TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege……………………….danas niti jedna dionica TNSA nije potrgovana ????


Mene sada najviše zanimaju prihodi i dobit od otpremničkog biznisa, ne smijemo zaboraviti da se je do sada kvartalna dobit kretala izmedju 1 i 2 miliona kuna, sve preko 4 miliona kn dobiti od špediterskog biznisa tržište bi trebalo ngraditi a OVO GORE ĆE SE VEĆ UGRADITI U CIJENU PRIJE ILI POSLIJE

Jesi ti baš siguran u ovu nagradu od strane tržišta? Po meni bi cijenu digla dobit od preko 10 milja kuna, i to bi se cijena dionice vjerojatno duže zadržala na cifri preko 8k. Sve ovo ispod, recimo 2-8 milja dobiti će Tomo iskoristit za ubrzano iskrcavanje, dan dva šus gore i onda opet tavorenje do dolaska novih vijesti. Previše je tu ljudi koji su nezadovoljni što im lova stoji da ne bi iskoristili rast cijene za iskrcavanje. To se i vidjelo na primjeru nedavne inf. o prodaji dionica PIKR. Tu kronično fale novi fondovi.

Pozdrav!

Evo probudila se naša transica, već je prošlo 24 kom a zadnja 7800kn

Bit će zanimljivo ovaj tjedan sa transicom, ovi koji kupuju izgleda da su čuli za dobar q3 koji se objavljuje u četvrtak, ili pak vjeruju glasinama ili znaju iz povjerljivih izvora! Vidjet ćemo! Predviđam solidan promet i solidan rast ovaj tjedan!


Evo probudila se naša transica, već je prošlo 24 kom a zadnja 7800kn

Malo sam danas podebljao poziciju na TNSA, zato je krenula trgovina. Sinoć sam analizirao ovu dionicu, i jednostavno sam po osjećaju odlučio dokupiti. Nemam nikakvih novih informacija, ali mi nešto kljuca u glavi i
cijelo vrijeme govori kupi, kupi. Da li su to samo moje fantazije ili osjećaj profesionalca – do petka će biti sve jasnije. Pozdrav Svim TransAdriašima!
[smiley2]

Njam, njam netko je popapal 24 komada. Nema više velikih iskrcavanja i rušenja cijene jer ima previše zainteresiranih za ulaz. A kaj mislite zakaj, jer znaju kamo ide ovaj brod !

Svi znamo kaj bu bilo krajem tjedna !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Njam, njam netko je popapal 24 komada. Nema više velikih iskrcavanja i
rušenja cijene jer ima previše zainteresiranih za ulaz. A kaj mislite
zakaj, jer znaju kamo ide ovaj brod !
Svi znamo kaj bu bilo krajem tjedna !

[smiley9]

netko je istresao 15 kom po kupnji, a sekundu nakon toga netko pokupio 9 kom a ask-a. nema vidljive niti kupnje niti prodaje. pat pozicija.


Njam, njam netko je popapal 24 komada. Nema više velikih iskrcavanja i rušenja cijene jer ima previše zainteresiranih za ulaz. A kaj mislite zakaj, jer znaju kamo ide ovaj brod ! Svi znamo kaj bu bilo krajem tjedna !

ajd br neto na kud ide ova brod[smiley1]

Što leži ne bježi

Da je dan bio malo duži bilo bi još čišćenja prodaje. Ako prodaja sutra ne popusti, trebali bi biti preko 8000.
Za sada je jedini razlog rasta sve kraće vrijeme do FI. Tko zna što tamo sve piše![smiley2]

škuncaivan:

Mene sada najviše zanimaju prihodi i dobit od otpremničkog biznisa, ne smijemo zaboraviti da se je do sada kvartalna dobit kretala izmedju 1 i 2 miliona kuna, sve preko 4 miliona kn dobiti od špediterskog biznisa tržište bi trebalo ngraditi a OVO GORE ĆE SE VEĆ UGRADITI U CIJENU PRIJE ILI POSLIJE

Jesi ti baš siguran u ovu nagradu od strane tržišta? Po meni bi cijenu digla dobit od preko 10 milja kuna, i to bi se cijena dionice vjerojatno duže zadržala na cifri preko 8k. Sve ovo ispod, recimo 2-8 milja dobiti će Tomo iskoristit za ubrzano iskrcavanje, dan dva šus gore i onda opet tavorenje do dolaska novih vijesti. Previše je tu ljudi koji su nezadovoljni što im lova stoji da ne bi iskoristili rast cijene za iskrcavanje. To se i vidjelo na primjeru nedavne inf. o prodaji dionica PIKR. Tu kronično fale novi fondovi.

Pozdrav!

Da fondovi bi dobro došli. Zašto ih nema teško je reći, uostalom nije im ni Ingra bila interesantna na 8.000 tisuća . Čudni su ti svati (fond manageri) što lamataju tuđim k…
Ali to je stara priča kao i split, no sada u NO imamo iskusne burzovne igrače (ako nemamo fond )koji će siguran sam znat reagirat kad bude trebalo a imaju i trezor iza sebe.
O tomotu nebi trošio riječi.

Mislim da bi bilo dobro kupit transicu još dok je sad jeftina ispod 8 tis., ne vjerujem da će se ovaj tjedan zadržat ispod 8, ide iznad i mislim da će tamo i fluktuirati iznad 8 nadalje.

Ne vjerujem da će se s izvješćem dogoditi nešto revolucionarno. Ako je PIK Rijeka prodana do 31.09. onda će se to vidjeti u ovom izvješću. Ako je prodaja izvršena kasnije, onda ostaju samo rezultati iz osnovne djelatnosti. Uglavnom, ništa novo i pravi igrači sve to već znaju. Tek sa godišnjim izvješćem moglo bi biti iznenađenja. Da li ugodnih ili neugodnih, to ćemo tek vidjeti.

Pozdrav

New Report

Close