TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi, jel možda netko zna kojeg datuma Transadria objavljuje kvartalni izvještaj?

do četvrtka ćeš ga imati

Jel su točne glasine da kvartalni prikazuje dobit, neki kažu čak 6.mil.kn. I jel točna priča da Petrokemija pokušava ući u Luku Šibenik, kojoj je trenutno vlasnik Trasna Adria 50%, a Petrokemija navodno ima 20% udjela u Luci šibenik? Po meni ova siutacija sa Petrokemijom je vrlo realna, Petrokemija i Transadria vrlo dobro poslovno surađuju, Petrokemija ima interes u Luci Šibeni…itd, međutim pitanje je sad kad bi se to trebalo realizirati, možda čak i ne u 2008.godini!?

1. glasine će potvrditi ili demantirati uprava do četvrtka objavom 3QFI, vjerujem da nisu poslovali s gubitkom
2. ptkm ima 25% udjela u luci šibenik
3. pisalo je u tisku da bi ptkm htjela kupiti udio tnsa u ptkm
4. sumnjam da će doći do prodaje, razmisli, ovako mogu određivati bolje uvjete poslovanja, casha će ionako imati uskoro napretek

Hvala Hugo, vrlo koristan reply!


1. glasine će potvrditi ili demantirati uprava do četvrtka objavom 3QFI, vjerujem da nisu poslovali s gubitkom 2. ptkm ima 25% udjela u luci šibenik 3. pisalo je u tisku da bi ptkm htjela kupiti udio tnsa u ptkm 4. sumnjam da će doći do prodaje, razmisli, ovako mogu određivati bolje uvjete poslovanja, casha će ionako imati uskoro napretek

Imaju ga već sada samo šta će s njime


Hugo G.: ” 1. glasine će potvrditi ili demantirati uprava do četvrtka objavom 3QFI, vjerujem da nisu poslovali s gubitkom 2. ptkm ima 25% udjela u luci šibenik 3. pisalo je u tisku da bi ptkm htjela kupiti udio tnsa u ptkm 4. sumnjam da će doći do prodaje, razmisli, ovako mogu određivati bolje uvjete poslovanja, casha će ionako imati uskoro napretek” Imaju ga već sada samo šta će s njime

Mislim da bi bilo pametno da ulože u luku Šibenik tu lovu koju imaju,da i mi dioničari u budućnosti imamo koristi od toga.

Imaju ga već sada samo šta će s njime

to su špekulacije, sumnjam da će talijani dati i jedan jedini novčić prije nego li baš moraju, no dobro, rekli su da će likvidirati policentro do nove godine, recimo da im vjerujemo, strpiti ćemo se još malo

Kao što sam i pretpostavio, najavljeno je da će u novoosnovanom poduzeću Policentro Due ponovno svoj udio imati TransRi. Nakon gašenja Policentra Rijeka na račun Transadrije će vjerojatno sjest nekoliko miliončeka, ali mislim da će glavnina biti reuložena u novo društvo.
A današnji dan s ovom dionicom je kao zatišje pred buru. Bliži se 15.11.2007., tj. krajnji rok za Izvješće, ali 13.11.2007. je datum koji ide uz događaje s ovom dionicom, tj. broj 13. A sad, kome sretan kome nesretan[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Pa da se Luka Šibenik stavi na burzu. Dionica transadrije bi vrijedila na temelju luke Šibenik koliko sada vrijedi. Pogledajte malo ostale luke (LUKA RIJEKA, PLOČE) koliko su otišle gore u zadnjih godinu dana.

Tu je strašno veliki potencijal ove dionice.

Mislim da če Luka Šibenik na burzu nema druge !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Pa da se Luka Šibenik stavi na burzu. Dionica transadrije bi vrijedila na temelju luke Šibenik koliko sada vrijedi.

Puno toga u tnsa vrijedi više nego sadašnja vrijednost dionice:

1. udio luke šibenik po dionici tnsa vrijedi više nego sadašnja vrijednost dionice

2. vrijednost glavne zgrade po dionici tnsa vrijedi više nego sadašnja vrijednost dionice

3. vrijednost udjela u toweru po dionici tnsa vrijedi dvostruko više nego sadašnja vrijednost dionice

4.vrijednost ostalih nekretnina po dionici tnsa vrijede više nego sadašnja vrijednost dionice

Mene sada najviše zanimaju prihodi i dobit od otpremničkog biznisa, ne smijemo zaboraviti da se je do sada kvartalna dobit kretala izmedju 1 i 2 miliona kuna, sve preko 4 miliona kn dobiti od špediterskog biznisa tržište bi trebalo ngraditi a OVO GORE ĆE SE VEĆ UGRADITI U CIJENU PRIJE ILI POSLIJE

Puno toga u tnsa vrijedi više nego sadašnja vrijednost dionice:

1. udio luke šibenik po dionici tnsa vrijedi više nego sadašnja vrijednost dionice

2. vrijednost glavne zgrade po dionici tnsa vrijedi više nego sadašnja vrijednost dionice

3. vrijednost udjela u toweru po dionici tnsa vrijedi dvostruko više nego sadašnja vrijednost dionice

4.vrijednost ostalih nekretnina po dionici tnsa vrijede više nego sadašnja vrijednost dionice

Krunski dokaz da u bačvu od 50 litara može stati 100 [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close