TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko danas opasno tuče.


netko danas opasno tuče.

prošlo 86 komada, mislim da je bar plovicu trezor kupio. ovo je povoljno za njih.

Neke dionice luduju u + samo se naša TNSA valja u mjestu.Danas ima promet,ali cijena nikuda.Zanima me samo tko je se rešava na ovim razinama?[smiley2]

može netko stavit TOP 10 , da vidimo dali ima promjena ,,,,,,,,,,,?

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.208 4,20 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 847 2,95 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 530 1,84 Skrb. račun
8. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
9. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
10. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 409 1,42 Osnovni račun
Ukupno: 51,47

Koliko vidim nema promjena od jučer.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


jovica: ” netko danas opasno tuče. ” prošlo 86 komada, mislim da je bar plovicu trezor kupio. ovo je povoljno za njih.

Trezor bojim se nije kupio ni jednu,ovo kupuje netko pametan tko zna da će uskoro ovo gore.
Postalo je in da dionice idu u blokadu,Tnsa nam je dužna blokadu, od 12.07.2007.godine ništa,vrijeme je da nam se oduži.


jope: ” jovica: ” netko danas opasno tuče. ” prošlo 86 komada, mislim da je bar plovicu trezor kupio. ovo je povoljno za njih. ” Trezor bojim se nije kupio ni jednu,ovo kupuje netko pametan tko zna da će uskoro ovo gore. Postalo je in da dionice idu u blokadu,Tnsa nam je dužna blokadu, od 12.07.2007.godine ništa,vrijeme je da nam se oduži.

mislim a smo joj se zamjerili[smiley7]

Što leži ne bježi

Bez zamjerke, dobro bi bilo da ne opterećujete temu s komentarima koji nemaju previše veze s poslovanjem ili važnijim utjecajima, kretanjima dionice. Ako nemate nešto značajno reći ili prenijeti, bolje je da se suzdržite ne zatrpavate temu.


jope: ” jovica: ” netko danas opasno tuče. ” prošlo 86 komada, mislim da je bar plovicu trezor kupio. ovo je povoljno za njih. ” Trezor bojim se nije kupio ni jednu,ovo kupuje netko pametan tko zna da će uskoro ovo gore. Postalo je in da dionice idu u blokadu,Tnsa nam je dužna blokadu, od 12.07.2007.godine ništa,vrijeme je da nam se oduži.

kakvu blokadu priželjkujete? prema gore ili prema dole?

Imam TNSA od 6mj 2006 i cijelo vrijeme se provlači priča da dok se ne riješi 28% u vlasništvu HFP, nema ni nekog značajnijeg rasta cijene dionice. (sadašnje razine smatram smiješnima)
S obzirom da su Sanader i Polančec najavili osnivanje Kapitalnog fonda odnosno zatvorenog fonda u koji bi ušle dionice ATPL,Podravke, Croatia Osiguranja itd, pojavile su se špekulacije da bi paket od 28% TNSA u rukama HFP, također išao u takav novoosnovani državni fond.
Mišljenja sam da bi to bilo odlično za TNSA jer tada više ne bi bilo bojazni od ESOP-a, raznih privatnika i predsjednika uprava i njima sličnima koji bi se, inače dočepali tog paketa po povoljnijim uvjetima.
U zadnjih tjedan dana netko fino skuplja i moguće da je povezano s tim. (tu ne mislim na trezor)
Što misle ostali?
LP.

zanimljivo danas ovo liparenje , 7 974.86, na prodaji:
7 974.85
7 974.82
7 974.81


Imam TNSA od 6mj 2006 i cijelo vrijeme se provlači priča da dok se ne riješi 28% u vlasništvu HFP, nema ni nekog značajnijeg rasta cijene dionice. (sadašnje razine smatram smiješnima) S obzirom da su Sanader i Polančec najavili osnivanje Kapitalnog fonda odnosno zatvorenog fonda u koji bi ušle dionice ATPL,Podravke, Croatia Osiguranja itd, pojavile su se špekulacije da bi paket od 28% TNSA u rukama HFP, također išao u takav novoosnovani državni fond. Mišljenja sam da bi to bilo odlično za TNSA jer tada više ne bi bilo bojazni od ESOP-a, raznih privatnika i predsjednika uprava i njima sličnima koji bi se, inače dočepali tog paketa po povoljnijim uvjetima. U zadnjih tjedan dana netko fino skuplja i moguće da je povezano s tim. (tu ne mislim na trezor) Što misle ostali? LP.
Pitaj Sanadera,on najbolje zna.

New Report

Close