TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako sam dobro shvatio u IV Q možemo očekivati 20 000 000 kn bruto dobiti

Ne znam na temelju čega si to zaključio, ali ako si na temelju ovoga ona mislim da nisi u pravu.

vorda, 15.11.2007. u 15:06
Dana 25.09.2007.g. Policentro je na ime djelomičnog povrata dugovanja za kupljenu licencu i dobivenu pozajmicu doznačio na žiro-račun Trans.Ri 9,9 mil.Kn. Time je pot-raživanje Trans.Ri po toj osnovi svedeno na 11,6 mil. Kn. Na dan bilance, sredstva su na žiro-računu Trans.Ri. Na Skupštini društva Policentro od 27.09.2007.g. odlučeno je da se dobit po Zavr.rač. 2006.god. rasporedi ulagačima na način koji će na Trans.Ri imati slijedeći učinak: 7,5 mil. Kn isplate u novcu; 15 mil.Kn udio u Fondu Escapital, Padova. Isplata dobiti uslijediti će u listopadu 2007.god.,a najavljena je i moguća isplata akont. dobiti za 2007.g. i to 4 mil.eura, također do kraja 2007.g.NaTrans.Ri od iste otpada 20%; Srazmjerno učešće Transadrije u navedenim dobitcima je 70,78%;

Povrat dugovanja neće se odraziti na dobit već isključivo na tijek novca. Udio u dobiti Policentra u ukupnom iznosu od 22,5M kn već je evidentirana u FI za 2006. g. Sada je samo donesena osluka o isplati te dobiti što će opet utjecati samo na tijek novca.

Dobit od prodaje poslovnog prostora iz ove godine biti će vidljiv tek u godišnjem FI. Zbog toga sam i pitao otkuda tako velika očekivanja za 3Q.

Pozdrav

Odlično. Vidite zakaj je Jozić kupovao. Zato jer je izvješće jako dobro. Dobit 100% veca nego lani.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


šanto: ” Ako sam dobro shvatio u IV Q možemo očekivati 20 000 000 kn bruto dobiti ” Ne znam na temelju čega si to zaključio, ali ako si na temelju ovoga ona mislim da nisi u pravu.
šanto, 15.11.2007. u 15:15
Dana 25.09.2007.g. Policentro je na ime djelomičnog povrata dugovanja za kupljenu licencu i dobivenu pozajmicu doznačio na žiro-račun Trans.Ri 9,9 mil.Kn. Time je pot-raživanje Trans.Ri po toj osnovi svedeno na 11,6 mil. Kn. Na dan bilance, sredstva su na žiro-računu Trans.Ri. Na Skupštini društva Policentro od 27.09.2007.g. odlučeno je da se dobit po Zavr.rač. 2006.god. rasporedi ulagačima na način koji će na Trans.Ri imati slijedeći učinak: 7,5 mil. Kn isplate u novcu; 15 mil.Kn udio u Fondu Escapital, Padova. Isplata dobiti uslijediti će u listopadu 2007.god.,a najavljena je i moguća isplata akont. dobiti za 2007.g. i to 4 mil.eura, također do kraja 2007.g.NaTrans.Ri od iste otpada 20%; Srazmjerno učešće Transadrije u navedenim dobitcima je 70,78%;
Povrat dugovanja neće se odraziti na dobit već isključivo na tijek novca. Udio u dobiti Policentra u ukupnom iznosu od 22,5M kn već je evidentirana u FI za 2006. g. Sada je samo donesena osluka o isplati te dobiti što će opet utjecati samo na tijek novca. Dobit od prodaje poslovnog prostora iz ove godine biti će vidljiv tek u godišnjem FI. Zbog toga sam i pitao otkuda tako velika očekivanja za 3Q. Pozdrav
[/quote]

Zbrojio sam ovo: 7,5 mil. Kn isplate u novcu; 15 mil.Kn udio u Fondu Escapital + 0,2 * 4M EUR

Brat bratu, opet vas hebu sa ovim bonusima upravi.
Oni ce imati vece isplate placa nego neka puno puno veca firma.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Brat bratu, opet vas hebu sa ovim bonusima upravi. Oni ce imati vece isplate placa nego neka puno puno veca firma.

Pročitaj malo bolje izvješće pa ćeš vidjeti zašto su davanja za plaće 50% veća nego prošle godine.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


blueman: ” Brat bratu, opet vas hebu sa ovim bonusima upravi. Oni ce imati vece isplate placa nego neka puno puno veca firma. ” Pročitaj malo bolje izvješće pa ćeš vidjeti zašto su davanja za plaće 50% veća nego prošle godine.

dugo sam bio u dionici, ali ovo zaista nije ok!!
to mozete poruciti i M&M Ključaričeku!
a i Vi u nadzornom se niste proslavili..

nisam za tobogane da se ide gore, pa opet nizbrdo, ali ovo apsolutno nije fer..

lijepi pozdrav

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Sad je pravo vrijeme za kupovanje Transadrie, pa sve tamo do NG , da bi se sa prvim proljetnim suncem ubiralo plodove. Sve kasnije od toga bi moglo bit prekasno

Ja isto mislim da bi sad bilo najbolje nadokupit transicu, no pitanje je kolko će se ova cijena ispod osam tis. uspjet održat? Opće mi je zbog cjelokupne situacije teško procijent koliko zaista vrijedio ova dionica u ovom trenu! Usudil bi se reći da je podcijenjena, no mora se priznati da je izrazito špekulativna, i da je prati loš glas!


Ja isto mislim da bi sad bilo najbolje nadokupit transicu, no pitanje je kolko će se ova cijena ispod osam tis. uspjet održat? Opće mi je zbog cjelokupne situacije teško procijent koliko zaista vrijedio ova dionica u ovom trenu! Usudil bi se reći da je podcijenjena, no mora se priznati da je izrazito špekulativna, i da je prati loš glas!

Vrijedi upravo onoliko koliko je netko spreman platiti, a to se vidi po nalozima za kupnju.

Iako potencijalno vrijedi puno više, očekivanja nisu ugrađena u cijenu, vjerojatno zato jer kupac nema pojma što bi se to i kada trebalo očekivati. Za Policentro i bonuse znamo (jedno poništava drugo), jel ima još nešto ili je to sve što trebamo znati?

Lijepo molim ako ima koga među živima k/p,puno hvala.[smiley2]

Kupnja – TNSA-R-A
3 7.663,00
3 7.662,00
2 7.661,05
20 7.660,01
30 7.660,00

Prodaja – TNSA-R-A
2 7.799,00
10 7.800,00
4 7.839,00
2 7.840,00
2 7.898,00


blueman: ” Brat bratu, opet vas hebu sa ovim bonusima upravi. Oni ce imati vece isplate placa nego neka puno puno veca firma. ”

Pročitaj malo bolje izvješće pa ćeš vidjeti zašto su davanja za plaće 50% veća nego prošle godine.

Može prosvjetljenje.. šta se to iščitava iz izvješća a upućuje na razloge povećanja plaća… rast obujma posla ili? Tj. jel se zna točno čemu to povećanje plaća, kome ide i zašto… i jel to trajno povećanje ili 1-kratni bonusi itd..?

Primjećujem da su poslovni prihodi lijepo napredovali, pretpostavljam najviše zbog ug. sa Petrokemijom.. također tvrde da će slovenske podružnice poslovati pozitivno.. tj. na nuli.. Hm, sve u svemu, poslovanje ide nabolje, a za dionicu ćemo još vidit.. [smiley10]

New Report

Close