TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E ovo me dobro nasmijalo. Marijan založio TNSA da kupuje TNSA. Pa on je to prodao trezoru. Kad će dobiti veću cijenu dok Tomo kipa, a i ovako je nema tu kruha preko pogače.

Mislim da će za mjesec dana ovi koji sad prodaju biti sretni ko praščići što su prodali iznad 8000. Pa to je iznad 2.5 buka, bez onoga što će Ključko još podijeliti radnicima.

A tek kad dođe ESOP ???? I 5000 će biti odlična cijena ( preneseno iz Lidera )

Kako će to Vama pomoći ???? BSN.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Dokle će nas ovi prca.. na TNSA?[smiley7][smiley7]

Putnici ,pripremite karte,vlak ponovno na stanici 79xx[smiley10]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Putnici ,pripremite karte,vlak ponovno na stanici 79xx[smiley10]

ma nije to ništa, sa samo 8 kom skinutih po asku evo nas ponovo na 8300

Hogar vozi Volvo

Naravno da nije ništa kako će tek biti. Tomo se samo zagrijava. A čujem da i Marijan reže pozicije.

Savjet je: RiB. Čekajte ESOP.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Što je transadrijaši moji imamo li koju pametnu za našu tnsa ili če mo samo šutjeti do daljnjega dok se ovi ispucaju.Lijepi pozdrav svima TRANSADRIJAŠIMA.

….svaka čast vama koji imate beskrajno mnogo strpljenja na ovoj dionici…i ne vidite kako se ovdje lijepo manipulira…Ja izašao kad sam vidio da ništa nema od dividende po 12k…hi..hi..hi…Ali lijepo se zaradilo…doduše da nisam bio prepohlepan moglo se puno više..
Vama želim sreću…i mislim da će vam trebati…[smiley10]

Da li još netko vjeruje da će se čekanje višestruko isplatiti? (Stvarno me zanima odgovor, a mislim na čekanje do godinu dana)

Mislim da nema te sile koja će zaustaviti agresivan rast cijene kada počnu stizati na račun milioni od prodaje prostora u Tower centru. A i većini u novoizabranom NO je u interesu da kroz kraći period cijena poraste te su najavili da će se zalagati za to. A i slijedeće godine vjerujem da će također biti isplata dividende, vjerujem izdašnije nego ove godine.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Da li još netko vjeruje da će se čekanje višestruko isplatiti? (Stvarno me zanima odgovor, a mislim na čekanje do godinu dana) Mislim da nema te sile koja će zaustaviti agresivan rast cijene kada počnu stizati na račun milioni od prodaje prostora u Tower centru. A i većini u novoizabranom NO je u interesu da kroz kraći period cijena poraste te su najavili da će se zalagati za to. A i slijedeće godine vjerujem da će također biti isplata dividende, vjerujem izdašnije nego ove godine.

vjerujem….mislim da necemo cekati toliko…jos jako jako malo

Što leži ne bježi

meni se čini da griješiš. čekati ćemo još jako, jako dugo. neznam da li ćemo dočekati zajedno.[smiley5]

Možda se čeka da se trezor napuni.

Ako se pogledaju prvih 10 dioničara vidi se da je prodaja stala. Zadnje što se promijenilo je da je 592 dionice Filipović Marijana prešlo u Cantar Banku (da li je ovo bila prodaja ili možda nešto drugo za sada još ne znamo). Prije toga Jozić koji je konstantno prodavao 01.08.2007. (dakle kupio 3 dana ranije 27.07.2007.) kupio 5 dionica. Dakle uspjelo se u onome što se htjelo postići. Cijena je došla u okvire koji nekome odgovaraju.

Sada pogledamo zadnje dane trgovanja:
02.08.2007. 42 dionice
03.08.2007. 91 dionice
06.08.2007. 78 dionice
07.08.2007. 34 dionice

Možda je trezor započeo sa kupnjom.

ne vjerujem da je trezor počeo kupovati a niti da je jozić stao, dijelio sam to mišljenje ali ne više, vidjeti ćemo za nekoliko dana što je s jozićem. meni se pak čini da kupnje nema.

New Report

Close