TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

quote=vatreni]
Ma meni se sve čini da je to zatišje pred buru. Kako zatišje već traje i traje mora da će i bura biti orkanska. Mislim da se sve radi u tišini jer je velika stvar. Da je sve slabo onda bi se galamilo i nerealno dizalo u nebesa da se privuče ulagače. Ovako se šuti i radi pa kad budu rezultati doći će i ulagači. Avax?
[/quote]
Slabo misliš…[lol]

[color=blue]Slabo misliš[/color]
Daj mi ti onda pliz reci kaj da mislim da ne budem u zabludi…[yawn]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Bolje je sačuvati dobre vijesti za neka bolja veremena na burzi. Ne znam što bi se trebalo dogoditi da TNSA skoči i na 7000 kuna, a neku veću cijenu treba zaboraviti trenutno. No to trenutno važi manje više za sve dionice. Najbolji dokaz tomu je da objava odličnih GFI dionicu podigne na dan dva i onda opet nazad.


Bolje je sačuvati dobre vijesti za neka bolja veremena na burzi. Ne znam što bi se trebalo dogoditi da TNSA skoči i na 7000 kuna, a neku veću cijenu treba zaboraviti trenutno. No to trenutno važi manje više za sve dionice. Najbolji dokaz tomu je da objava odličnih GFI dionicu podigne na dan dva i onda opet nazad.

zbog takvih smo odgađanja tu di jesmo

Što leži ne bježi

zbog takvih smo odgađanja tu di jesmo

ne vjerujem, možda zbog odgađanja, ako ih je bilo, nismo bili tamo gdje smo trebali biti kada je tržište rasturalo, ali u svakom slučaju sada nismo tu gdje jesmo zbog “odgađanja”. imho.

ja se slažem sa asdfgh…, logično i lukavo rekao bih.


Novi NO je na svojim funkcijama 8 mjeseci, a ne godinu dana.

Nemojte se iznenaditi ako Vas izvješće ne iznenadi baš jako ugodno, ali sam zato uvjeren ( ako ih pustimo da rade svoj posao nesmetano) da će ono za godinu dana biti fenomenalno, pa ko živ, ko mrtav….


A koja je tvoja funkcija u TNSA? I ti si u NO ili blizu? Ajde budi dobar…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Asko, kad će ovo goreee?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Asko, kad će ovo goreee?

E moj prijatelju…. ne smijem ti reć…ubićeme me ostali….[sad]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ah sunce mu žarko.. nema veze ionako nemam para [smiley].. a ni dijonica..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja ću se tješiti što imam puno EIG-a a oni imaju nešto tnsa

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24:

Asko, kad će ovo goreee?

E moj prijatelju…. ne smijem ti reć…ubićeme me ostali….[sad]

zar tad?!!! [lol]

Ma smeta me samo jedno…

Predsjednik NO je kad je trebao što je trebao, dobio je što je trebao.
Misliš li da se i jednom javio telefonom i pitao kako si Asko, što je novog?
Treba li od njih nešto očekivati dok su u TNSA?
Čini mi se da im je ona za njihov rad najveća kazna. Sad su svi u minusu i mogu je dizati samo ako joj napušu…pera…. zajedno sa mnom…[smiley]

Hugo, jel dobro pričam?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close