TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hoće li biti kakva dividenda? jel u planu?
[smiley2]

Bila prije par dana

Kakvo liparenje na kupnji![smiley8]

Kupio trezor još 20 dionica, nadam se da sam dobro kopirao link:-)

http://www.zse.hr/novosti/1322-07-TNSA_Obavijest.pdf

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Poštovani..govori Vam Zodiac


Kupio trezor još 20 dionica, nadam se da sam dobro kopirao link:-)

..da, da spora ali sigurna kupovina..u iščekivanju 3Q ‘statementa’

Lijep pozdrav

Sve je relativno..[color=blue][/color]

Ljudi moji, dajte pogledajte poulugodišnje izvješće i vidjet ćete da Jozić na taj dan ima 1.400 komada Transadrie, a sada preko 700. Znači on je u narednom razdoblju iskrcal više od pola svojih dionica, što je dovoljan pokazatelj da je to velika kočnica za bilo kakav rast te dionice. Netko je dobro rekao, čim dionica skoči Jozić se iskrcava i ruši cijenu. Ak će biti tim tempom on bi trebao biti out do veljače, ili eventualno travnja poslije objave kvartala, da još malo pobere vrhnja. Tek nakon toga se može računati na konkretan i stabilan rast te dionice. Zato nam je najbolje da čekamo i čekamo, jer se do onda neće ništa posebno događati!

Jozić prodaje već godinama. Pitam se koji je razlog???


Jozić prodaje već godinama. Pitam se koji je razlog???

Ti ga najbolje znaš pa nam reci!

Osim toga zašto je kupovao? Vjerojatno mu plan jeftinog preuzimanja nije uspio pa izlazi malo po malo [smiley1]

Slažem se stobom “ideš”. Mislim da nema tu previše mudrosti zakaj Jozić izlazi! Nije jeftino preuzeo, pa je bio nakrcan dionicama, pa malo po malo izlazi da ne ruši cijenu, jednostavno bez filozofije!

jel ima ko top 10 za izbaciti? Nemam 400 kuna, sve sam utukao u transicu! [smiley2]

Izgleda da nam jozić opet iskrcava, možemo očekivati jedan poveči bager sa šljunčare … pozdrav ekipi

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

ajd bacite K/P please

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

Kupnja Cijena
1

7.751,13
5

7.751,08
4

7.751,03
5

7.750,02
3

7.750,01

Cijena Prodaja
7.800,00

1
7.939,00

2
7.940,00

9
7.941,00

1
7.943,00

5

New Report

Close