TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani..govori Vam Zodiac

SLAVE:

Ja bih samo želio pitat gdje je nestala ona ekipa koja je tvrdila da će Transadria narast na 20.000 kn,vjerovatno su već odavno vani,a ja budala,kupovao po 8.500 i čekam……al nema veze,strpljen spašen kako kažu!!!pozdrav preostalim kolegama i sretno![pray]

Evo tu je ekipa,skupljamo i šutimo.

..javlja se još jedan član ekipe koji skuplja i šuti![thumbsup]..razmišljam uletjeti u lombardni..hm..hrabre prati sreća..ali i znanje!!!!

Sve je relativno..[color=blue][/color]


A čijim novcem kupuju? Iz svog džepa? Ili iz kase firme? Iz kase firme naravno. A čija je kasa firme? Naša, doduše malo manje nego njihova,ali ipak naša. A koji je cilj te kupovine? Da ih podijele sebi. Ostalo je misterija. Bar meni.

Kolega, novac stvaraju zaposlenici firme, a ne neki “misteriozni” ulagači ,koji se tresu pri svakom pogledu na burzu.

Opet Tomo uključio kiper, 24 komada manje! [proud]


Opet Tomo uključio kiper, 24 komada manje! [proud]

Ne znam odakle Vam da je Tomo. On nije prodavao na ovim razinama pa ne vidim zašto bi sada. Čini mi se da kupnja na 7.000 ne predstavlja nikakav rizik jer se pokazalo do sada da trezor brani cijenu otprilike na ovoj razini.

ides:

Opet Tomo uključio kiper, 24 komada manje! [proud]

Ne znam odakle Vam da je Tomo. On nije prodavao na ovim razinama pa ne vidim zašto bi sada. Čini mi se da kupnja na 7.000 ne predstavlja nikakav rizik jer se pokazalo do sada da trezor brani cijenu otprilike na ovoj razini.


Dakako da je prodavao, sudjelovao je u rušenju cijene onog utorka kad je potonula ispod 7000! Vidjećeš u četvrtak, da li je zaista danas prodao još 24kom.

Možda je nešto i trezor ubo na ovako niskim razinama…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Opet Tomo uključio kiper, 24 komada manje! [proud]

Naglo se je predomislio kad je vidio ovo:

Najbolje ponude [ TNSA-R-A ] Kupnja Cijena
5 7.012,00
10 7.011,00
10 7.010,00
10 7.000,01
19 7.000,00
Cijena Prodaja
7.150,00 1
7.170,00 14
7.250,00 5
7.288,00 3
7.379,96 3

Ili je sutra ponovno kipanje.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
3. HPB D.D. 1.046 3,64 Skrb. račun -10kom
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 700 2,43 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 485 1,69 Skrb. račun
9. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
10. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 438 1,52 Osnovni račun
Ukupno: 50,34


Dakako da je prodavao, sudjelovao je u rušenju cijene onog utorka kad je potonula ispod 7000! Vidjećeš u četvrtak, da li je zaista danas prodao još 24kom.

Ako je Tomo prodavao i na ovim razinama to sigurno nije najbolja vijest.

Osjećam obvezu naglasiti da se šire netočne informacije da trezor brani cijenu Transadrie, to je jednostavno netočno. Činjenica je da banke brane cijenu, i čvrsto stojim iza toga!


Osjećam obvezu naglasiti da se šire netočne informacije da trezor brani cijenu Transadrie, to je jednostavno netočno. Činjenica je da banke brane cijenu, i čvrsto stojim iza toga!

Neznam uopće gdje si čuo takve netočne informacije.

Sve ide prema gore, osim naše najdraže i najmilije [sad] O kad, o kad ćemo prema gore? ( pitanje je retoričko).

New Report

Close