TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajd bacite K/P please

Najbolje ponude [ TNSA-R-A ] Kupnja Cijena
1 7.751,13
5 7.751,08
4 7.751,03
5 7.750,02
3 7.750,01
Cijena Prodaja
7.800,00 1
7.939,00 2
7.940,00 9
7.941,00 1
7.943,00 5

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


jel ima ko top 10 za izbaciti? Nemam 400 kuna, sve sam utukao u transicu! [smiley2]

Ne treba ti 400kn za top 10. Odi na sda stranicu tamo imas top 10 za svaku firmu koja je uvrstena na zse.
Uplati meni pola za inf.

[smiley2] Fala lipa!

30.10.2007 00:28:27
Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
3. HPB D.D. 1.108 3,85 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 767 2,67 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 481 1,67 Skrb. račun
9. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
10. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 387 1,35 Osnovni račun
Ukupno: 50,59

HPB skrbnički = – 8 kom

Pojačala se kupnja i to cca 3 puta. jel to radi izvješća za 3Q???


Pojačala se kupnja i to cca 3 puta. jel to radi izvješća za 3Q???

Ako bude dobro izvješća, pazite onda na iskrcaj gdina Jozića [smiley2]

osobno (iz perspektive malog investitora) bih volio da je izvješće ili jako loše ili jako dobro. samo da promet bude veći.

evo jedan hint iz prošlog izvješća, a koji bi mogao jako utjecati na FI za 3Q. naravno ako bude proknjiženo.

”Uprava Policentra je također objavila namjeru prodaje poslovnih prostora u Tower-centru Rka, koji se trenutačno iznajmljuju, određenom invest.fondu po cijeni od 50 mil Eura. U međuvremenu je stigla obavijest o realizaciji namjeravane prodaje.


evo jedan hint iz prošlog izvješća, a koji bi mogao jako utjecati na FI
za 3Q. naravno ako bude proknjiženo.
”Uprava Policentra je također objavila namjeru prodaje poslovnih
prostora u Tower-centru Rka, koji se trenutačno iznajmljuju, određenom
invest.fondu po cijeni od 50 mil Eura. U međuvremenu je stigla
obavijest o realizaciji namjeravane prodaje.

čini mi se da to neće ići u ovom kvartalu, obavijest je stigla tijekom ljeta, nije to tnsa prodala, prošvrljaj po NN, možda za četvrti, dakle tek na proljeće ako ne bljesne kakva obavijest na zse, tako su i rekli ljetos prije skupštine s onim smiješnim dopisom

znam da nije tnsa prodala, ali trans. rijeka ima udio od 20% u policentru. također ima i potraživanja od policentra (vidi FI). dakle ako je ovo prodano, dio dobiti ide trans. ri., te bi se također mogao zatvoriti kredit i vratiti sredstva trans.rijeci koja su prema prošlom izvješću 50 milijuna kn. sve ovo treba ugraditi u cijenu, a čini mi se da nitko o tome ne razmišlja.


čini mi se da nitko o tome ne razmišlja.

Ja sve to pratim i ugrađujem u svoj target
[smiley1]

A sjećam se kada je bila ta prodaja. Bio sam na godišnjem i uz kavicu čitam Poslovni dnevnik, kad ono bljesne mi pred očima 50 miliona Eura u naslovu, hehe. To je bilo tokom 3Q. Transadriji pripada oko 50 miliona Kuna od tog iznosa. Jedino što je upitno da li je taj novac i sjeo tokom ovog kvartala na račun Transadrije. Ja osobno sumnjam, ali očekujem u proljeće i taj novac na računu, a i ostalo.[smiley2]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

mislim da postoji nekakva razlika u prihodu i primitku. prihod je imao policentro kada je dospjelo plaćanje cijene od strane kupaca. i to si je uknjižio policentro ako je dospjelo. kada transriu dospjeva tražbina prema policentru?

New Report

Close