TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kome su požderali u prvoj minuti ovih pola miljona kuna. Rekao sam da neko čuči u grmu !
Mora da je bio jako zbunjen ovaj kaj je istresao ! I ja se slažem kolega sa Vašom konstatacinom od oko 40 i nekaj sitnog.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


vjerujem da iza targeta kolege Fazana stoji matematička potvrda!

stoji Fibonacci (doduše ne moj, već od kolege, ali to nije niti bitno)

I love the Smell of Profits in the Morning

Pazite ovo:

Vaš link

Šibenska luka gradi gat za cruisere vrijeda 10 milijuna eura
Business.hr
03.11.2007 15:01

Rekonstrukcija gata Vrulje u šibenskoj luci omogućit će pristajanje cruisera do duljine od 260 metara, piše GlasDalmacije.com.

Novi terminal poslužit će i za pristajanje lokalnih i međunarodnih trajektnih linija, a po završetku radova u 2009. godini, prijeći će se na radove u okolnim zgradama u kojima će biti popratni sadržaji.

Rekonstrukcija gata koštat će oko 10 milijuna eura, a izgradnja novih zgrada još toliko.
Javna prezentacija projekta dogodit će se još ove godine, a cilj Lučke uprave je od Šibenika stvoriti konkurentnu mediteransku luku.

A TNSA ima 50-ak% Luke Šibenik![smiley2]


Pazite ovo: Vaš link Šibenska luka gradi gat za cruisere vrijeda 10 milijuna eura Business.hr 03.11.2007 15:01 Rekonstrukcija gata Vrulje u šibenskoj luci omogućit će pristajanje cruisera do duljine od 260 metara, piše GlasDalmacije.com. Novi terminal poslužit će i za pristajanje lokalnih i međunarodnih trajektnih linija, a po završetku radova u 2009. godini, prijeći će se na radove u okolnim zgradama u kojima će biti popratni sadržaji. Rekonstrukcija gata koštat će oko 10 milijuna eura, a izgradnja novih zgrada još toliko. Javna prezentacija projekta dogodit će se još ove godine, a cilj Lučke uprave je od Šibenika stvoriti konkurentnu mediteransku luku. A TNSA ima 50-ak% Luke Šibenik![smiley2]
Možda nam sad prijatelj Tomo i uspije izači ovih narednih dana.

ne vjerujem da će ovo povećati potražnju.

Ako ima nekoga da stavi k/p,puno zahvalan.[smiley2]

TNSA-R-A
Kupnja
7.801,00 3
7.800,00 3
7.760,00 1
7.757,01 8
7.757,00 16
Prodaja
7.944,00 3
7.945,00 2
7.950,00 6
7.998,00 9
7.998,99 26

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
7.801,00 2 11:30:08
7.950,00 2 10:05:47

Što leži ne bježi

Pa ova vijest ju je trebala diči barem prek osmice, vjerovatno nije jer je cijelo tržište u padu !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Pa ova vijest ju je trebala diči barem prek osmice, vjerovatno nije jer je cijelo tržište u padu !

Ova dionica uopće više ne reagira.
[smiley9]

Kako ne reagira. Vidiš da ju nemre ni uzdramt snažan pad tržišta. Uh, čvsto stoji, mrak.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Kako ne reagira. Vidiš da ju nemre ni uzdramt snažan pad tržišta. Uh, čvsto stoji, mrak.

istina, očekivao sam klizanje cijene, neobično, međutim rekao bih da treba pričekati još nekoliko dana da bismo vidjeli jesu li ove cijene prevaziđene, ne bi bilo prvi puta da tnsa kasno pali za tržištem. i dalje vjerujem da iznad 8000kn pa do 9000 ima brdo dionica spremnih na prodaju.

Danas je lijepo gledati TNSA kako koliko toliko stoji čvrsto s obzirom na današnje globalno crvenilo,presretan sam što sam ju u srijedu kupovao, Stara dobra naša transica.[smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close