TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OVO JOŠ NISAM VIDIO NIKADA,OVOLIKU PRODAJU.
[cry][cry][cry]Najbolje ponude [ TNSA-R-A ] Kupnja Cijena
4 6.850,00
1 6.811,11
5 6.811,00
20 6.810,00
3 6.802,00
Cijena Prodaja
7.294,00 51
7.295,00 9
7.297,00 30
7.298,00 15
7.299,97 30

nema tako puno ljudi preko 50 komada…
Nije logicki niti ako covjek zeli izaci, osim ako nije margin call?

Ne kužim ko sada izlazi? Jedino ako je margin call. Ako ja dobro shvaćam cijelu priču trezor koji je skupio popriličan broj dionica bi trebao braniti cijenu na 7000. Ako je to tako onda je TNSA definitivno jeftina dionica.


nema tako puno ljudi preko 50 komada… Nije logicki niti ako covjek zeli izaci, osim ako nije margin call?

Margin call, nego što. Pa svi ti mudraci su na kreditu unutra.


Ne kužim ko sada izlazi? Jedino ako je margin call. Ako ja dobro shvaćam cijelu priču trezor koji je skupio popriličan broj dionica bi trebao braniti cijenu na 7000. Ako je to tako onda je TNSA definitivno jeftina dionica.

Samo bez straha,sve će biti u redu.
Treba sad skupljati dok je cijena niska.
[thumbsup]

Ček, ček, preko koga ono ni mrtvog ne ide ispod 7.000 kn????

Da li se vi zapitate ponekad šta pišete po forumuma? Onako, ozbiljno zapitate i pogledate u ogledalo????


Ček, ček, preko koga ono ni mrtvog ne ide ispod 7.000 kn???? Da li se vi zapitate ponekad šta pišete po forumuma? Onako, ozbiljno zapitate i pogledate u ogledalo????

NJihovo ogledalo im več 8 mjeseci govori “MI SMO NAJPAMETNIJI”


Ček, ček, preko koga ono ni mrtvog ne ide ispod 7.000 kn???? Da li se vi zapitate ponekad šta pišete po forumuma? Onako, ozbiljno zapitate i pogledate u ogledalo????

Očito je da si jedan od mnoštva paničara u dionicama. Cijena i nije otišla ispod 7000. Pogledaj malo druge hvaljene dionice, perjanice ZSE-a kakav su kolaps danas doživjele, i onda zahvali Bogu što si u TNSA. A sasvim je normalno da se trguje po bidu, kad je cijela burza u crvenom.[proud]

Protrgovano je daleko više po asku. Na kojoj je još dionici bilo slično?


perodegen: ” Ček, ček, preko koga ono ni mrtvog ne ide ispod 7.000 kn???? Da li se vi zapitate ponekad šta pišete po forumuma? Onako, ozbiljno zapitate i pogledate u ogledalo???? ” NJihovo ogledalo im več 8 mjeseci govori “MI SMO NAJPAMETNIJI”

Otkud Vi kod nas?
[cry][cry][cry]

Svaki dan smo sve likvidniji, a i ne držimo se loše u ovoj ludnici!

U doljnjem tekstu možete pročitati kako prolaze paničari na burzi. Aj da nešto pametno pročitam i na businessu!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3249F5E1-4332-41E2-A162-8B8EE2EF59FE

New Report

Close