TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Novi sam na ovom forumu, ali znam da di se nalazi Milivoj Mitrović i njegova gospođa dionica vrijedi i vrijedit će. Kada oni beže, bježim i ja !

Ljudi svoj kapital uvečavaju do 20x godišnje!


Zapravo ti je drugo ime H.K Andersen…[smiley2][smiley2]

Nema više toliko podcijenjenih dionica…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Hogar: ” Opa, pojačavaju tempo kupnje sa 10 na 16 dionica (ali u dva dana). Ispavljam svoj raniji navod – takvim tempom neće do kraja sljedeće godine! http://www.zse.hr/novosti/1085-07-TNSA_obavijest.pdf” a zasto mislis da bi sada trebali kupovati sve u 16 kada jos nije HT gotov i biti ce jos uvijek spremnih prodati na ovim cijenama… zapitaj sebe sto bi radio na njihovom mjestu?

Pa vjerojatno zato jer tko je mislio kupovati HT već je spremio lovu za to i ne očekujem daljnje korekcije do isteka roka IPO-a.

Hogar vozi Volvo

Danas sam razgovarao sa brokerom i veli mi da se i dalje oćekuje pritisak na prodaju svih dionica i pad istih.

Čini mi se da trenutno TNSA nije zanimljiva nikome osim trezoru. da nije bilo trezora bojim se da bi cijena bila već na 6000. Tko zna, možda NO ima TNSA na margin koji im se opasno približio pa su morali intervenirati.

A čuj, sigurno nisu zaustavili pad iz čistog altruizma i suosjećanja sa nervoznim malim dioničarima.

Biće da su opet uzeli 10 komada.
Dobro, shvatili smo, nikud im se ne žuri.
Pametno.

Pametnije bi bilo da i vi kupujete,nego šta vodite brigu šta i koliko kupuje trezor.Pametni kupuju na niskim cijenama.

Je, a još pametniji su oni koji znaju što je to niska cijena.
Nekima je bilo nisko na 10000, neki su vikali da ne ide ispod 8000, pa onda ne može ispod 7000…
A dalje, ko garantira da da sutra neće na 6000?
Oće to bit jeftino?
Sad smo tu gdje jesmo, i dok se ne dese neke krupne i konkretne stvari ništa od toga da ova dionica dođe tamo gdje ju mi svi koji ju imamo u portfelju očekujemo.


Pametnije bi bilo da i vi kupujete,nego šta vodite brigu šta i koliko kupuje trezor.Pametni kupuju na niskim cijenama.

Ja sam u režimu dokupa[smiley2]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Je, a još pametniji su oni koji znaju što je to niska cijena. Nekima je bilo nisko na 10000, neki su vikali da ne ide ispod 8000, pa onda ne može ispod 7000… A dalje, ko garantira da da sutra neće na 6000? Oće to bit jeftino? Sad smo tu gdje jesmo, i dok se ne dese neke krupne i konkretne stvari ništa od toga da ova dionica dođe tamo gdje ju mi svi koji ju imamo u portfelju očekujemo.

A valjda neće u četvrtak je na 7200,00 bilo 129komada na kupnji jedan nalog
pa nećemo ispod njega[smiley2]

čini mi se da nije bio jedan nalog ali sam čuo da je oko te cijene bilo više od te količine na kupnji


Je, a još pametniji su oni koji znaju što je to niska cijena. Nekima je bilo nisko na 10000, neki su vikali da ne ide ispod 8000, pa onda ne može ispod 7000… A dalje, ko garantira da da sutra neće na 6000? Oće to bit jeftino? Sad smo tu gdje jesmo, i dok se ne dese neke krupne i konkretne stvari ništa od toga da ova dionica dođe tamo gdje ju mi svi koji ju imamo u portfelju očekujemo.

kad se dese stvari koje spominješ sigurno je nećeš kupiti na ovim razinama.

New Report

Close