TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima i ovdje puno “pacijenata” koji vjerujemo u ovu dionicu i naravno još više daytradera.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Jovica ne moraš mi 3X ponavljat skužio sam i prije da nisi sve prodao nego reci ti meni koliko su zaradili na pikr ako znaš otprilike koliki im je ulaz

Nazovi u Rijeku,i pitaj gospođu Jasnu.

Ma nema tu vise straha vraca se cijena od prije 2 mjeseca.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ima i ovdje puno “pacijenata” koji vjerujemo u ovu dionicu i naravno još više daytradera.[smiley11]

Upravo zbog toga sam pobjegao iz ovog prije godinu i kusur….I još se uvijek nije vratila razinu na kojoj sam izašao.Kad se sjetim onog užasa….uspio sam se istovaiti tek drugi dan na dnevnom minimumu…Nije da nisam zaradio, ali očekivao sam puno više. Zbog svih igrica koje i dalje prate ovu dionicu prebacio sam kapital većinom u INGRU….Imao sam sreće i pogodio..Ovo i dalje držim na oku da uljetim u pravom trenutku. Iskreno…mislim da oš nije došao taj moment….Pozdrav svim “mazohistima”….Iskreno sam na vašoj strani..[smiley2]

TNSA anonymous support group 🙂

Kao kad znas da cura koju cekas nece doci i gledas na sat i sve se nadas sad ce,sad ce… nje nema.
I onda konacno odustanes i nadjes novu, npr INGRU.

ili ne?
S obzirom na fundamente, doci ce to jednog dana na svoje, sto manje budemo iscekivali,brze ce taj dan doci.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Nešto se danas zaista događalo s ovom dionicom, netko opako računa na nju, čini mi se da će i dalje rasti. Na ostalim forumima određeni tvrde da je uskoro isplata dividende pa da se na taj prinos računa. Osobno ću definitivno ulovit kolko mogu sutra dok nebude prekasno! Dionica je podcijenjena već duže vrijeme i čini mi se da je vrijeme da dođe na svoje, pogledajte samo koliko se danas trgovalo više od njezinog prosjeka, čak 3 milkn prometa, tak nešto nije bilo od ljeta.[smiley5]

Da, dividenda ide slijedeći tjedan, ali nije to razlog današnjeg ludila[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Kakve dividenda ima veze, otkad je to bilo… ohoho. Isplata tih tricavih 200kn po komadu ce mi taman pokriti za cevape.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Pa možda i ima veze. Možda nemaju lovu za isplatu dividende, a nisu se htjeli dodatno zaduživati pa su prodali PIKR. Osim toga, ovom prodajom još će uvećati prihode i dobit.

Slažem se sa Vordom, u svakom slučaju prodaja IPK rijeka za transadriu može biti samo pozitivna stvar. Limun je tu informaciju objavio je tek jučer u 17.00h, malo zakašnjelo zar ne!?

Neko mi kaze da dividenda ide 23.10. Jel to istina? I kad je ono bila famozna Skupstina? Ne da mi se traziti.[smiley2]

datum izvršenja je 31.12. a skupstina je bila 12.07.

New Report

Close