TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi iz drugih foruma pišu da HPB prodaje.


Nije valjda da Jozić trži i dalje,idemo mi prema 7000 kunića.Ako ima tko uvid u stanje lijepo bih molio,puno hvala.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Naravno da sad Tomo kupuje. Ali novi bager, a ne dionice TNSA.

Pa jel Vi znate pogledati stanje ( http://www.sda.hr ) Tomo kipa svaki dan 50-100 komada.

Ne znam gdje će to završiti i kako će to NO riješiti, ali bar jedna dobra vijest. ESOP tako da i radnici mogu jeftino postati dioničarima.

Ne znam za sada ali Ključko izgleda ponovno dobiva. I tako svaki dan.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Ovi iz drugih foruma pišu da HPB prodaje.

Ali pišu i da članovi nadzornog odbora savjetuju sada kupnju tnsa! Pitam se zašto????[smiley2][smiley2]


lave, zar nisi ti rijesio transicu?

Riješio dio, a sad se ponovo vraćam … po još…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

jos malo nadokupio [smiley2][smiley2]

Što leži ne bježi

08.08.2007 19:54:25

Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.275 4,43 Skrb. račun (-28 kom)
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. JOZIĆ TOMO 881 3,06 Osnovni račun (-44Kom)
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
6. CENTAR BANKA D.D. 592 2,06 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. FILIPOVIĆ MARIJAN 437 1,52 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
Ukupno: 49,54

09.08.2007
Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.275 4,43 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. JOZIĆ TOMO 857 2,98 Osnovni račun (-24kom)
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
6. CENTAR BANKA D.D. 592 2,06 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. FILIPOVIĆ MARIJAN 437 1,52 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
Ukupno: 49,45

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Naravno da sad Tomo kupuje. Ali novi bager, a ne dionice TNSA. Pa jel Vi znate pogledati stanje ( http://www.sda.hr ) Tomo kipa svaki dan 50-100 komada. Ne znam gdje će to završiti i kako će to NO riješiti, ali bar jedna dobra vijest. ESOP tako da i radnici mogu jeftino postati dioničarima. Ne znam za sada ali Ključko izgleda ponovno dobiva. I tako svaki dan.

evo ga opet, tri ključne riječi!

Hogar vozi Volvo


Pa jel Vi znate pogledati stanje ( http://www.sda.hr ) Tomo kipa svaki dan 50-100 komada.

Ne znam gdje će to završiti i kako će to NO riješiti,….

ako čovjek kipa 50-100 dionica kako se tvrdi sačekati ćemo još tjedan-dva….kad sve proda što će onda kipati, jedino zemlju koju će utovarivati novim bagerom koji kupuje [smiley2]
da je on htio sve prodati mogao je poslije skupštine, mislim da je nagradno pitanje zašto onda nije prodavao na 9-9,5k, a sad prodaje na 8k….


apoksiomen: ” Pa jel Vi znate pogledati stanje ( http://www.sda.hr ) Tomo kipa svaki dan 50-100 komada. Ne znam gdje će to završiti i kako će to NO riješiti,…. ” ako čovjek kipa 50-100 dionica kako se tvrdi sačekati ćemo još tjedan-dva….kad sve proda što će onda kipati, jedino zemlju koju će utovarivati novim bagerom koji kupuje [smiley2] da je on htio sve prodati mogao je poslije skupštine, mislim da je nagradno pitanje zašto onda nije prodavao na 9-9,5k, a sad prodaje na 8k….

Odličan komentar.Svaka čast.

Što je ovo danas ??? Izgleda da je Tomo opet na produženom vikendu ili je otišao u Njemačku da dogovori boju za bager.

ESOP,Tomo,kipa…….ključne riječi………..

I Ključko ponovno dobiva.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Tomo svaki dan inkasira parsto tisuća eura,briga njega jel dionica 8.000 ili 8.500 kn…ja sa svojih 10 dionica mogu samo gledat i plakat…

New Report

Close