TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel netko zna dal ce se cekati zadnje minute
za izdavanje GFI???
znam da je ostalo jos 4 dana. dal moraju bit zadnji???[undecid]

Koliko se sjećam, bilo je rečeno na skupštini kao obrazloženje da će se trezor dijeliti upravi kao nagrada. Možda sam nešto zabrijao jer nisam bio tamo, ali jedan frend je bio. Pa sad, ako on laže…a ne vjerujem da laže…A i bilo je, čini mi se, takvih izjava po novinama nakon skupštine. Ali, za to stvarno nisam 100% siguran. Eto, ja priznam.


jel netko zna dal ce se cekati zadnje minute za izdavanje GFI??? znam da je ostalo jos 4 dana. dal moraju bit zadnji???[undecid]

Ma neka budu i doslovno zadnji, samo neka FI bude kako priželjkujemo [wink]

Ignore: KressoM, delux


potres: ” jel netko zna dal ce se cekati zadnje minute za izdavanje GFI??? znam da je ostalo jos 4 dana. dal moraju bit zadnji???[undecid] ” Ma neka budu i doslovno zadnji, samo neka FI bude kako priželjkujemo [wink]

Pa šta onda 6500-7000 nije malo pre skromno kolega avax?

Za početak bi to bilo dovoljno jer treba uzeti u obzir da je TK i kod nas i vani u jakim previranjima i ide gore-dolje naizmjence tako da bi dizanje donje letvice sada za 10% bilo sasvim OK. Kad se tržište stabilizira i krene gore, onda očekujem pravu valorizaciju i rast dionice TNSA.

Ignore: KressoM, delux

Ma meni se sve čini da je to zatišje pred buru. Kako zatišje već traje i traje mora da će i bura biti orkanska.
Mislim da se sve radi u tišini jer je velika stvar. Da je sve slabo onda bi se galamilo i nerealno dizalo u nebesa da se privuče ulagače. Ovako se šuti i radi pa kad budu rezultati doći će i ulagači.
Avax?

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

A čuj, kakvi će rezultati biti, ne znam. Da ima prostora da izvješće bude vrhunsko, ima! Dovoljno bi bilo da se izvršila revalorizacija imovine i da se prikaže realna dobit od Towera u Rijeci. Već to dalo bi iznenađujuće dobre brojke.
Ja se nadam da novi ljudi nisu 1 godinu samo sjedili i ubirali plaću u NO, nego da su s upravom odradili ovo što sam naveo. Onda bi s pravom mogli reći da su opravdali naše povjerenje. U protivnom….

Ignore: KressoM, delux

Novi NO je na svojim funkcijama 8 mjeseci, a ne godinu dana.

Nemojte se iznenaditi ako Vas izvješće ne iznenadi baš jako ugodno, ali sam zato uvjeren ( ako ih pustimo da rade svoj posao nesmetano) da će ono za godinu dana biti fenomenalno, pa ko živ, ko mrtav….


Novi NO je na svojim funkcijama 8 mjeseci, a ne godinu dana. Nemojte se iznenaditi ako Vas izvješće ne iznenadi baš jako ugodno, ali sam zato uvjeren ( ako ih pustimo da rade svoj posao nesmetano) da će ono za godinu dana biti fenomenalno, pa ko živ, ko mrtav….

Ma neka rade. Samo mi nije jasno da prihod prodaje od Towera mogu skrivat toliko dugo.
Pa kad bi svi mogli prikazivat kad im paše bili bi u Hrvatskoj.
Ups pa tu i jesmo[tongue]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Novi NO je na svojim funkcijama 8 mjeseci, a ne godinu dana. Nemojte se iznenaditi ako Vas izvješće ne iznenadi baš jako ugodno, ali sam zato uvjeren ( ako ih pustimo da rade svoj posao nesmetano) da će ono za godinu dana biti fenomenalno, pa ko živ, ko mrtav….

a da ih pustimo jos 2 godine? …daj molim te…nek budu transparentni i rade ono sto su obecali i nitko im nece predbacivati

Što leži ne bježi


moneymaker: ” Novi NO je na svojim funkcijama 8 mjeseci, a ne godinu dana. Nemojte se iznenaditi ako Vas izvješće ne iznenadi baš jako ugodno, ali sam zato uvjeren ( ako ih pustimo da rade svoj posao nesmetano) da će ono za godinu dana biti fenomenalno, pa ko živ, ko mrtav…. ” a da ih pustimo jos 2 godine? …daj molim te…nek budu transparentni i rade ono sto su obecali i nitko im nece predbacivati

Slažem se

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Nismo se nešto juče natrgovali.
jel tezor mislio da se trguje do 5 ili je presušio?
Jao nama kad jedino trezor kupuje.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close