TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

btw. negdje kod 7.600 sam dobio buy signal…..[lol] [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ma smeta me samo jedno…

Predsjednik NO je kad je trebao što je trebao, dobio je što je trebao.
Misliš li da se i jednom javio telefonom i pitao kako si Asko, što je novog?
Treba li od njih nešto očekivati dok su u TNSA?
Čini mi se da im je ona za njihov rad najveća kazna. Sad su svi u minusu i mogu je dizati samo ako joj napušu…pera…. zajedno sa mnom…[smiley]

Hugo, jel dobro pričam?

sorry, ne slažemo se, ja sam prvi protiv toga da se cijena napumpa ovako ili onako kako bi se netko mogao istresti. imamo sasvim suprotne stavove asko.

sorry, ne slažemo se, ja sam prvi protiv toga da se cijena napumpa ovako ili onako kako bi se netko mogao istresti. imamo sasvim suprotne stavove asko.


Mislim da nisi dobro pročitao…čitaj s razumijevanjem…ne radi se o napuhavanju dionice već…[lol] [smiley][thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ma smeta me samo jedno…

Predsjednik NO je kad je trebao što je trebao, dobio je što je trebao.
Misliš li da se i jednom javio telefonom i pitao kako si Asko, što je novog?
Treba li od njih nešto očekivati dok su u TNSA?
Čini mi se da im je ona za njihov rad najveća kazna. Sad su svi u minusu i mogu je dizati samo ako joj napušu…pera…. zajedno sa mnom…[smiley]

Hugo, jel dobro pričam?

Oni svojih dionica baš i nemaju nešto puno tako da neznam ko će im ovo ljeto dati glasove ne skupštini. Čini mi se da bi to mogo bit ples jednog ljeta. A ako nisu bili u stanju poslat mail onima koji su im dali glasove šta da očekuju ostali.
Svima nam je jasno da ovo nisu vremena za plasiranje nekih dobrih vjesti, jedino što im ja zamjeram je transparentnost, tako da moje glasove na skupštini neće gledat sve da cijena tad bude i 20 000 kn.

Mislim da ću ubrzo van iz ovog “on meni ja njemu” pa makar i sa minusom.
[tongue]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Poštovani..govori Vam Zodiac

Novi član Uprave..[proud]..obavijest na ZSE

Sve je relativno..[color=blue][/color]

Novi član Uprave g. Joško Bačelić s obavljanjem funkcije kreće 14.4.2008.

Možda nam Dalmoš pomogne [thumbsup]


Mislim da ću ubrzo van iz ovog “on meni ja njemu” pa makar i sa minusom.
[tongue]

Pa tako se i meni čini…kako su je fondovi procijenili prošle godine, na tu je cijenu došla.
Nema podrške niti jednog fonda, nema tu kruha za male, zato Tomo i izlazi van. NHF Hugo

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Obično kad svi luzeri iz jedne dionice izađu ona cjenovno krene gore ili kako bi balašević rekao:
Tako to biva, kad se previse sniva, a stvarnost se malo zna.
Tako to biva, kad se previse pliva mutnim vodama sna.

[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Izašli smo mi na 9.000, nije nam se dalo tonuti sa vama lukavim investitorima.
Sad ćemo je pričekat na 4.800 što je u skladu sa zadnjim rezultatima.
Kako je rekao sam Kamenić, da se ne iznenadimo lošim rezultatima, jer dobrih ne može biti.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dakle izvješće čekamo tek u ponedjeljak[thumbsup]

Kolika će biti dividenda što se ono govorilo,700kn po dionici.[bye]

New Report

Close