TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne vjerujem da će se s izvješćem dogoditi nešto revolucionarno. Ako je PIK Rijeka prodana do 31.09. onda će se to vidjeti u ovom izvješću. Ako je prodaja izvršena kasnije, onda ostaju samo rezultati iz osnovne djelatnosti. Uglavnom, ništa novo i pravi igrači sve to već znaju. Tek sa godišnjim izvješćem moglo bi biti iznenađenja. Da li ugodnih ili neugodnih, to ćemo tek vidjeti. Pozdrav

31.09. ne postoji[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


31.09. ne postoji[smiley2]

Dobro sam i prošao. Neki bi rekli da “bezočno lažem”.[smiley2]


Ne vjerujem da će se s izvješćem dogoditi nešto revolucionarno. Ako je PIK Rijeka prodana do 31.09. onda će se to vidjeti u ovom izvješću. Ako je prodaja izvršena kasnije, onda ostaju samo rezultati iz osnovne djelatnosti. Uglavnom, ništa novo i pravi igrači sve to već znaju. Tek sa godišnjim izvješćem moglo bi biti iznenađenja. Da li ugodnih ili neugodnih, to ćemo tek vidjeti.

Pozdrav


Lova je sjela u 10-om mjesecu, ali je odmah potom isplaćena za dividendu. I šta onda?


Ne vjerujem da će se s izvješćem dogoditi nešto revolucionarno. Ako je PIK Rijeka prodana do 31.09. onda će se to vidjeti u ovom izvješću. Ako je prodaja izvršena kasnije, onda ostaju samo rezultati iz osnovne djelatnosti. Uglavnom, ništa novo i pravi igrači sve to već znaju. Tek sa godišnjim izvješćem moglo bi biti iznenađenja. Da li ugodnih ili neugodnih, to ćemo tek vidjeti. Pozdrav

nema veze ovo izvješće sa sredstvima dobijenim od prodaje PIK Rijeke. ovdje se radi da li je sjela lova od talijana ili ne. pa strpimo se još samo malo pa ćemo svi znati [smiley1]


Lova je sjela u 10-om mjesecu, ali je odmah potom isplaćena za dividendu. I šta onda?

Ništa. Bitno je kada je izvršena prodaja.

Pozdrav


nema veze ovo izvješće sa sredstvima dobijenim od prodaje PIK Rijeke. ovdje se radi da li je sjela lova od talijana ili ne. pa strpimo se još samo malo pa ćemo svi znati [smiley1]

Naravno da se o tome radi. Pa to sam i ja rekao, ali zbog toga ćemo morati čekati godišnji FI.

krivo. već u ovom će se vidjeti [smiley2]

Izvješće ide sigurno sutra vani?

valentine:

31.09. ne postoji[smiley2] ”

Dobro sam i prošao. Neki bi rekli da “bezočno lažem”.[smiley2]

dobar! [smiley2]

ja bih se složio s davorom, iako nikad neznaš što …

PIK Rijeka nema veze s ičim, i onaj ko piše o tome vidi se da ne totalni “noob”, bez obzira na zavidan broj postova koji je ostvario. Slažem se sa Tycoon-om, vidjet će se u ovom izvještaju, međutim nisam siguran koliki iznos je bio uplaćen, možda neka tranša od 20mil.kn., a i to je više nego dobro. Sada pitanje: ak je sutra zadnji dan za objavu izvj., dali to znači da se izvještaj može objaviti i kasno popodne, dok je bruza već zatvorena?


U svakom slučaju danas je transica jako dobro krenula, i možda je ovo posljedni vlak za ukrcaj prije velikog buma sutra i prekosutra! A netko će se i iskrcavat sigurno!

Promet je malen,a Tomo čeka u zasjedi…..tako da ne vidim razloga za euforiju!

trhiller,igraš wow?

New Report

Close