TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo je spustiti na 6700 ponovno, da špekulanti mogu ponovno na nama zaraditi.

Prava špekulantska dionica. Trećina današnjeg prometa ostvarena u posljednjoj minuti trgovanja i to po najnižoj cijeni. Razlika između prosječne i najniže preko 100 kn. Sigurno je da netko zna šta radi kada još uvijek ima onih sa slabim živcima i potrebom za kešom. Još ćemo se i slijedećih dana nagledati ovakvog načina trgovanja. [smiley1]

Nisam detaljno fundamentalno upućen u ovu dionicu, bilo bi bahato nešto tvrditi bez dubljeg znanja, zato ovo uzmite kao moje subjektivno mišljenje:

U zadanje vrijeme sam nešto malo pratio što se zbiva i moram priznati da mi je – nakon što sam pogledao kretanje cijene i vidio kako je cijena zadnjih dana neočekivano porasla – prva pomisao bila:
“Ovdje se nešto mulja. Diže se iznenada cijena da bi se mnoge navuklo na kupnju pa onda – hop – prodaja poklapa na dolje…” Ako pogledate grafički prikaz, nekakav sličan iznenadni skok (zapravo još i jači) se već i prije dogodio. Oprez nije na odmet.

P.S. Također me asocira na dionicu Slobodne Dalmacije na kojoj je svako toliko nešto naglo skakalo pa je svejedno polako (od)klizila prilično nisko…pogledajte grafički prikaz zadnjih 12 mjeseci i koliko je samo puta netko (ili neki?) pokušavao oštrim kupovinama preokrenuti silazni trend. Bezuspješno.


Ajmo je spustiti na 6700 ponovno, da špekulanti mogu ponovno na nama zaraditi.

ma ne… uvijek na nekom novom…pa …na greškama se uči zar ne???

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Važeći podaci za uredovni dan 12.09.2007 .

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.237 4,30 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 857 2,98 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 392 (+15) 1,36 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
Ukupno: 50,84

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Ajmo probati ponovno prema gore????

Gospon moderator sada vidim da imate pravo što ste brisali ovog bug-a

Važeći podaci za uredovni dan 13.09.2007 .

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.231 4,28 Skrb. račun [color=blue](-6 kom)[/color]
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. JOZIĆ TOMO 857 2,98 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 505 1,76 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 392 1,36 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
Ukupno: 50,82

[color=blue] HPB se zahebava……[/color]

Što leži ne bježi

Novi sam na ovom forumu, ali znam da di se nalazi Milivoj Mitrović i njegova gospođa dionica vrijedi i vrijedit će. Kada oni beže, bježim i ja !

Ljudi svoj kapital uvečavaju do 20x godišnje!

Opa, pojačavaju tempo kupnje sa 10 na 16 dionica (ali u dva dana). Ispavljam svoj raniji navod – takvim tempom neće do kraja sljedeće godine!

http://www.zse.hr/novosti/1085-07-TNSA_obavijest.pdf

Hogar vozi Volvo

Čini mi se da samo održavaju cijenu na ovim razinama.Ako im ova cijena nije dobra za kupnju ne znam na kojim nižim razinama misle kupovati.


Opa, pojačavaju tempo kupnje sa 10 na 16 dionica (ali u dva dana). Ispavljam svoj raniji navod – takvim tempom neće do kraja sljedeće godine! http://www.zse.hr/novosti/1085-07-TNSA_obavijest.pdf%5B/quote%5D

a zasto mislis da bi sada trebali kupovati sve u 16 kada jos nije HT gotov i biti ce jos uvijek spremnih prodati na ovim cijenama…

zapitaj sebe sto bi radio na njihovom mjestu?

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close