kupnje i dobio zadatak da to provjerim te da nešto pokušam napraviti jer je Transadria Hrvatska firma
zatim sam odlučio kupiti dionice
1000 kom dionica preko burze ne znam dali sam mogao kupiti tjedan prije, a platio sam cijenu koja je viša nego trenutna sada i najvjerojatnije više nego je Transadria platila za nju, ako želite kad dođem u Zagreb mogu vam skenirati i staviti ugovor na forum

ne bavim se trgovinom dionica, niti sam ih ikad kupovao, niti me zanimaju
ali kad primjetim da se zadire u moje poslovnje direktno ili indirektno, grebat ću nogama i rukama da to eliminiram, tako da ćemo sada sigurno kupovati još dionica preko burze

molim te zato pročitaj još jednom što sam napisao zašto sam to napravio i kako i dali mi to treba

da li to znaci da bilo tko moze doci Upravi i kupiti dionice iz trezora?
ili je to samo vase diskrecijsko pravo?

ovim pokusajem otklanjanja sumnji, samo ste ih produbili!mjesto za kupnju dionica je burza, a ne trezor!

zamislite da OMV dodje kod MOLovg trezora da kupi par tisuca komada?to je Vama logicno?

[/quote]
A šta je to kad bilo tko dođe Upravi i ucjeni ih da otkupi od njih dionice po 40% većoj cijeni nego je na burzi jer u protivnom će biti ovo šta se upravo sad događa po forumima i novinama.
I to su onda kao borci za male dioničare,to su ljudi samo koji gledaju svoj đep i svoja posla.


Žao mi je da tako razmišljaš,

informaciju o svemu ovome sam dobio od poslovnih partnera s kojima surađujem deset dana prije kupnje i dobio zadatak da to provjerim te da nešto pokušam napraviti jer je Transadria Hrvatska firma
zatim sam odlučio kupiti dionice
1000 kom dionica preko burze ne znam dali sam mogao kupiti tjedan prije, a platio sam cijenu koja je viša nego trenutna sada i najvjerojatnije više nego je Transadria platila za nju, ako želite kad dođem u Zagreb mogu vam skenirati i staviti ugovor na forum
ne bavim se trgovinom dionica, niti sam ih ikad kupovao, niti me zanimaju
ali kad primjetim da se zadire u moje poslovnje direktno ili indirektno, grebat ću nogama i rukama da to eliminiram, tako da ćemo sada sigurno kupovati još dionica preko burze

molim te zato pročitaj još jednom što sam napisao zašto sam to napravio i kako i dali mi to treba

Ako nije problem, mozete li ugovor o kupo-prodaji staviti na forum?


A šta je to kad bilo tko dođe Upravi i ucjeni ih da otkupi od njih dionice po 40% većoj cijeni nego je na burzi jer u protivnom će biti ovo šta se upravo sad događa po forumima i novinama.
I to su onda kao borci za male dioničare,to su ljudi samo koji gledaju svoj đep i svoja posla.

Tako je Jovice. Oni gledaju samo SVOJE INTERESE a ne i naše. Pitaj onih 5500 ulagača u ŠKZ i Milimoga sa familijom [lol] samo gledaju sebe. Oni su osnovali udrugu i nemojte se iznenaditi kad počnete plaćati ČLANARINU. Vlakić je stručnjak za to. [cry]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

Upit ide trezoru.
Mogu li i ja malo zavuć ruku u trezor?
Podaci na PM.
Ovo je sve zanimljivilje.
[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

prvo
trenutno sam u Ecuadoru, čim se vratim imate ugovor na forumu (1.9.)

drugo
mi u Transadriji nismo bilo tko nego smo strateški partner tako da pregovori s nama nisu niti malo laki niti bi bili bilo kome drugom

treće
danas sam dao nalog svojim ljudima na uvozu da se nasmiju Schenkeu na njihove zahtjeve, samo zato jer imam sve vas iza leđa jer držim da smo najjači u svom dvorištu

sada idem u plantaže srediti neke ključne probleme u svom poslu i čujemo se 1.9

volim vas sve ma kakvi bili jer ste naši


Obzirom ste se kao "nedioničar" i "nesudionik" TK u Hrvatskoj došli na forum isključivo kako bi ste pojasnili neke okolnosti vjerujem kako nećete otići ne pojasnivši nam prijetnju koju ste izrekli:
Tko, na koji način i zašto može ugroziti poslovanje klijenta Transadrije?

[/quote]


Transadriji je trebalo godinu dana da kupi 1000 dionica po ovoj cijeni.
Za isti poduhvat Vama bi trebalo najmanje toliko vremena.

Već dugo vremena nije moguće 1000 dionica TNSA kupiti preko burze u jednom danu.
Nema ih toliko na ponudi.
Potražnja od 1000 komada bi cijenu lansirala u nebo.

Što znači da ste vi u ovoj transakciji prošli privilegirano, a Transadrija do koje je Vama toliko stalo, je izgubila ovom transakcijom.
A ovo je samo jedan od momenata na kojima mi – mali dioničari (unutar ili izvan udruge)insistiramo.

Kao početnik ovo nećete razumijeti, ali sam siguran da hoće oni koji su zato plaćeni.
[/quote]

Ante Vrcane
Ova pitanja ste nametnuli svojim pokušajem pojašnjenja okolnosti svoje kupnje dionica od trezora.
Mislite li da bi ozbiljan poduzetnik morao odgovoriti na njih?


Žao mi je da tako razmišljaš,

informaciju o svemu ovome sam dobio od poslovnih partnera s kojima surađujem deset dana prije kupnje i dobio zadatak da to provjerim te da nešto pokušam napraviti jer je Transadria Hrvatska firma
zatim sam odlučio kupiti dionice
1000 kom dionica preko burze ne znam dali sam mogao kupiti tjedan prije, a platio sam cijenu koja je viša nego trenutna sada i najvjerojatnije više nego je Transadria platila za nju, ako želite kad dođem u Zagreb mogu vam skenirati i staviti ugovor na forum

ne bavim se trgovinom dionica, niti sam ih ikad kupovao, niti me zanimaju
ali kad primjetim da se zadire u moje poslovnje direktno ili indirektno, grebat ću nogama i rukama da to eliminiram, tako da ćemo sada sigurno kupovati još dionica preko burze

molim te zato pročitaj još jednom što sam napisao zašto sam to napravio i kako i dali mi to treba

Niste naslovili kome se obracate pa cu predpostaviti da je to vas odgovor na moj komentar vasih razloga i postupaka vezanih uz ulaz u vlasnicku strukturu Transadrije. Ja upravo tako zelim zvati nas imaoce dionica iste jer nismo svi tu samo radi trgovanja dionicama i nije nam bas svima cilj da se na njihovoj prodaji nesto zaradi, isto kao i to da kritiziranje trenutne uprave ne znaci da smo na strani onih koji ‘zadnjih dana’ organiziraju razne peticije ili udruge….."ako je netko neprijatelj moga neprijatelja to mi ne garantira njegovo prijateljstvo"…
Drago mi je cuti da imate namjeru daljnjeg povecanja udjela u vlasnistvu firme pa ce i samim time vas utjecaj na odluke uprave biti veci….Sto vise posla odradite preko iste veca ce biti zarada, vama kao dionicaru se trosak poslovanja moze vrlo lako eliminirat tj nadoknadit isplatom dividende, zar ne?…Vuk sit i ovce na broju…:)
Ovo je medij u kojem je katkad tesko izraziti misljenje a da ne bude krivo shvaceno a ograniceni smo i prostorom pa ne zalim puno ‘daviti’ …Danasnjoj upravi je postavljeno puno pitanja na koja nisu odgovorili…nadam se da hoce…i nadam se da to ne smatraju zlonamjerno..Mi smo samo vlasnici firme koji hoce znati sta se u njoj dogadja i gdje se nitko nema pravo ponasati kao da je Bogom dan i nije zamjenjiv…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

gospodine vrcan bit će mi jako drago da štitite svojih 6 700 000 kn uloženih u transicu ko što kupnjom tih istih dionica štitite poslovanje svoje firme….jer ako se totalno nepristran, ako je biznis jedino što vas vodi u ovom ‘slučaju’, ako štitite svoju firmu, svoj kapital i svoja ulaganja, morali bi vas barem malo interesirati odgovori na postavljena pitanja u uvezi poslovanja transadrie

niti znam nekoga iz ‘vlasti’, a niti iz ‘oporbe’ niti me zanima tko su…..no mislim da su pitanja dobro sročena i jako je indikativno da uprava i NO ne žele odgovoriti na nijedno od njih…..ako je sve transparentno i čisto i nema nikakvih dubioza odgovori na ova pitanja bili bi veliki poen za upravu i NO, ‘oporba’ bi potučena morala napustiti ring
ne vjerujem da bi ‘vlast’ propustila poentirati u velikom stilu i zato ova šutnja kod mene izaziva sve veću sumnju

pozdrav

da mu je do transparentnosti – odgovorio bi na pitanja
tu je više – manje sve jasno
vjerojatno ni kriv ni dužan samo glumi skrbnički račun

zanima me nešto drugo
može li se NO još uvijek izvuči od suodgovornosti ako sada reagira protiv ove transakcije

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/TNSA-fin2008-1H-NotREV-K-HR.xls

"Policentro je poslovno-stambeni toranj prodao društvu TurisBinio d.o.o.Rijea, koje je u 100%-tnom vlasništvu Policentra d.o.o. Rijeka, pa daljnji novčani priljevi u korist Transadrije ovise o odgovarajućim novčanim priljevima koje po osnovi prodaje ostvari Policentro d.o.o.Rka."

Kutlini djaci….

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close