TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A zašto ti je to draže? Pa ne kupuje svojim novcem da bi dali tebi, nego našim novcem da bi dali sebi.

ne kužim, kako to misliš da oni našim novcem kupuju dionice…?

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

A čijim novcem kupuju?
Iz svog džepa? Ili iz kase firme?
Iz kase firme naravno.
A čija je kasa firme?
Naša, doduše malo manje nego njihova,ali ipak naša.
A koji je cilj te kupovine?
Da ih podijele sebi.
Ostalo je misterija.
Bar meni.

Poštovani..govori Vam Zodiac


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1536-07-TNSA_trezor.pdf

Jos 100 komada i evo ih u prvih 10.
Ne mora nista znaciti ali u svakom slucaju mi je draze imati dionicu koju polako kupuje i sama uprava.

Pozdrav

..da, evidentno je da Uprava drži da je kupovina na ovim cijenama iznimno povoljna! Pogledamo li tehnički 7.000 kuna je svojevrsna potpora ovoj dionici. A prema indikatorima je u ”oversold” području. Zaključak: kupovati dok nije kasno. A bit će kasno nakon nove godine. [thumbsup]

Sve je relativno..[color=blue][/color]


Poštovani..govori Vam Zodiac

Lucijan:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1536-07-TNSA_trezor.pdf

Jos 100 komada i evo ih u prvih 10.
Ne mora nista znaciti ali u svakom slucaju mi je draze imati dionicu koju polako kupuje i sama uprava.

Pozdrav

..da, evidentno je da Uprava drži da je kupovina na ovim cijenama iznimno povoljna! Pogledamo li tehnički 7.000 kuna je svojevrsna potpora ovoj dionici. A prema indikatorima je u ”oversold” području. Zaključak: kupovati dok nije kasno. A bit će kasno nakon nove godine. [thumbsup]

točno! sve sam rasprodao osim ine radi usrane (da prostite) 2 dionice i naravno tnsa koja mi je u udjelu portfelja s 61% (nakon vraćanja margina i još nekih kredita) preostalih 40% casha planiram utući u tnsa do nove godine (ako bude poklapanja bida na 7000-7100) a nakon toga založiti za lombardni koji ću utući unutra. zvuči kockarski ali nemam više hrabrosti kupiti ništa drugo na tržištu. sada kad sam pročitao vidim da fakat zvuči ludo….

Ja bih samo želio pitat gdje je nestala ona ekipa koja je tvrdila da će Transadria narast na 20.000 kn,vjerovatno su već odavno vani,a ja budala,kupovao po 8.500 i čekam……al nema veze,strpljen spašen kako kažu!!!pozdrav preostalim kolegama i sretno![pray]

zodiac:

Poštovani..govori Vam Zodiac

Lucijan:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1536-07-TNSA_trezor.pdf

Jos 100 komada i evo ih u prvih 10.
Ne mora nista znaciti ali u svakom slucaju mi je draze imati dionicu koju polako kupuje i sama uprava.

Pozdrav

..da, evidentno je da Uprava drži da je kupovina na ovim cijenama iznimno povoljna! Pogledamo li tehnički 7.000 kuna je svojevrsna potpora ovoj dionici. A prema indikatorima je u ”oversold” području. Zaključak: kupovati dok nije kasno. A bit će kasno nakon nove godine. [thumbsup]

točno! sve sam rasprodao osim ine radi usrane (da prostite) 2 dionice i naravno tnsa koja mi je u udjelu portfelja s 61% (nakon vraćanja margina i još nekih kredita) preostalih 40% casha planiram utući u tnsa do nove godine (ako bude poklapanja bida na 7000-7100) a nakon toga založiti za lombardni koji ću utući unutra. zvuči kockarski ali nemam više hrabrosti kupiti ništa drugo na tržištu. sada kad sam pročitao vidim da fakat zvuči ludo….


Pa ak staviš naloge od po 50 komada na 7000kn možda bi se Tomo mogao polakomiti i prodati ti. Čini se da žarko želi van iz ove dionice!

razmišljao sam o tome, čak i da mu se javim, međutim nemam love za svih njegovih 700 dionica a tržište bi veće promete na toj cijeni moglo protumačiti kao pritisak na prodaji te srezati svoje pozicije ili špekulirajući s prodajom , tome bi se tomo pridružio (nekako mi se ne čini osobito vješt u trgovanju) pa bi se umjetno i neželjeno mogao stvoriti pravi pritisak koji ova razina podrške (7000 – 7200) ne bi mogla podnijeti a tada bi se mogla otvoriti vrata pakla a ja bih umjesto casha imao papire. drugim riječima imam na umu poslovicu koja veli da valja pripaziti što eš poželjeti jer bi ti se moglo i ostvariti. možda van burze….

Al ima trezor para. Da se dogovoriš s njima?..[wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

pa da moram s trezorom objaviti javnu ponudu [proud]

šalim se, međutim ne slažem se s time, trezor ima drugi zadatak a ne da podiže ili ruši cijenu na burzi. mogu mu samo pokvariti posao.


pa da moram s trezorom objaviti javnu ponudu [proud]

šalim se, međutim ne slažem se s time, trezor ima drugi zadatak a ne da podiže ili ruši cijenu na burzi. mogu mu samo pokvariti posao.


A ti nisi takav…[wink][wink][wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ajoj pa kakav sam ja to? to je već drugi puta u dva dana da moram postaviti ovo pitanje. na drugom forumu su mi odgovorili da sam da sam proćelavi tip s pepeljarama na orlovskom nosu u krizi srednjih godina koji bi rado povalio nešto sa strane [embarass]

pa iznenadio bi se, naravno da nisam, hajde ja ću se s njim dogovoriti a ti sa svojim fondom budi branana na 7000kn. [shocked]


Ja bih samo želio pitat gdje je nestala ona ekipa koja je tvrdila da će Transadria narast na 20.000 kn,vjerovatno su već odavno vani,a ja budala,kupovao po 8.500 i čekam……al nema veze,strpljen spašen kako kažu!!!pozdrav preostalim kolegama i sretno![pray]

Evo tu je ekipa,skupljamo i šutimo.

New Report

Close