TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jovica: ” Mislim da je vrijeme da konačno krene i naša TNSA. ” [smiley2] ja to mislim od prosinca [smiley2][smiley7]

ja od studenoga.ali nema veze,bar sam se podebljao u ovoj korekciji,i ako potraje još ću.
dragulje ne prodajem

u studenom nam je bilo lijepo, nije li? jel tada onako lijepo rasla?


u studenom nam je bilo lijepo, nije li? jel tada onako lijepo rasla?

mislim da je,iako to najbolje zna kolega bauštelac.

Dječaci mislite da je krajnje vrijeme za ukrcaj ili ima još
vremena za ulaz

Hugo G.:

u studenom nam je bilo lijepo, nije li? jel tada onako lijepo rasla?

mislim da je,iako to najbolje zna kolega bauštelac.

hahahahhaha
[smiley2]

ulazio si kad je fudo izlazio? dijelimo istu sudbinu. zasad tužnu, vjerujem ne zauvijek.[smiley2]

Neznam kad je fudo izlazio,ali znam da sam počeo ulaziti na 6700,6650,6850,7000,.

samo polako, morati će i oni jednom u izvještaje unijeti sve prihode i dobiti, ne mogu ni oni to odgađati do unedogled……………2008 god bi mogla nas dosta obradovati….


samo polako, morati će i oni jednom u izvještaje unijeti sve prihode i
dobiti, ne mogu ni oni to odgađati do unedogled……………2008 god
bi mogla nas dosta obradovati….

meni odgovara ovako, još kojih mjesec dana [smiley1]

meni odgovara ovako, još kojih mjesec dana [smiley1]
[/quote]

mene to baš i ne brine, svejedno kada, ove ili slijedeće god.
tnsa je još nadokupljena i založena za lombardni kredit, slobodno može i odspavati sljedeću god…..[smiley1]


samo polako, morati će i oni jednom u izvještaje unijeti sve prihode i dobiti, ne mogu ni oni to odgađati do unedogled……………2008 god bi mogla nas dosta obradovati….

2008. je jako blizu,a ja se nadam da ću se obradovati još i u 2007.godini.



samo polako, morati će i oni jednom u izvještaje unijeti sve prihode i dobiti, ne mogu ni oni to odgađati do unedogled……………2008 god bi mogla nas dosta obradovati….

2008. je jako blizu,a ja se nadam da ću se obradovati još i u 2007.godini.

Ma sve je to super, dobit je neiskljuciva, samo je pitanje kad ce ona biti…jer koliko znam na sudu su u vezi towera.
Pitanje je kad ce to zavrsiti i kad ce prikazati dobit.


jovica: ”
samo polako, morati će i oni jednom u izvještaje unijeti sve prihode i dobiti, ne mogu ni oni to odgađati do unedogled……………2008 god bi mogla nas dosta obradovati…. 2008. je jako blizu,a ja se nadam da ću se obradovati još i u 2007.godini. ” Ma sve je to super, dobit je neiskljuciva, samo je pitanje kad ce ona biti…jer koliko znam na sudu su u vezi towera. Pitanje je kad ce to zavrsiti i kad ce prikazati dobit.

Neznam od kuda si to izvukao sa sudom. To vjerujem da je izmišljotina kako bi malo pokolebao buduće investitore u ovu dionicu.

New Report

Close