TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stiglo je stiglo.
http://www.zse.hr/rss/?vrsta=financ
Dobro ili loše,kako se uzme.
Definivno uskoro neće moći živjeti od osnovne djelatnosti.[lol]
Ali mi ionako nismo suvlasnici zbog toga,sigurno je nešto drugo u pitanju.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ako može netko od iskusnih forumaša malo bolje pojasniti ovo izvješće TNSA,bio bih mu puno zahvalan.

14. Ostale napomene
Ovisno društvo Trans.Ri d.o.o. Rijeka, koji drži 20 % udjela u Policentru d.o.o. Rijeka, u I. kvartalu 2008.g. ostvarilo je 8,3 mil. Kn novčanog tijeka po osnovi akontacije dobiti za 2007.god.Doznaka udjelničarima, dakle i Transadriji, koja u istoj učestvuje sa 70,78%, a koja je uvjet za prihodovanje, još nije izvršena, budući se čeka odluka Skupštine društva Trans.Ri-a, najavljene za mjesec svibanj 2008.godine.
[thumbsup][undecid][pray][lol] [wink]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Ista priča kao i prošle godine.

Trans-Ri je predmet konsolidacije Transadrije pa su svi njezini prihodi, rashodi i dobit već prikazani u konsolidiranom izvješću matice. Skupština Trans-Ri vjerovatno će donijeti odluku o raspodjeli dobiti. Ako se odluči da sa dobit raspodjeli udjelničarima to je, na razini grupe, samo prebacivanje iz jednog đepa u drugi..


Stiglo je stiglo. http://www.zse.hr/rss/?vrsta=financ Dobro ili loše,kako se uzme. Definivno uskoro neće moći živjeti od osnovne djelatnosti.[lol] Ali mi ionako nismo suvlasnici zbog toga,sigurno je nešto drugo u pitanju.

Zašto to misliš? Meni se baš čini kao pozitivan zaokret u poslovanju. Troškovi osoblja su smanjeni za preko 3. mil. kuna dok je istodobno prihod iz osnovne djelatnosti povećan za skoro 2 mil. kuna. Smanjeni su financijski prihodi jer nije bilo prodaja nekretnina i udjela u drugim firmama. Uz to, firma je poslovala sa dobiti što nam jasno pokazuje da će se moći itekako živjeti i od osnovne djelatnosti. [thumbsup]

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


” Zašto to misliš? Meni se baš čini kao pozitivan zaokret u poslovanju. Troškovi osoblja su smanjeni za preko 3. mil. kuna dok je istodobno prihod iz osnovne djelatnosti povećan za skoro 2 mil. kuna. Smanjeni su financijski prihodi jer nije bilo prodaja nekretnina i udjela u drugim firmama. Uz to, firma je poslovala sa dobiti što nam jasno pokazuje da će se moći itekako živjeti i od osnovne djelatnosti. [thumbsup]

Kako se bliži ulazak u EU ,prihodi od osnovne djelatnosti će se drastično smanjiti.[bye]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ovdje ima još puno aduta koji se drže u rukavu. Osobno bih volio da cijena proklizi malo ispod 6000 zbog dokupa. Sutra ćemo vidjeti u kojem smjeru plovi ovaj “brod”.[rolleyes]


” Kako se bliži ulazak u EU ,prihodi od osnovne djelatnosti će se drastično smanjiti.[bye]

A zato su valjda i kupili ovaj Tip d.o.o. [smiley]

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Kako stoji K/P na kraju trgovanja.


Ovdje ima još puno aduta koji se drže u rukavu. Osobno bih volio da cijena proklizi malo ispod 6000 zbog dokupa. Sutra ćemo vidjeti u kojem smjeru plovi ovaj “brod”.[rolleyes]

imao si i previše vremena za dokupit ispod 6000. što nisi. nego bi kao sad kad je cijena otišla.

Bare, ti si ,čini mi se, bliži istini nego ovaj “crveni” koji misli da je taj TIP glavna uzdanica tnsa?? možda i je, vrijeme će pokazati, a to se zasad ne vidi iz ovih izvještaja[undecid]

Pitam se kaj bu se desilo s ovom dionicom kad država pusti u opticaj 30 % kaj drži, po meni jako opasna igra s ovom dionicom.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close