TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NO nije potvrdio staru upravu na nedavnom sastanku.Da li netko zna šta se događa?

bilo kakav info bi bio super.

Izgleda da bu opet padala.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Izgleda da bu opet padala.

Zašto?


NO nije potvrdio staru upravu na nedavnom sastanku.Da li netko zna šta se događa?

I ja sam to prekjučer čuo, izvan foruma naravno. Osoba koja mi je to rekla je prilično upućena (uvijek do sada bila). Ipak to uzimam s rezervom, ali izgleda da se nešto stvarno kuha. Jedino bih volio da g. Ključariček do kraja odradi svoju ulogu u projektu Tower center, a to je da urgira kod Policentra da prikažu što niže troškove izgradnje centra pošto je on tamo zamjenik predsjednika Nadzornog Odbora.
Ipak, mislim da bi bilo jako dobro da dođe nova Uprava.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

NAstavlja se punjenje trezora ludim tempom:

http://www.zse.hr/novosti/1127-07-TNSA_obavijest.pdf

Hogar vozi Volvo

Važeći podaci za uredovni dan 20.09.2007 .
TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.208 4,20 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 857 2,98 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 392 1,36 Osnovni račun
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 357 1,24 Skrb. račun
Ukupno: 50,84

[color=blue]promjena u TOP 10, usao skrbnicki iz Podravske banke… [/color]
[smiley2]

Što leži ne bježi

To nije niti nešto pozitivno niti negativno. Čudi me da nije i ranije ušao. Imam ja tamo na skrbničkom prilično TNSA-R-A, a vjerujem da su i ostali otkrili njihove lombardne kredite i založili TNSA-R-A tako da je sasvim logično bilo očekivati ih među Top 10.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

U ovim teškim trenucima vrijeme je da se podsjetimo nekih bitnijih vijesti jer će 2008 vrlo brzo zakucati na vrata:

Transadria d.d. Rijeka – objava Uprave Društva glede kretanja cijena dionica
17.05.2007

Uprava Transadrije d.d. Rijeka očitovala se glede kretanja cijena dionica Društva na Burzi. Uprava Transadrie d.d. Rijeka izjavljuje da ne postoje objektivni razlozi za pad vrijednosti dionica tvrtke koji je zabilježen u zadnja dva dana trgovanja. Grupa koju čine Transadria d.d. Rijeka i njena ovisna društav, okončala je prvi kvartal 2007.g. s netto dobiti od 4.024.000,00 kn što je za 17 % više od ostvarenja za isti period 2006.godine. Pri tome je kvartalni rezultat Matice, dakle Transadrie d.d. ostvaren u iznosu od 4.921.000,00 kn što je pak za 39 % bolje od rezultata u istom razdoblju 2006.godine. Uprava ističe i da je profit od ulaganja u Policentro Rijeka d.o.o. neupitan, što je vidljivo i iz najnovijeg očitovanja menadžmenta Policentra u tisku. Činjenica da Policentro namjerava prodati iznajmljene prostore u Tower centru, ne mijenja status udjela Transadrie niti prava koja iz njega potiču, a novčani priljev od gore spomenute prodaje, očekuje se u 2008.g.

Hogar vozi Volvo

Mislim da je vrijeme da konačno krene i naša TNSA.


Mislim da je vrijeme da konačno krene i naša TNSA.

svi mi mislimo jovice…..vidjet cemo sutra u 10 h

Što leži ne bježi

TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.208 4,20 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 857 2,98 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 482 1,68 Skrb. račun [color=blue](+ 125 kom)[/color]
9. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
10. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 392 1,36 Osnovni račun
Ukupno: 51,27

Što leži ne bježi


Mislim da je vrijeme da konačno krene i naša TNSA.

[smiley2]

ja to mislim od prosinca [smiley2][smiley7]

New Report

Close