TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Snaga TRANSADRIJE je u njenim nekretninama. Kada bi se sada napravila procijena vrijednosti nekretnina sadašnja cijena dionice bi bila smiješna. Ovo je stvarno podcijenjena dionica, i to svi dobro znaju.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Snaga TRANSADRIJE je u njenim nekretninama. Kada bi se sada napravila procijena vrijednosti nekretnina sadašnja cijena dionice bi bila smiješna. Ovo je stvarno podcijenjena dionica, i to svi dobro znaju.

Nije još došlo vrijeme za rast cijene ove dionice, zato treba strpljenja. Kad se trezor napuni, a Tomo iskrca, onda će biti rasta.

Pozdrav!

Ovakvim tempom ima da čekamo još par godina,ali šta je to ,ipak smo svi mi uvjereni u pravu vrijednost TNSA i nikako nismo špekulativni igrači,bar što se nje tiče .[smiley2]
Za to vrijeme čemo uredno živjeti od dividende i sve 5.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

No offence svima, snaga Transadrije nesmije biti u nekretninama vec core businessu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


No offence svima, snaga Transadrije nesmije biti u nekretninama vec core businessu.

pametno, nekretnine su samo jedan resurs pomoću kojeg tnsa može učiniti svašta. [smiley7]

Očito nitko više ne izlazi iz ove dionice.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Očito nitko više ne izlazi iz ove dionice.

a tko prodaje ovo danas?

Što leži ne bježi

Poštovani..govori Vam Zodiac


Očito nitko više ne izlazi iz ove dionice.

..da, da shvatili vrijednost i percipiraju buduća očekivanja..samo još to treba uračunati u cijenu!

Sve je relativno..[color=blue][/color]


Gekko: ” Očito nitko više ne izlazi iz ove dionice. ” a tko prodaje ovo danas?

ja sam danas kupovao.

Mislim da je novi menadžemnt konačno uzeo stvar u svoje ruke i brod je krenuo novim smjerom. Svi smo jako sretni i zadovoljni!!!

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Mislim da je novi menadžemnt konačno uzeo stvar u svoje ruke i brod je krenuo novim smjerom. Svi smo jako sretni i zadovoljni!!!

A možda svi čekaju dobro izvješće da se iskrcaju?

Da li može netko izbaciti k/p sa transakcijama.Kupujem već dva dana i nikako da kupim sve što sam mislio.[smiley2]

New Report

Close