TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napokon se i nas neko sjetio.
[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ima li ovo veze sa rastom cijene:
Transadria d.d. – prodaja dionica PIK Rijeka d.d.
(2007-10-18)

Transadria d.d. izvjestila je da je 18.10.2007. u cijelosti realizirala prodaju 12.423 dionica PIK Rijeka d.d.
http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=08625f30e051e237d1e0ee1c349cd5b6&newsId=3196&issuerId=

Ovo se mogao samo šljunčar istresti,koji je to lik. prestrašno


JOE BARABA: ” Evo ćim je mali Jovica izašao mi gore Jovica valjda nisi sve prodao jer izgleda da i mi nakon dugo vremena krećemo ” jovica je prodao samo par komada,i to prije par dana,ali isti taj jovica se vrati u času,među ovo društvo,sa duplo više komada.
[/quote
ma znam morao sam te malo piknut ne možeš toliko drukat pa sve prodat na 7900
NHF


Ima li ovo veze sa rastom cijene:
Transadria d.d. – prodaja dionica PIK Rijeka d.d.
(2007-10-18)
Transadria d.d. izvjestila je da je 18.10.2007. u cijelosti realizirala prodaju 12.423 dionica PIK Rijeka d.d.
http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=08625f30e051e237d1e0ee1c349cd5b6&newsId=3196&issuerId=

nakon krasnog čišćenja nastupaju paničari !!!!!
joj, sam’ da ne zaradimo puno….

inače divan dan za DEJTREDANJE!!!!![smiley1]


JOE BARABA: ” Evo ćim je mali Jovica izašao mi gore Jovica valjda nisi sve prodao jer izgleda da i mi nakon dugo vremena krećemo ” jovica je prodao samo par komada,i to prije par dana,ali isti taj jovica se vrati u času,među ovo društvo,sa duplo više komada. [/quote ma znam morao sam te malo piknut ne možeš toliko drukat pa sve prodat na 7900 NHF

rekao sam ti da nisam sve prodao,a drukat ću i dalje jer znam da će ova dionica vrijediti,samo dok se ne riješimo ovih debosa koji nas vrate gdje smo bili.
Iskreno pretpostavljao sam da će tako biti,sad sam se samo još jednom uvjerio.


JOE BARABA: ” Evo ćim je mali Jovica izašao mi gore Jovica valjda nisi sve prodao jer izgleda da i mi nakon dugo vremena krećemo ” jovica je prodao samo par komada,i to prije par dana,ali isti taj jovica se vrati u času,među ovo društvo,sa duplo više komada. [/quote ma znam morao sam te malo piknut ne možeš toliko drukat pa sve prodat na 7900 NHF

rekao sam ti da nisam sve prodao,a drukat ću i dalje jer znam da će ova dionica vrijediti,samo dok se ne riješimo ovih debosa koji nas vrate gdje smo bili.
Iskreno pretpostavljao sam da će tako biti,sad sam se samo još jednom uvjerio.


JOE BARABA: ” Evo ćim je mali Jovica izašao mi gore Jovica valjda nisi sve prodao jer izgleda da i mi nakon dugo vremena krećemo ” jovica je prodao samo par komada,i to prije par dana,ali isti taj jovica se vrati u času,među ovo društvo,sa duplo više komada. [/quote ma znam morao sam te malo piknut ne možeš toliko drukat pa sve prodat na 7900 NHF

rekao sam ti da nisam sve prodao,a drukat ću i dalje jer znam da će ova dionica vrijediti,samo dok se ne riješimo ovih debosa koji nas vrate gdje smo bili.
Iskreno pretpostavljao sam da će tako biti,sad sam se samo još jednom uvjerio.

Evo ja danas ušao sa par komada po prvi put u ovu dionicu.Privukli me fundamenti i trenutna cijena.Međutim odma sam se uvjerio da je ili puna drhtavih ručica ili trejdera…a moguće i oboje.Svejedno srdačan pozdrav svima

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Jovica ne moraš mi 3X ponavljat skužio sam i prije da nisi sve prodao
nego reci ti meni koliko su zaradili na pikr ako znaš otprilike koliki im
je ulaz


Evo ja danas ušao sa par komada po prvi put u ovu dionicu.Privukli me fundamenti i trenutna cijena.Međutim odma sam se uvjerio da je ili puna drhtavih ručica ili trejdera…a moguće i oboje.Svejedno srdačan pozdrav svima

Dobro nam došao u kluba mazohista.
Nadam se da se neće nitko uvrijediti.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Dobro nam došao u kluba mazohista.
Nadam se da se neće nitko uvrijediti.[smiley11]
[/quote

Zar je takva situacija ovde?ja sam mislio da je samo KABA za mazohiste?
[smiley4]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close