TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina je da smo prosle godine pogrijesili i zato ove godine necemo vise ponoviti te pogreske.
postavili smo u NO cetiri nasa clana koji su totalno nestrucni i nekompetentni za tu funkciju.Umjesto da zastupaju nase interese (jer mi smo ih izabrali i podrzali) oni u suradnji sa upravom gledaju samo svoje privatne interese. Sta reci nego da smo pogrijesili, trebali smo prosle godine zajedno sa HFP-om jednom za sva vremena maknuti nesposoban kadar iz Transadrije, a ne ga jos vise pojacati "svojim" jos nesposobnijim ljudima.
Zato ove godine idemo drugacije, idemo postaviti strucne ljude u NO koji ce imati jasne zadatke i vremenski okvir do kad ih treba izvrsiti. Koji ce , takodjer , nakon 6mj. staviti svoje mandate na raspolaganje(a ne se skrasiti i 2 godine nista ne raditi).Koji ce napraviti revolarizaciju imovine , transparentno poslovati i pribliziti Transadriju dionicarima u cemu smo sigurni da cemo dobiti i punu podrsku HFP-a kao najveceg pojedinacnog dionicara.

puno malih dionicara daje jednog velikog-najveceg

Nas ta skupstina uopce ne zanima , ona je s naseg aspekta nevazeca i pozivaju se mali dionicari da joj se ne odazovu.Bitna je "nasa" skupstina sa nasim tockama dnevnog reda koja slijedi uskoro.

puno malih dionicara daje jednog velikog-najveceg


Nas ta skupstina uopce ne zanima , ona je s naseg aspekta nevazeca i pozivaju se mali dionicari da joj se ne odazovu.Bitna je "nasa" skupstina sa nasim tockama dnevnog reda koja slijedi uskoro.

Tako je,ja na ovu sigurno ne idem.


Istina je da smo prosle godine pogrijesili i zato ove godine necemo vise ponoviti te pogreske.
postavili smo u NO cetiri nasa clana koji su totalno nestrucni i nekompetentni za tu funkciju.Umjesto da zastupaju nase interese (jer mi smo ih izabrali i podrzali) oni u suradnji sa upravom gledaju samo svoje privatne interese. Sta reci nego da smo pogrijesili, trebali smo prosle godine zajedno sa HFP-om jednom za sva vremena maknuti nesposoban kadar iz Transadrije, a ne ga jos vise pojacati "svojim" jos nesposobnijim ljudima.
Zato ove godine idemo drugacije, idemo postaviti strucne ljude u NO koji ce imati jasne zadatke i vremenski okvir do kad ih treba izvrsiti. Koji ce , takodjer , nakon 6mj. staviti svoje mandate na raspolaganje(a ne se skrasiti i 2 godine nista ne raditi).Koji ce napraviti revolarizaciju imovine , transparentno poslovati i pribliziti Transadriju dionicarima u cemu smo sigurni da cemo dobiti i punu podrsku HFP-a kao najveceg pojedinacnog dionicara.

Evo postavite mene i sve će biti transparentno

[img]http://www.iaeste.hr/misc/new_smileys/brukica.gif[/img]

Ne dopustimo špediterima da nas vozaju, vozajmo se sami tramvajima i autobusima ZETA. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen



Nas ta skupstina uopce ne zanima , ona je s naseg aspekta nevazeca i pozivaju se mali dionicari da joj se ne odazovu.Bitna je "nasa" skupstina sa nasim tockama dnevnog reda koja slijedi uskoro.

Tako je,ja na ovu sigurno ne idem.
[/quote]
To sam si i mislio,sad je ova kao skupština nevažeća.
Za godinu dana ionako istječe mandat dečkima koje ste birali,pa onda se borite,za njih ili protiv njih.

To sam si i mislio,sad je ova kao skupština nevažeća.
Za godinu dana ionako istječe mandat dečkima koje ste birali,pa onda se borite,za njih ili protiv njih.

[/quote]

Da si uistinu dionicar Transadrije sigurno ti ne bi bilo svejedno da nestrucni ljudi upravljaju tvojim novcima jos godinu dana.I ova godina dana koju su proveli tamo je puno previse.

puno malih dionicara daje jednog velikog-najveceg

To sam si i mislio,sad je ova kao skupština nevažeća.
Za godinu dana ionako istječe mandat dečkima koje ste birali,pa onda se borite,za njih ili protiv njih.

[/quote]

I jos nesto , dobro si rekao da smo te decke mi birali pa bi onda bilo i normalno da daju ostavku na mjesta u NO ako su izgubili podrsku malih dionicara(koji su ih i izabrali).
Neka stave mandate na raspolaganje jer ako su dobro radili svoj posao i zastupali interese malih dionicara siguran sam da ce ih ponovo izabrati.
Ja , a i svaka druga postena i moralna osoba tako bi postupila.
Bas me zanima da li su i oni takve osobe ili mozda nesto skrivaju ?

puno malih dionicara daje jednog velikog-najveceg

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1323-08-TNSA_priopcenje.pdf


Istina je da smo prosle godine pogrijesili i zato ove godine necemo vise ponoviti te pogreske.
postavili smo u NO cetiri nasa clana koji su totalno nestrucni i nekompetentni za tu funkciju.Umjesto da zastupaju nase interese (jer mi smo ih izabrali i podrzali) oni u suradnji sa upravom gledaju samo svoje privatne interese. Sta reci nego da smo pogrijesili, trebali smo prosle godine zajedno sa HFP-om jednom za sva vremena maknuti nesposoban kadar iz Transadrije, a ne ga jos vise pojacati "svojim" jos nesposobnijim ljudima.
Zato ove godine idemo drugacije, idemo postaviti strucne ljude u NO koji ce imati jasne zadatke i vremenski okvir do kad ih treba izvrsiti. Koji ce , takodjer , nakon 6mj. staviti svoje mandate na raspolaganje(a ne se skrasiti i 2 godine nista ne raditi).Koji ce napraviti revolarizaciju imovine , transparentno poslovati i pribliziti Transadriju dionicarima u cemu smo sigurni da cemo dobiti i punu podrsku HFP-a kao najveceg pojedinacnog dionicara.

A zasto nas male dionicare trpas sve u isti kos? Izvuci iz firme sva moguca sredstva kroz dividendu da vise nemoze normalno poslovati nije interes bas svih nas malih dionicara. Mozda je, vama 13torici sa 3%, ali meni je puno bitnije da se radi na sirenju poslovanja i novim poslovima. A i HFP sigurno jedva ceka da stane uz spekulante i podrzi prijedlog "kljuc u bravu".
Uostalom, za prijedlog promjene NOa ionako treba 10% a ne 3%.

A zasto nas male dionicare trpas sve u isti kos? Izvuci iz firme sva moguca sredstva kroz dividendu da vise nemoze normalno poslovati nije interes bas svih nas malih dionicara. Mozda je, vama 13torici sa 3%, ali meni je puno bitnije da se radi na sirenju poslovanja i novim poslovima. A i HFP sigurno jedva ceka da stane uz spekulante i podrzi prijedlog "kljuc u bravu".
Uostalom, za prijedlog promjene NOa ionako treba 10% a ne 3%.
[/quote]

što bi ti istakao u prošloj godini kao dobar potez u smislu širenja poslovnja


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1323-08-TNSA_priopcenje.pdf

Koje nebuloze ,od kud mu pravo da proziva dioničare i naziva ih špekulantima,većina ljudi je unutra već godinama i ozbiljni su investitori,na njegovu žalost.Šta su špekulanti jer žele pravednu,poštenu i transparentnu Transadriju?
Opet se prijeti i manipulira s radnicima, HFP se prošle godine ignorirao,a sad ga se poziva i očito im služi samo za manipuliranje.
Zašto se nije objavio protuprijedlog?,obmanama izgleda nema kraja,sramota.

New Report

Close