TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jovice, ne kužim što eventualno traženje posla Mitrovića /zimzelena/ na GF zagreb / Građevinski fakultet/ ima veze sa mojim, tvojim ili bilo čijim dionicama ULPL. Neznam kakve to veze ima sa javašlukom uprave i nadzornog, dali nas isti i dalje smiju vuči za nos i za******ti. Prosvijetli nas.

Podržimo Marijana Ključaričeka i stari NO i čuvajmo ih kao zjenicu oka svog. Ljudi znaju što rade i treba im malo vremena. Nećemo valjda da napravimo novu ŠKZ i onda….zna se [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Podržimo Marijana Ključaričeka i stari NO i čuvajmo ih kao zjenicu oka svog. Ljudi znaju što rade i treba im malo vremena. Nećemo valjda da napravimo novu ŠKZ i onda….zna se [bye]

Pa dajte ljudi!
Nema potrebe otvarati nove nickove svaki dan i pisati floskule. Bez obzira koga podrzavali ne mozete ne priznati da odgovori na pitanja Udruge nisu dosli i zasigurno bole.
Upoznati smo sa prosloscu jednog od clanova Udruge i to je poznato, no pitanja i dalje stoje.
Kada se mogu ocekivati odgovori?

Pošto odgovora nikakvih nema za sada, dali možemo barem znati od druge strane na koje su sve adrese poslana ova pitanja ?

"I am a man of great patience..."


Jovice, ne kužim što eventualno traženje posla Mitrovića /zimzelena/ na GF zagreb / Građevinski fakultet/ ima veze sa mojim, tvojim ili bilo čijim dionicama ULPL. Neznam kakve to veze ima sa javašlukom uprave i nadzornog, dali nas isti i dalje smiju vuči za nos i za******ti. Prosvijetli nas.

Ne brini,dotični razumije smisao poruke,GF ti je glavna filijala Transadrije u Zagrebu,a ne građevinski fakultet.


teško ide dolje još.. ali desi se netko odluči odjednom prodati već mu je pun kufer (a ulazio je na 4000) i eto ga…

sve sada zavisi o Asku i Hugu… ja u njih imam više povjerenja nego u TNSA upravu

Dragi moj Elvare…posao za muškarce se povjerio djeci…šta smo mogli bolje dobiti natrag?
Dok je stari Ključ tamo, vjeruj mi za nas dioničare tamo nema kruha…

A od svih obećanja mladog Ključaričeka pred svima nama, ostale su samo laži…

Jedini kompetentan koji nešto može napraviti (jer zna govoriti njihovim jezikom) je Vlačić…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



teško ide dolje još.. ali desi se netko odluči odjednom prodati već mu je pun kufer (a ulazio je na 4000) i eto ga…

sve sada zavisi o Asku i Hugu… ja u njih imam više povjerenja nego u TNSA upravu

Dragi moj Elvare…posao za muškarce se povjerio djeci…šta smo mogli bolje dobiti natrag?
Dok je stari Ključ tamo, vjeruj mi za nas dioničare tamo nema kruha…

A od svih obećanja mladog Ključaričeka pred svima nama, ostale su samo laži…

Jedini kompetentan koji nešto može napraviti (jer zna govoriti njihovim jezikom) je Vlačić…

[/quote]
Ne znam baš da li je to isti jezik, koliko se sjećam s prošle skupštine, Vlačić je bio pristojan, a stari Ključariček je i prošle godine psovao i prostario na ulazu u dvoranu pred svim okupljenim dioničarima što je zvučalo jako ružno te sam ostao šokiran i zapravo mi je već onda bilo jasno šta taj čovjek misli o nama dioničarima. Ali, eto, nadao sam se boljemu i glasao sa svima vama što je, pokazalo se, bila velika pogreška. Nakon svega nema se više šta za reći, nego da moja podrška definitivno ide Udruzi! Vidimo se na Skupštini.

Inicijativa da se mali dioničari izbore za ono što je njihovo je OK ali bojim se da neće bit uspjeha.
Neka ,KLjučariček će ovakvom politikom sam sebi jednom prepiliti granu na kojoj sjedi no teško da će ta spoznaja pomoći vama koji ste unutra.
Previše je Ključarićeka u upravama domačih dd-a.
Stvarno je potreban delisting a oni koji odu neka se ne vračaju više, koji će nam kur@c

Kupuj prvo susjeda, pa poslije kuću

Moderatoru:
Ne razumijem zašto je moj post izbrisan?

u Zagrebu postoji VRNIK doo
direktor: Emil Tedeschi


Podržimo Marijana Ključaričeka i stari NO i čuvajmo ih kao zjenicu oka svog. Ljudi znaju što rade i treba im malo vremena. Nećemo valjda da napravimo novu ŠKZ i onda….zna se [bye]

Možeš ti to malo bolje,JOVICE! [bye]

Vidim da se malo pisalo i o mojoj tvrtci i kupnji dionica pred skupštinu

osjetio sam potrebu da se izjasnim zašto i na koji način sam to napravio,jer se ipak radi o mojoj obitelji i meni te nebi htio da sva ta nagađanja i pretpostavke postanu stvarnost

prvo da vam objasnim povezanost Vrnija i Transadrie,

Vrni je jedan od najvećih uvoznika sviježeg voća i povrća u Hrvatskoj, a voće i povrće pri uvozu nosi na sebi jako visoke carine, zatim zaštitne carine i na kraju PDV tako da pri svakom uvozu imamo visoke izdatke. Pri uvozu jednog kamiona od 25 do 40 tisuća kuna puta cca 2000 kamina koje dovezemo dobije se cifra od 50 do 80 miliona kuna. Niti jedan špediter nema tako visoke carinske garancije da bi mogao pokrivati naš promet osim Transadrie, Schenkera i Intereurope, s kojma također radim, ili smo mogli otvoriti sami svoju špediciju što mi je stvarno zadnja opcija.Sad da vam tu ne širim priču,ako nekoga zanima objasnit ću mu posebno u drugoj poruci ako zatraži.

drugo

firme kćerke Transadrie koje se nalaze u Sloveniji , Crnoj Gori i Bosni također rade za našu grupaciju, bolje nazvati interesnu skupinu koja jedna drugoj ne smeta jer svaka radi na svom tržištu,
detaljnije o tom poslu možete pročitati

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,8,6,banane_uvoz,128987.jl

također su u planu novi projekti u luci Šibenik , jer za sada bananu dovozimo u Bar (Crna Gora) i Koper (Slovenia), a nedostaje nam centar Jadrana radi smanjena troškova distribucije u Hrvatsku i Bosnu

treće i najbitnije za vas zašto i kako smo kupili dionice

mi ne trgujemo niti ulažemo u dionice i ove dionice su nam prve
obrtaj robe u našoj firmi je toliko veliki tako da ga niti jedna dionica ne može nadmašiti (cca 80 do 90 puta se okrene isti novac u godini dana)
ove dionice iz trezora smo kupili na naš zahtjev jer smo primjetili da se stvaraju neke struje oko Transadrie koje bi nam prema našoj slutnji mogle ugroziti poslovanje. Uprava nas je uvjeravala da nemamo razloga za brigu, ali smo uz teške pregovore ipak to kupili i dobli pravo glasa. Dionicu smo platili 6.700 kn i platili smo sve. Znači nije poklon niti nikakva prevara. U ostalom Transadria je Hrvatska tvrtka i rađe ću razvijati nju nego bilo koj stranu. Kao što sam gore već rekao , radimo i sa Schenkerom koji je najveći špediter u Europi i ništa nisu bolji naprotiv za mene su gori špediteri u usluzi i fleksibilnosti jer ovdije su ipak naši ljudi i naša carina i to mi sve nekako lakše ide u ovoj opciji.

Ante Vrcan

New Report

Close