TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Može prosvjetljenje.. šta se to iščitava iz izvješća a upućuje na razloge povećanja plaća… rast obujma posla ili? Tj. jel se zna točno čemu to povećanje plaća, kome ide i zašto… i jel to trajno povećanje ili 1-kratni bonusi itd..? Primjećujem da su poslovni prihodi lijepo napredovali, pretpostavljam najviše zbog ug. sa Petrokemijom.. također tvrde da će slovenske podružnice poslovati pozitivno.. tj. na nuli.. Hm, sve u svemu, poslovanje ide nabolje, a za dionicu ćemo još vidit.. [smiley10]

Troškovi za plaće su veći zbog toga što je izvješće konsolidirano dok prošle godine nije bilo. Znaći, tu su i troškovi za plaće Transgloba i Transmara.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Troškovi za plaće su veći zbog toga što je izvješće konsolidirano dok prošle godine nije bilo. Znaći, tu su i troškovi za plaće Transgloba i Transmara.

Da se mene pita,ako do kraja godine nebudu u pozitivi ta dva društva,ja bi prodao poslovanje u Sloveniji,a nekretnine dobro iznajmio.

jel zna netko jesu li ove godine prvi puta sklopili takav ugovor s ptkm? naime, malo mi je čudno s obzirom vlasničku strukturu luke šibenik (još od početka 2000-tih).

Samo komentar na trgovanje, solidan promet za početak, al čini mi se da Jozo opet iskrcava, i naravno ruši cijenu, s tim čovjekom ozbiljno treba porazgovarati, udara po bidu cijelo vrijeme pa nam smanjuje potražnju i ruši cijenu, treba napravit ozbiljnu feštu dok ode van iz transice, preporodit ćemo se!

Samo jedna riječ je dovoljna : Nevjerojatno

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

mogli bi danas u blokadu[smiley9]

Što leži ne bježi

Pa za blokadu baš i nisam siguran, ak ništ drugo ja ću udarit po asku pa ću dići cijenu! jedino mi je krivo kaj se napokon trguje, napokon ima prometa, al sve roka prema dole. Nadao sam se da ću ovaj tjedan napokon unovčit transicu, i izvuć pare na sigurno, međutim vidim da nemogu danas ništa, a vjerujem da se ništa posebno neće događat s dionicom u narednom razdoblju, tak da smo svi osuđeni držat transicu barem do ožujka slijedeće godine. Danas nam je jedina prilika bila da nešto napravimo, no i to nam je Jozo shebo.

nema veze Jozo s ovim

Što leži ne bježi


nema veze Jozo s ovim

Istina,Jozo ne prodaje ispod 8k,ovo su paničari,kao i na svim ostalim dionicama,


magare007: ” nema veze Jozo s ovim ” Istina,Jozo ne prodaje ispod 8k,ovo su paničari,kao i na svim ostalim dionicama,

A ima ih ko kenje…[smiley3]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


jovica: ” magare007: ” nema veze Jozo s ovim ” Istina,Jozo ne prodaje ispod 8k,ovo su paničari,kao i na svim ostalim dionicama, ” A ima ih ko kenje…[smiley3]

Samo bez nervoze.

Pa tko je tu lud? Sad još 12 komada na prodaji po 7400 Kn, a cijena je pala na 7220 Kn. Na temelju čega?[smiley8]
Za neke stvarno nije burza.
Ne mogu vjerovati da dionica s tolikim potencijalom ovako pada.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

New Report

Close