TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Htio bi pitati da li tko raspolaže podatcima tko je zapravo Milivoj Mitrović ?
Bilo zaista zanimljivo čuti inf. o njemu***obrisano***

Hvala

02.10.06. | 10:02 idavorin | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 2157 | profil
korisnik od: 06.04.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Što je s dioničarima Kemoboje? Jesu li dobili svoje novce natrag? Je li Zimzelen kažnjen zbog namjernog širenja dezinformacija u svrhu prodaje svojih dionicama naivnima, hoće li i tu Hanfa reagirati? Kako čovjeku nije neugodno toliko lagati? Vi ga još zovete natrag na forum. Fakat jadno.
ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Koliko bijesa i ljutnje, jovice, na čovjeka koji se želi izboriti za prava dioničara i koji vas je sve raskrinkao (zajedno sa ostalima). Inače, 2500 trezorskih dionica je bilo namijenjeno za nagradu upravi i zaposlenicima, a ne nekavom Vrni d.o.o, i tu odluku smo izglasali svi mi.
Ovo šta se radi je očiti kriminal i bilo bi zaista tragično da HFP stane na stranu takvih.

02.10.06. | 10:02 idavorin | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 2157 | profil
korisnik od: 06.04.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Što je s dioničarima Kemoboje? Jesu li dobili svoje novce natrag? Je li Zimzelen kažnjen zbog namjernog širenja dezinformacija u svrhu prodaje svojih dionicama naivnima, hoće li i tu Hanfa reagirati? Kako čovjeku nije neugodno toliko lagati? Vi ga još zovete natrag na forum. Fakat jadno.
ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Hvala na komplimentima. Ja sam već davno rekao šta radim – borim se protiv gluposti, navlačenja i naivnosti. Don kihotovski, znam, ali eto…

A TNSU niti kupujem niti prodajem.

Ovan post maloprije je bio @Zimzi.

A ovaj je @ jovica – svi koji nešto prate mogu po tonu mojih postova primijetiti da sa jovicom baš i nisam dijelio mišljenje. Ali ovo šta čovjek kaže o Vrni d.o.o. – pa da, apsolutno se slažem! Vrni d.o.o. je dioničar Transadrie. Bavi se trešnjama, višnjama, čime li. Zašto bi on morao imati veze sa špedicijom? Bananarama, ti si isto dioničar. Kakve ti veze imaš sa špedicijom? Da nisi možda direktor Lagermaxa, Intereurope…? Ilii si profesor na prometnom ili pomorskom fakultetu???

Stvarno svašta…

Za koliko ste prodali 1000 trezorskih,za 100 ,200,500 kn po dionici ili možda za ništa?Da li će biti koja kila trešanja badave svake godine?
Gle koja informiranost kad je Vrni d.o.o. u pitanju,šta niste bili tako informativni za TIP i Transadriju?


Koliko bijesa i ljutnje, jovice, na čovjeka koji se želi izboriti za prava dioničara i koji vas je sve raskrinkao (zajedno sa ostalima). Inače, 2500 trezorskih dionica je bilo namijenjeno za nagradu upravi i zaposlenicima, a ne nekavom Vrni d.o.o, i tu odluku smo izglasali svi mi.
Ovo šta se radi je očiti kriminal i bilo bi zaista tragično da HFP stane na stranu takvih.

Ja neznam gdje ti vidiš tu kriminal,ja ga nevidim.
Ti bi znači radije podijelio dionice upravi i zaposlenicima,nego ih prodao,i šta bi ti kao mali dioničar imao od toga,apsolutno ništa,imao bi samo nižu cijenu dionice na burzi,jer taj koji je dobio nešto besplatno ne pita za cijenu već samo prodaje.
Uostalom ako se želite toliko boriti za Tnsa,udrite po kupnji i kupujte dok ne skupite dovoljan broj dionica za preuzeti firmu,pa onda upravljajte i radite šta god Vas volja.


Ovan post maloprije je bio @Zimzi.

A ovaj je @ jovica – svi koji nešto prate mogu po tonu mojih postova primijetiti da sa jovicom baš i nisam dijelio mišljenje. Ali ovo šta čovjek kaže o Vrni d.o.o. – pa da, apsolutno se slažem! Vrni d.o.o. je dioničar Transadrie. Bavi se trešnjama, višnjama, čime li. Zašto bi on morao imati veze sa špedicijom? Bananarama, ti si isto dioničar. Kakve ti veze imaš sa špedicijom? Da nisi možda direktor Lagermaxa, Intereurope…? Ilii si profesor na prometnom ili pomorskom fakultetu???

Stvarno svašta…

Naravno da nema veze cime se bavi firma , moze se cak firma zvati muljaza d.o.o. i baviti kriminalom to uopce nije bitno sve dok kupuje dionice preko burze kao i ostali dionicari.Ali na ovaj nacin doci do tako velikog paketa na jedan u najmanju ruku sumljiv i netransparentan nacin pobudjuje mnoga pitanja .

puno malih dionicara daje jednog velikog-najveceg


Za koliko ste prodali 1000 trezorskih,za 100 ,200,500 kn po dionici ili možda za ništa?Da li će biti koja kila trešanja badave svake godine?
Gle koja informiranost kad je Vrni d.o.o. u pitanju,šta niste bili tako informativni za TIP i Transadriju?

Trebali su tebi možda pokloniti,a vjerujem da bi onda također tu gunđao.
Stvarno jadno

Otkud su onda VRNI-iju prodane trezorske dionice ili su možda poklonjene, da ih pogurate malo sa trešnjama! [yawn]



Koliko bijesa i ljutnje, jovice, na čovjeka koji se želi izboriti za prava dioničara i koji vas je sve raskrinkao (zajedno sa ostalima). Inače, 2500 trezorskih dionica je bilo namijenjeno za nagradu upravi i zaposlenicima, a ne nekavom Vrni d.o.o, i tu odluku smo izglasali svi mi.
Ovo šta se radi je očiti kriminal i bilo bi zaista tragično da HFP stane na stranu takvih.

Ja neznam gdje ti vidiš tu kriminal,ja ga nevidim.
Ti bi znači radije podijelio dionice upravi i zaposlenicima,nego ih prodao,i šta bi ti kao mali dioničar imao od toga,apsolutno ništa,imao bi samo nižu cijenu dionice na burzi,jer taj koji je dobio nešto besplatno ne pita za cijenu već samo prodaje.
Uostalom ako se želite toliko boriti za Tnsa,udrite po kupnji i kupujte dok ne skupite dovoljan broj dionica za preuzeti firmu,pa onda upravljajte i radite šta god Vas volja.


Zna se šta se radi sa trezorskim dionicama(u normalnim i poštenim firmama), dio se daje upravi i zaposlenicima po zasluzi,a veći dio se u krajnjem slučaju može podijeliti dioničarima ili poništiti,ali nikako pokloniti nekakvom d.o.o.-u i to mimo burze.

Kad VRNI-ju krene loše sa trešnjama, prvo što će napraviti bit će rasprodaja poklonjenih dionica. Zato se taj potez uprave tiče i nas malih. Pošteno bi bilo ako su im dionice prodane izvijestiti o cijeni po kojoj su prodane, zato i smatram da nisu prodane jer se nigdje ne navodi cijena i sve se odigralo mimo burze, nego su jednostavno "šapirane" iz "neutvrđenih" i nama nepoznatih razloga.

New Report

Close