TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa tko je tu lud? Sad još 12 komada na prodaji po 7400 Kn, a cijena je pala na 7220 Kn. Na temelju čega?[smiley8]
Za neke stvarno nije burza.
Ne mogu vjerovati da dionica s tolikim potencijalom ovako pada.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Neznam baš dal su to paničari, pa di su bili dosada, šta jučer nisu prodavali, bilo je dosta naloga za kupnju, ne kužim!? Zato ja mislim da je to Jozo i ekipa, neznam treba vidit SDA za 16.11., pa bumo sigurni! Uglavnom, čim neko spusti, ja uskačem sa 1 kom. na ask da dižem! Smo se dogovorili?!

Ja kupio po 7251kn.
Hvala prodavatelju.

Ma to isti prodaju. Sada je onaj nalog na prodaju 12 komada na 7400 Kn spušten na 7300 Kn i dodana još 2 komada, vjerojatno kao kamuflaža[smiley1].
Sada mi je palo napamet, kolega Trhiller, ne trebamo mi braniti cijenu. Zašto? Pa sumnjam da će ispod 6900-7000 Kn jer imamo g. Filipovića koji je po mojoj pretpostavci založio dionice kod Centar banke baš negdje oko te razine. Branit će on, a imamo i trezor. Bilo kako bilo, sada opet razmišljam o dokupu[smiley1].
Ja sam i tako odlučio ovo malo dulje držat, pa mi nisu bitno poremetili planove[smiley2]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Ajme koliko panicara na nasoj burzi ima, pa to je za nepovjerovati.
Steta sto nemam par milja da se nadokupim 🙁


Ajme koliko panicara na nasoj burzi ima, pa to je za nepovjerovati. Steta sto nemam par milja da se nadokupim 🙁

ma ja cak mislim da je jako malo panicara, bar danas…to decki malo izmedju sebe trguju…pa ako sta uleti u mrezu ……..

Što leži ne bježi

Da, a koja je poanta trgovanja među sobom ak si time rušiš cijenu. Sad ćeš ti reći, da će jeftino dokupit, no nemoj zaboravit da ti igrači imaju puno komada Transice već sada i svako rušenje cijena im nikako neodgovara. Trguje se među sobom dok se diže cijena, a ne da se ruši, jer se rušit može i na razne načine, a ne sa plaćanjem naknada po transakciji zbog velikog prometa. Ak rušiš udariš po bidu i to je to, a ne radiš to da postepeno rušiš, povećavaš promet, plaćaš naknade itd…(preskupo i nema logike).

Po zdravoj logici mislim da neko danas iskrcava i to masno, ko pak kupuje to je drugo pitanje!?


Da, a koja je poanta trgovanja među sobom ak si time rušiš cijenu. Sad ćeš ti reći, da će jeftino dokupit, no nemoj zaboravit da ti igrači imaju puno komada Transice već sada i svako rušenje cijena im nikako neodgovara. Trguje se među sobom dok se diže cijena, a ne da se ruši, jer se rušit može i na razne načine, a ne sa plaćanjem naknada po transakciji zbog velikog prometa. Ak rušiš udariš po bidu i to je to, a ne radiš to da postepeno rušiš, povećavaš promet, plaćaš naknade itd…(preskupo i nema logike). Po zdravoj logici mislim da neko danas iskrcava i to masno, ko pak kupuje to je drugo pitanje!?

ma htio sam samo reci da nesto smrdi u tome jer poklopi se po bidu 30 tak komada i odmah nakon toga ista kolicina se pojavljuje na asku…i tako cijeli dan dok ne dodjemo na 7xxx kuna…a i pitanje je dali oni placaju naknadu….

Što leži ne bježi

Čemu nervoza! Odavno nismo bili ovako likvidni. U ostalom na burzi trenutno ne vrijede nikakva logična pravila, to je uvijek tako u doba kriza. Bezglavo se prodaje, a najbolje prođu oni koji imaju keš na računu.
Vremenom tržište opet počne “normalno” funkcionirati. Baš me interesuje koliko još trebamo patiti do normale?[smiley2]

Ja sam jucer prodao, razlog vidio sam toliko prilika za dokup a nisam imao kesa. Nece tnsa ici puno gore ili dole do kraja godine, jer se vidjelo protekli tjedan dva da je relativno imuna na ova preivranja na burzi, lako se u nju vratiti a ovakve prilike za dokup sumnjam da ce biti u skorije vrijeme. Mislim da dosta ljudi slicno razmislja koji su prodavali u petak.


Ja sam jucer prodao, razlog vidio sam toliko prilika za dokup a nisam imao kesa. Nece tnsa ici puno gore ili dole do kraja godine, jer se vidjelo protekli tjedan dva da je relativno imuna na ova preivranja na burzi, lako se u nju vratiti a ovakve prilike za dokup sumnjam da ce biti u skorije vrijeme. Mislim da dosta ljudi slicno razmislja koji su prodavali u petak.

možda se iznenadiš. zapravo nadam se. NHF


Ja sam jucer prodao, razlog vidio sam toliko prilika za dokup a nisam imao kesa. Nece tnsa ici puno gore ili dole do kraja godine, jer se vidjelo protekli tjedan dva da je relativno imuna na ova preivranja na burzi, lako se u nju vratiti a ovakve prilike za dokup sumnjam da ce biti u skorije vrijeme. Mislim da dosta ljudi slicno razmislja koji su prodavali u petak.

Molim te prodaj mi u ponedjeljak opet ,bit ću ti zahvalan.
Čekam te na bidu,a još ću i podebljati količinu.

New Report

Close