TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hugo molim te, kao uglednog forumaša i poznavaoca transadrije, da
pojasniš Hektoru da nema nikakvog suda i da su poslovni odnosi između
TNSA i Policentra uzorni. Hektore kad si takav poznavatelj odnosa
između ove dvije tvrtke objavi ljudima što se značajno događa ovih
dana. Ako ne znaš ništa onda je najbolje da prodaš svojih 3-7 dionica
(više od toga sigurno nemaš )i prebaciš se na neku drugu temu pa tamo
ispaljuj svoje exkluzive[smiley2][smiley1]

hahahahaha krepao sam od smijeha kad sam pročitao ovo. eh toni, toni …. da si tonina a ne tonino pomislio bih da mi se nabacuješ. [smiley2] evo u svakom slučaju da ne gajiš lažnu nadu volim žene i nikad nisam experimentirao. sorry. kako bi indijaner napisao hihihihihiih

majstore – tebi za dušu – kao “kao ugledni forumaš i poznavaoc transadrije” [smiley7][smiley2] urbi et orbi: u ovih par sati sam si dao truda i prema podacima dostupnim javnosti na sudovima u ri i zg nema nikakvog sličnog spora.

na hektoru je red da kaže nešto kako bi nam pomogao da saznamo što je na stvari, zasad je to floskula

pozdrav majstore ….. zapravo bokić! (šalim se)

I ja sam čul da su njemci zainteresirani za kupnju tnsa, uf dobro da sam se nakrcal … izgleda da je to nova ingra. vežite se .. 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

pitanje: da li je nekome sjela dividenda? nisam vidio da se pricalo o tome….

ako nije, kada se ocekuje?

Najkasnije do 31.12.2007., ali su mi u Transadriji rekli da će navjerojatnije biti tokom 10. mj.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Danas nema trgovine,zatišje pred polijetanje.

STATUS QUO.
Što se čeka?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

da prodje HT [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


STATUS QUO.
Što se čeka?

Molim Vas da ovaj puta ne popustite. Drhtave ručice budite jake. Nedajmo da je ponovno ruše. Imamo dobar razlog da ide gore.


da prodje HT [smiley2]

Prošao je,trebamo sad malo dići da ht-ovci ponovo ulaze ali na 9k.

Bare:

STATUS QUO.
Što se čeka?

Molim Vas da ovaj puta ne popustite. Drhtave ručice budite jake. Nedajmo da je ponovno ruše. Imamo dobar razlog da ide gore.


Je, a koji je to? Objasni nama neukima!

Sve u svoje vrijeme,ima više lijepih stvari.

ovaj scenarij je već viđen nekoliko puta , samo se uloge mijenjaju , rušenje uspjelo.

New Report

Close