TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Niti ja nisam čuo ništa vezano uz sud. Načuo sam da će uskoro izgleda doći do promjene Uprave, ali samo načuo. Ovo sa sudom mi je prvi glas, ali ne vjerujem u to jer mi niti nema smisla.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Je li se ovo okreće trend? Da li smo napokon krenuli prema gore?

Izgleda da se vrača stara slava transadrije. Opet ce krenut ukrcavanja … a sama transadrija kupuje dionice … mrak ipak ce do kraja godine biti dionica s najboljim rastom

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Izgleda da se vrača stara slava transadrije. Opet ce krenut ukrcavanja … a sama transadrija kupuje dionice … mrak ipak ce do kraja godine biti dionica s najboljim rastom

Neka bude kao prošle godine rast (preko 300%),ja ću biti zadovoljan. A joj,kako će se neki tući po glavi,što su ju prodavali zbog ht-a.

TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.208 4,20 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 857 2,98 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 508 1,77 Skrb. račun [color=blue](+ 26 komada)[/color]
8. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
9. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
10. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 392 1,36 Osnovni račun
Ukupno: 51,36

Što leži ne bježi

Neznam od kuda si to izvukao sa sudom. To vjerujem da je izmišljotina kako bi malo pokolebao buduće investitore u ovu dionicu.

[/quote]

A vjeruj mi da nije izmisljotina!
Nemam zasto to pricati i ja sam unutra i zelio bih da ode gore , ali istina je![smiley3]


Neznam od kuda si to izvukao sa sudom. To vjerujem da je izmišljotina kako bi malo pokolebao buduće investitore u ovu dionicu.

A vjeruj mi da nije izmisljotina!
Nemam zasto to pricati i ja sam unutra i zelio bih da ode gore , ali istina je![smiley3]
[/quote]

pa hajde reci nešto, koji sud, zg, ri, upravni, tnsa je tužena ili tužitelj? ovako je bez veze, moguće da si nasjeo nekome ili krivo shvatio, daj neke osnovne podatke koji bi trebali biti javni, nema smisla provjeravati na sve strane na slijepo

A zbog čega suda? Ako je Transica tužena, zbog čega je tužena? Ako tuži, zbog čega tuži? G. Ključariček je zamjenik predsjednika NO Policentra, vjerujem da bi eventualni spor rješili mimo suda. Ipak ne vjerujem da su s Policentrom na sudu. A niti im kasne s isplatom jer je rečeno da znatne prihode očekuju tek u 2008.g.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Ajde ne baljezgajte, već pogledajte i razmislite što se sprema!!! U planu je Izvanredna Skupština!!!

Deutsche Bahn odustaje od Intereurope

LJUBLJANA U grupi Deutsche Bahn, pod vodstvom Helmuta Mehdorna ozbiljno razmišljaju o tome da u logistički holding, u koji bi trebali ući Luka Koper i Slovenske željeznice, ne uključe ranije spominjanu Intereuropu, tvrde neimenovani izvori ljubljanskog Dnevnika. Schenker, najveći svjetski logističar i član grupe DB, nije više toliko zainteresiran za Intereuropu jer navodno žele kupiti drugu špeditersku tvrtku s područja bivše Jugoslavije. Glavni razlog tome navodno je nagli rast cijene dionice Intereurope nakon što su pregovori o stvaranju logističkog holdinga postali javni. Dok je cijena dionice u ožujku, kad je slovenska vlada ustanovila projektni savjet za pripremu javno privatnog partnerstva za modernizaciju željeznica, bila na oko 27 eura, dionicom se potkraj prošlog tjedna trgovalo po preko 41 eura. U novom holdingu DB Slovenija bi trebao postati vlasnikom većinskog udjela Luke Koper, koja je pak vlasnik četvrtine dionica Intereurope. O izostavljanju Intereurope dosta govori i činjenica da njezinih predstavnika nije bilo na sastanku s DB-om još u srpnju.

Poslovni dnevnik, 27.09.2007.

Hugo molim te, kao uglednog forumaša i poznavaoca transadrije, da pojasniš Hektoru da nema nikakvog suda i da su poslovni odnosi između TNSA i Policentra uzorni.

Hektore kad si takav poznavatelj odnosa između ove dvije tvrtke objavi ljudima što se značajno događa ovih dana. Ako ne znaš ništa onda je najbolje da prodaš svojih 3-7 dionica (više od toga sigurno nemaš )i prebaciš se na neku drugu temu pa tamo ispaljuj svoje exkluzive[smiley2][smiley1]


Ajde ne baljezgajte, već pogledajte i razmislite što se sprema!!! U planu je Izvanredna Skupština!!!

Deutsche Bahn odustaje od Intereurope

LJUBLJANA U grupi Deutsche Bahn, pod vodstvom Helmuta Mehdorna ozbiljno razmišljaju o tome da u logistički holding, u koji bi trebali ući Luka Koper i Slovenske željeznice, ne uključe ranije spominjanu Intereuropu, tvrde neimenovani izvori ljubljanskog Dnevnika. Schenker, najveći svjetski logističar i član grupe DB, nije više toliko zainteresiran za Intereuropu jer navodno žele kupiti drugu špeditersku tvrtku s područja bivše Jugoslavije. Glavni razlog tome navodno je nagli rast cijene dionice Intereurope nakon što su pregovori o stvaranju logističkog holdinga postali javni. Dok je cijena dionice u ožujku, kad je slovenska vlada ustanovila projektni savjet za pripremu javno privatnog partnerstva za modernizaciju željeznica, bila na oko 27 eura, dionicom se potkraj prošlog tjedna trgovalo po preko 41 eura. U novom holdingu DB Slovenija bi trebao postati vlasnikom većinskog udjela Luke Koper, koja je pak vlasnik četvrtine dionica Intereurope. O izostavljanju Intereurope dosta govori i činjenica da njezinih predstavnika nije bilo na sastanku s DB-om još u srpnju.

Poslovni dnevnik, 27.09.2007.


Mislim da će odustati i od TNSA kad im mi lupimo cijenu. Ja im svojih 200 komada ne dam ispod 50.000 kn po dionici pa nek razmisle. Iznad možemo pregovarati [smiley2]

Mislim da će odustati i od TNSA kad im mi lupimo cijenu. Ja im svojih 200 komada ne dam ispod 50.000 kn po dionici pa nek razmisle. Iznad možemo pregovarati [smiley2]
[/quote]
Nedam ni ja ispod svoje dragulje.

New Report

Close