TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ubitačna prodaja na TNSA, moglo bi bit da je Tomo opet počeo kipati [smiley2]

ako je tako, moram priznati da mi nije žao. mazohista?[smiley4] [smiley1]

bogme stigla dividenda i na moj račun……..[smiley1]

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

Upravo pregledao ,i meni sjela.
Sad još da se malo dionica pokrene bilo bi još bolje.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

A koja je situacija sa dionicama koje su kupljene na margin?? Dividenda od njih sjeda na skrbnićki raćun?

…..i meni sjela dividenda……………..

Ajme majko koliko će ovo trajati …

I love the Smell of Profits in the Morning


]. ” ima jedna, IMHO, vrlo nezgodna stvar u toj priči. a to je tržište. da ne ispadne kako dociram jer mi nije namjera, postavio bih pitanje nisu li ciklička kretanja tržišta uobičajena i neizbježna pojava?

Slažem se kolega Hugo. No ipak mislim da će usprkos svemu, za neke 3 godine stvarno vrijediti 30-ak k. Jer ipak uz toliko pozitivnih očekivanja, cijena bi morala svaki put porasti više nego što će pasti, tako da će malim ali sigurnim koracima prema gore. IMHO.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


A koja je situacija sa dionicama koje su kupljene na margin?? Dividenda od njih sjeda na skrbnićki raćun?

Ako su dionice založene na skrbničkom, ili se vode na skrbničkom, tad će dividenda sjest na skrbnički. Tamo gdje ja imam je potrebno nazvat skrbnički, zatražit isplatu dividende, potpisat im neku izjavu koju faksiraju, platit naknadu (ne mogu se sjetit kako se zove), i podić novac sa svog kunskog računa u toj banci. Ukratko tako[smiley2] Pozdrav

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Ajme majko koliko će ovo trajati …

Sumnjam da će sve ići preko burze

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


jovica: ” O kolega bauštelac čiji danas tuku? ” Ovo su naši. Kad dobijemo dividendu idemo u kntraofenzivu.

Jedan stari post od 07.09.2007. možda tu leži tajna prodaje i rasprodaje.


Šljunčar: ” jovica: ” O kolega bauštelac čiji danas tuku? ” Ovo su naši. Kad dobijemo dividendu idemo u kntraofenzivu. ” Jedan stari post od 07.09.2007. možda tu leži tajna prodaje i rasprodaje.

Prodan PIKR i od tih novaca isplačena dividenda. Zatražite BON-2.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
-55 kom 3. HPB D.D. 1.126 3,92 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
– 57 kom 5. JOZIĆ TOMO 790 2,75 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
-14 kom 8. PODRAVSKA BANKA D.D. 481 1,67 Skrb. račun
9. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
+55 kom 10.NAVA BANKA D.D. ZAGREB 387 1,35 Osnovni račun
Ukupno: 50,74

New Report

Close