TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako su na ovoj dionici samo iskusni?!
Volio bih razumijeti zašto si na prodaji spuštaju cijenu?

..Hugić, ma gdje si , dugo te nema… ili se i ti skrivaš pod skrbničkim računom? [sealed]


..Hugić, ma gdje si , dugo te nema… ili se i ti skrivaš pod skrbničkim računom? [sealed]

evo stigao na posao, pa da vidim što se glupeta po temi, i naravno naletio na tebe srce. reci kako si? jel te boljelo ovi dana, možda bi drugi puta puta valjalo nježnije, ali čini mi se da ti se ovako sviđa?

jesam, ali se ne skrivam, odavno sam pod skrbičkim ali pdba, jednim – većim dijelom – a drugim dijelom na slobodnoj poziciji – zlu ne trebalo, ako zazvoni margin. ostalo mi još 13% portfelja u cashu pa si razmišljam da li u ime starih dobrih vremena i to spiskam ili da se pravim profić i čuvam lovu za kakve potrese. umorili me forumi i forumaši, potrošio lovu na jednu zvjerku i sada guštam, odnosno čekam da kiše prestanu … a što reći osim: propelerić je propelerić.

Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Najbolje ponude [ TNSA-R-A ]
Kupnja Cijena
3

5.911,00
1

5.910,88
8

5.910,00
1

5.854,00
10

5.853,00
5

5.816,00
10

5.814,00
23

5.650,00
20

5.315,00
2

500,00

Cijena Prodaja
6.299,00

4
6.337,90

4
6.337,91

3
6.337,95

5
6.338,00

3
6.339,00

5
6.340,00

2
6.348,99

1
6.384,77

5
6.387,00

2

I ja bi kupio par komada za 500 kuna. [shocked]


Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Ti, bogu vina, vidiš da o tome ni traga…kad se otrijezniš, možda štogod saznaš [lol]



Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Ti, bogu vina, vidiš da o tome ni traga…kad se otrijezniš, možda štogod saznaš [lol]
[/quote]
Kako ti nije glupo diskutirati sam sa sobom.
Svi znaju da se kriješ iza oba dva nicka.




Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Ti, bogu vina, vidiš da o tome ni traga…kad se otrijezniš, možda štogod saznaš [lol]
[/quote]
Kako ti nije glupo diskutirati sam sa sobom.
Svi znaju da se kriješ iza oba dva nicka.

[/quote]
?????

"Odgovara mu visoki porez na nasljedstvo
Warren Buffett za razliku od drugih bogataša rado daje besplatne savjete, gostuje na televiziji, drži predavanja, a sve s vrlo velikom jednostavnošću. Kritika koju upućuju Buffettu je da podržava visoki porez na nasljedstvo. Američki predsjednik George Bush i republikanci žele smanjiti porez na nasljedstvo, "porez na smrt", kako ga nazivaju, ali Buffett i demokrati se tome protive. Jasno je zašto se tome protivi Buffett. Jednostavno zato što kupuje obiteljske tvrtke čiji nasljednici ne mogu platiti porez na nasljedstvo. Kojoj je tvrtki u Europi na čelu netko tko je u poodmaklim godinama, a njegovi nasljednici ne bi mogli platiti porez na nasljedstvo? Takve će tvrtke kupiti Buffett."

Poslovni.hr

Hehe, nije vlasnik, ali je na čelu, nisam odolio a da ne citiram ovaj tekst
[tongue]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

b]Kojoj je tvrtki u Europi na čelu netko tko je u poodmaklim godinama, a njegovi nasljednici ne bi mogli platiti porez na nasljedstvo? Takve će tvrtke kupiti Buffett.[/b]"
Poslovni.hr
Hehe, nije vlasnik, ali je na čelu, nisam odolio a da ne citiram ovaj tekst
[tongue]
..Ukoliko i ti nisi moj "treći nick", opservacija ti nije loša… [wink]

Ljeto je pred vratima, a na ovoj dionici vlada "zimski san". Medvjedi pozaspali, a od bikova ni traga. Nešto dugo se već kiselimo u Transadria "SOS"-u. Uskoro slijedi poziv na skupštinu, pa se možda probude pozaspali!

Na 6057,05 skriven nalog na kupnji po 4 komada. Sada se netko postavio ispred njega sa 6075,10 sa samo dva komada. Da li ce to pogurati naseg skrivenog za dodatnih 5 lipa [thumbsup]

New Report

Close