TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolika će biti dividenda što se ono govorilo,700kn po dionici.[bye]

Zadnja je bila 200 kn…akontacija on one od 10.000 kuna vjerojatno …[thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Izašli smo mi na 9.000, nije nam se dalo tonuti sa vama lukavim investitorima. Sad ćemo je pričekat na 4.800 što je u skladu sa zadnjim rezultatima. Kako je rekao sam Kamenić, da se ne iznenadimo lošim rezultatima, jer dobrih ne može biti.

To Kamenić sigurno nije rekao. A tko se krije iza nicka moneymaker, neznam. A ti je samo čekaj na 4.800. Iako, čak i da ju dočekaš na toj cijeni ( a nećeš), što će ti. Super ste mi vi koji ste je dizali u nebo a nakon izlaska se nadate padu i pišete protiv firme i dionice. To govori dosta o autoru…

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


vatreni: ” Mislim da ću ubrzo van iz ovog “on meni ja njemu” pa makar i sa minusom. [tongue] ” Pa tako se i meni čini…kako su je fondovi procijenili prošle godine, na tu je cijenu došla. Nema podrške niti jednog fonda, nema tu kruha za male, zato Tomo i izlazi van. NHF Hugo

Fondovi su mnogo toga loše procijenili, zato i ostaju bez novca i ulagača, a svi redom nižu minus za minusom. Kada se Aureus, ZB Aktiv i Raiffaisen CE vrate na nulu u ovoj godini, ja ću kao samostalni dioničar biti miliunaš, pa se i dalje uzdaj u njihove procjene i mućke.[lol]


Asko: ” Izašli smo mi na 9.000, nije nam se dalo tonuti sa vama lukavim investitorima. Sad ćemo je pričekat na 4.800 što je u skladu sa zadnjim rezultatima. Kako je rekao sam Kamenić, da se ne iznenadimo lošim rezultatima, jer dobrih ne može biti. ” To Kamenić sigurno nije rekao. A tko se krije iza nicka moneymaker, neznam. A ti je samo čekaj na 4.800. Iako, čak i da ju dočekaš na toj cijeni ( a nećeš), što će ti. Super ste mi vi koji ste je dizali u nebo a nakon izlaska se nadate padu i pišete protiv firme i dionice. To govori dosta o autoru…

Slazem se, Asko ne znam, tko te moze jos drzati ozbiljnim. Vjerodostojnost do bola [yawn]
A sto se tice prognoza vrlih analiticara koji su je, u najblazu ruku, tada popljuvali, drzim jako puno.


Izašli smo mi na 9.000, nije nam se dalo tonuti sa vama lukavim investitorima.
Sad ćemo je pričekat na 4.800 što je u skladu sa zadnjim rezultatima.
Kako je rekao sam Kamenić, da se ne iznenadimo lošim rezultatima, jer dobrih ne može biti.

Nisam vidio da je Kamenić negdje izjavio da se ne iznenadimo lošim rezultatima. Jel to bilo negdje u nekom izvješću ili što?

Ako referiraš na moj post u kojem sam napisao da rezultati možda neće biti dobri kako neki očekuju, napisao sam ga po svom osjećaju i intuiciji ( jel postoji muška intuicija?), a ne na osnovu nekih informacija ili brojki. Možda sam to morao odmah napisati, da izbjegnemo konfuziju.

U biti moja poanta je bila da je ovo malo dugotrajniji projekt od onoga što smo možda svi očekivali. IMHO

A ja kao mali dioničar TNSA mogu se samo nadati da je kupovanje ove dionice ipak isplativ posao.

[pray]


” Fondovi su mnogo toga loše procijenili, zato i ostaju bez novca i ulagača, a svi redom nižu minus za minusom. Kada se Aureus, ZB Aktiv i Raiffaisen CE vrate na nulu u ovoj godini, ja ću kao samostalni dioničar biti miliunaš, pa se i dalje uzdaj u njihove procjene i mućke.[lol]

Slažem se s vama, kolega. Razne manipulacije fondova nam stvarno nisu potrebne u Transadriji!

Joško Bačelić

– stranka: HDZ
– 01.06.2007. imenovan za direktora Gradske cistoce Šibenik na 4 godine. Do tada radio u Erste banci
– takoder clan Turistickog vijeca Šibenika,
– clan Gospodarskog vijeca Zupanijske komore Šibenik

Pretpostavimo da ce biti dobro nagraden od strane trezora kada dobro odradi svoj posao. Vec je netko napisao da se smanjuje broj radnika u Transici (otpremnine). To je on i vec prije 14.04. zapoceo sa radom, ali nisu nam javili. Sada bi trebale slijediti ostale vijesti.

Joško Bačelić

– stranka: HDZ
– 01.06.2007. imenovan za direktora Gradske cistoce Šibenik na 4 godine. Do tada radio u Erste banci
– takoder clan Turistickog vijeca Šibenika,
– clan Gospodarskog vijeca Zupanijske komore Šibenik

Pretpostavimo da ce biti dobro nagraden od strane trezora kada dobro odradi svoj posao. Vec je netko napisao da se smanjuje broj radnika u Transici (otpremnine). To je on i vec prije 14.04. zapoceo sa radom, ali nisu nam javili. Sada bi trebale slijediti ostale vijesti.

u erste banci je bio što? od kada do kada je radio ondje? kakve vijesti?


Slazem se, Asko ne znam, tko te moze jos drzati ozbiljnim. Vjerodostojnost do bola [yawn]
A sto se tice prognoza vrlih analiticara koji su je, u najblazu ruku, tada popljuvali, drzim jako puno.

Vjerodostojnost se moj prijatelju, tiče onih koji mogu nešto napraviti , a ne obećati. Ja ću ti obećati sve najbolje u TNSA a onda moram nazvati Ivicu ili Damira da se to ostvari. Da sam se ja gurnuo, a nisam u NO TNSA, bilo bi barem informacija ako ne i rezultata.
Što si birao to si i dobio, a o mojoj vjerodostojnosti (zapravo me zabole k… šta ti misliš) mogu reći moji “prijatelji” u dubokoj boli, sretni vllasnici dionice koja je potonula 57%.
Ja sam samom sebi ostavio 5 (slovima i brojkom pet) dionica TNSA da me dobro podsjete sa kakvim “autoritetima” sam imao posla. A ti mi pričaš o vjerodostojnosti.
Fudo vrati se…sve ti je oprošteno…
[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


To Kamenić sigurno nije rekao. A tko se krije iza nicka moneymaker, neznam. A ti je samo čekaj na 4.800. Iako, čak i da ju dočekaš na toj cijeni ( a nećeš), što će ti. Super ste mi vi koji ste je dizali u nebo a nakon izlaska se nadate padu i pišete protiv firme i dionice. To govori dosta o autoru…

A što govori o autoru odlazak na konsultacije drugom imaocu TNSA koji isto tako nema pojma kao ni on.
Gdje se nakupilo to znanje i iskustvo investiranja da se može meni reći da ja ne mogu promijeniti mišljenje.
Ja sam mišljenje o TNSA promijenio kad ste vi ušli u NO a ja sam skupljao podršku za vas.
I nemoj mi ti govoriti da to sve govori o autoru, jer ja ne pušim milju na TNSA, ja imam 5 komada.
Nisi Ključu ni do zgloba, a o koljenima nećemo… potpis: Autor

Nikad, ali zapamti nikad neću kupiti niti jednu dionicu ove firme na izdisaju. A ti pitaj knjigovođu zašto.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Asko:

Fondovi su mnogo toga loše procijenili, zato i ostaju bez novca i ulagača, a svi redom nižu minus za minusom. Kada se Aureus, ZB Aktiv i Raiffaisen CE vrate na nulu u ovoj godini, ja ću kao samostalni dioničar biti miliunaš, pa se i dalje uzdaj u njihove procjene i mućke.[lol]


Slažem se, neke stvari su ipak dobro procijenili. Fondovi su u minusu u jednoznamenkastim postocima, a mali ulagači su u minusu u dvoznamenkastim. Pa im ti objasni zašto je to tako.
Svaka čast pojedincima sa ovog foruma, al ipak vas fondovi šiju po svim parametrima. Ne da će se vratiti na nulu, već će i zaraditi lijepi dvocifreni rast ove godine. Ne brini se bananarama.
I ja sam s nevjericom gledao u njihove brojke i procjene, na kraju se pokazalo da su bili u pravu.
Nikakvo pisanje niti tebe niti crvenog protiv mene neće to promijeniti…možda nekakva revalorizacija?
Vrag će ga znati, ja sam prestar da bi vjerovao u vilenjake.
[sad]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

uf baš si se naljutio asko. nemaš beda što se tiče “NHF” [smiley] . nije mi krivo niti što si izašao (zapravo svaka čast ako si to učinio prije korekcije ili na početku [thumbsup9]) ili zato što misliš drugačije (sjeti se mmtz-a). loše je vidjeti to što si zapravo ogorčen. u takvom stanju ne možeš donjeti razborite zaključke. nisam niti ja mogao u sasvim suprotnom raspoloženju. zato i jesam tu gdje jesam. (nažalost znao sam to i tada ali ponekad ne možeš “protiv sebe” zar ne?) zato možda velikim dijelom pogrešno zaključuješ…

ma hajde, bez obzira na sve nemoj se toliko jediti … nekako ti ne pristaje … više ti pašu lucidna podheba..a [wink] kao na nekim drugim dionicama.

ps. vratila se mmtz na 45kkn. nisi li rekao prije 1,5g da je čekaš na toj cijeni [rolleyes]?

New Report

Close