TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fenomeno: ” Izašlo je ” ja nevidim ništa da je izašlo.

Ma izašlo je. Dobit u III Q za jednu večeru

zse.hr

Sad sam si donio piće, sad ću zapalit cigaretu i proučit ga. Mada…[smiley5]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

http://www.zse.hr/financ/TNSA-fin2007-3Q.xls?sessionId=40b0e0c83b6a592c1338c8344de331b8

Evo


gumance: ” To bi trebalo biti danas, …..strpljen spašen ” A šta očekuješ ?

…puno lipih stvari, ali ne smin kazat. Bog lipi moji…

Dobar izvještaj, dobit veća čak za 100% u odnosu na isto razdoblje lani!


http://www.zse.hr/financ/TNSA-fin2007-3Q.xls?sessionId=40b0e0c83b6a592c1338c8344de331b8

Evo


Za sada nema reakcije tržišta [smiley2]

Tomo ga još nije proučio? [smiley1]


početnik: ” http://www.zse.hr/financ/TNSA-fin2007-3Q.xls?sessionId=40b0e0c83b6a592c1338c8344de331b8 Evo ” Za sada nema reakcije tržišta [smiley2] Tomo ga još nije proučio? [smiley1]

Dodaje gasa kiperu.


početnik: ” http://www.zse.hr/financ/TNSA-fin2007-3Q.xls?sessionId=40b0e0c83b6a592c1338c8344de331b8 Evo ” Za sada nema reakcije tržišta [smiley2] Tomo ga još nije proučio? [smiley1]

Ako sam dobro shvatio u IV Q možemo očekivati 20 000 000 kn bruto dobiti

Kako bi moglo tržište reagirati danas?[smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Možda mu se ne sviđa dobit kvartala, kao ni meni, tj. nadao sam se da će biti viša. I ponovno mi se ne sviđaju troškovi osoblja. Nije ovo sociolizam nego kapitalizam, daj radnicima minimalno koliko je dovoljno da odgovorno rade i da ne štrajkaju, a nek ih lutrija i slične institucije čine sretnima.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Dobar izvještaj, dobit veća čak za 100% u odnosu na isto razdoblje lani!

Skoro 100%, ali to je to. Dobro je, posebno što je to tek 9-to mjesećno, a ne godišnje, ali samo da nisu takvi ti prokleti troškovi osoblja, ne znam kako druge, ali mene to stvarno bode u oči
[smiley5]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Ako sam dobro shvatio u IV Q možemo očekivati 20 000 000 kn bruto dobiti

Ne znam na temelju čega si to zaključio, ali ako si na temelju ovoga ona mislim da nisi u pravu.

vorda, 15.11.2007. u 15:06
Dana 25.09.2007.g. Policentro je na ime djelomičnog povrata dugovanja za kupljenu licencu i dobivenu pozajmicu doznačio na žiro-račun Trans.Ri 9,9 mil.Kn. Time je pot-raživanje Trans.Ri po toj osnovi svedeno na 11,6 mil. Kn. Na dan bilance, sredstva su na žiro-računu Trans.Ri. Na Skupštini društva Policentro od 27.09.2007.g. odlučeno je da se dobit po Zavr.rač. 2006.god. rasporedi ulagačima na način koji će na Trans.Ri imati slijedeći učinak: 7,5 mil. Kn isplate u novcu; 15 mil.Kn udio u Fondu Escapital, Padova. Isplata dobiti uslijediti će u listopadu 2007.god.,a najavljena je i moguća isplata akont. dobiti za 2007.g. i to 4 mil.eura, također do kraja 2007.g.NaTrans.Ri od iste otpada 20%; Srazmjerno učešće Transadrije u navedenim dobitcima je 70,78%;

Povrat dugovanja neće se odraziti na dobit već isključivo na tijek novca. Udio u dobiti Policentra u ukupnom iznosu od 22,5M kn već je evidentirana u FI za 2006. g. Sada je samo donesena osluka o isplati te dobiti što će opet utjecati samo na tijek novca.

Dobit od prodaje poslovnog prostora iz ove godine biti će vidljiv tek u godišnjem FI. Zbog toga sam i pitao otkuda tako velika očekivanja za 3Q.

Pozdrav

New Report

Close