TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajd recite vi meni kako Luka Rijeka utječe na Transadriju..? Daklem, priča se o velikom povećanju prometa i raznim sjajnim stvarima.. a kako se ne razumijem u transport, mogu samo pretpostavit da će i TNSA imati značajne koristi od toga. E sad, koliko će im to doista koristiti i može li se povećanjem prometa LKRI kompenzirati pad uzrokovan ulaskom u EU, možda čak do nivoa da imaju posla preko glave?? Molim komentare upućenih.. Današnji članak o projekcijama za LKRI http://www.poslovni.hr/50277.aspx

O tome sam pisao u svome prijašnjem postu ,na kraju članka lijepo piše “i špediteri imaju sve više posla“.Inače od kontejnerskog prometa Luka Rijeka ima zaradu od 10%,a 90 % dijele ostali sudionici
Znači u budućnosti možemo očekivati sve više posla i za TNSA!

Samo da dodam ,svake godine očekuje se min.50% povećanje prometa kontejnerima,što će zasigurno utjecati i na povećanje prihoda TNSA .


Meni se čini da Tomo danas fino kipa. A Vama ??? Čudi me ako dionica vrijedi 100.000 kuna koliko ste rekli da vrijedi, onda nemate problema. Lupajte po prodaji. Zaradićete 91-92.000 kuna i još 20.000 kuna dividende. Međutim morate se zapitati kome ćete prodati ove dionice koje Vam je Tomo iskipao danas. Ne znam baš. I molio bi moderatora da zabrani pisanje ovim blogerima sa TNSA. Oni imaju svoje blogove pa nek pišu što ih volja. Žao mi je malih dioničara, ne bi htio da ih opet provozaju do 12.000 svojim pričama.

Mogu ne složiti sa tobom da je ovo vrlo špekulativna dionica ukoliko se ne zna (a ne znam nikoga tko točno zna) što Transadria ima od nekretnina i da li su pod hipotekom ali …..

Upravna zgrada Riva boduli 1 — cca 15000 m2 (cijena na toj lokaciji nije manja od 2500 €/m2)
Skladište Srdoči — cca 3000 m2 (cijena bar 800 €/m2)
Zagreb, Gajeva — cca 1500 m2 (cijena bar 2000€/m2)

razni manji poslovni prostori po Hrvatskoj

priča se da imaju u vlasništvu poslovne prostore i izvan Hrvatske

vlasništvo u firmama:
TRANSGLOB Ljubljana – 100%
TRANSMAR Koper – 100%
TRANSJUG Bar – 100%
TRANSAR Sarajevo – 100%
TRANS RI d.o.o. Rijeka – 70,78%
LUKA ŠIBENIK d.o.o. Šibenik – 50%
koje valjda nešto vrijede?

WTC – 17% preko “Policentro”

i 3200 m2 u WTC-u

Bit će zanimljivo kada se napravi revalorizacija imovine i onda se odbiju dugovanja.

Možda sve ovo ima hipoteke pa ne vrijedi ništa a možda i nema; pustimo vremenu da pokaže [smiley9]

Valjda ova kiša malo dosadila Tomi što bageri ne rade, pa fino kipa danas.

Kaže mi da će do 30.09. sve iskipati, a onda će ionako ESOP, pa će opet u shoping.

8200 mu je odlična cijena za kipanje, jer je ulazio na 4100, a 100% je sasvim fina zarada.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Valjda ova kiša malo dosadila Tomi što bageri ne rade, pa fino kipa danas. Kaže mi da će do 30.09. sve iskipati, a onda će ionako ESOP, pa će opet u shoping. 8200 mu je odlična cijena za kipanje, jer je ulazio na 4100, a 100% je sasvim fina zarada.

gledajući koliko si aktivan ovih dana, imam neki osjećaj da u sljedećih tjedan, dva dana možemo očekivati jako dobre vijesti [smiley1][smiley1][smiley1]

Što leži ne bježi

i 3200 m2 u WTC-u

Možda sve ovo ima hipoteke pa ne vrijedi ništa a možda i nema; pustimo vremenu da pokaže [smiley9]

možeš li pojasniti kako si došao do ovih 3200m2?

početničko pitanje:
hipoteke su ograničeno stvarno pravo na tuđoj stvari osnovano radi osigurenja neke tražbine (da skratim). tražbina je druga strana medalje dugovanju a ono je naličje obvezama a sve obveze (glavnica + kamata) (i “s” hipotekom i “bez” nje) evidentirane su u fi-u. ako znamo kakva je pasiva a kakva aktiva kakve veze ima hipoteka kao instrument osiguranja pod pretpostavkom da tnsa nije zločinačka organizacija koja ne vraća dugove? šalim se ali pitanje je ozbiljno.

zigi, jesi li ti onaj zigi s foruma mojnovac od prije tri četiri godine?


apoksiomen: ” Valjda ova kiša malo dosadila Tomi što bageri ne rade, pa fino kipa danas. Kaže mi da će do 30.09. sve iskipati, a onda će ionako ESOP, pa će opet u shoping. 8200 mu je odlična cijena za kipanje, jer je ulazio na 4100, a 100% je sasvim fina zarada. ” gledajući koliko si aktivan ovih dana, imam neki osjećaj da u sljedećih tjedan, dva dana možemo očekivati jako dobre vijesti [smiley1][smiley1][smiley1]

Ma kako još niste skužili da je to automatski generirana poruka koju pokreće svaka pozitivna vijest u svezi TNSA-e a zadatak joj je da različitom kombinacijom riječi “Tomo”, “Kipa” i “ESOP” poljulja povjerenje investitora. Odlična izmišljotina, nema šta.

Hogar vozi Volvo

[

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.303 4,53 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
5. JOZIĆ TOMO 925 3,22 Osnovni račun [color=red]+5[/color]
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun
Ukupno: 50,87

[/quote]
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.303 4,53 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. JOZIĆ TOMO 925 3,22 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
6. CENTAR BANKA D.D. 592 2,06 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. FILIPOVIĆ MARIJAN 437 1,52 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
Ukupno: 49

Filipović založio dionice kod centar banke

Filipović založio dionice kod centar banke

Ili ih prodao van burze. Čuo sam već da je imao ponude. Doduše – za čitav paket.

Bit će da je g. Filipović založio nešto dionica TNSA i FNVC,(možda i INDG nisam siguran),ne vjerujem da je prodao. Tko zna dali će u kupovinu i čega?
Možda jače uđe u TNSA?

i u pravom trenutku se poslika floki iza cebinog racuna i u elki i idemo…[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Bit će da je g. Filipović založio nešto dionica TNSA i FNVC,(možda i INDG nisam siguran),ne vjerujem da je prodao. Tko zna dali će u kupovinu i čega?
Možda jače uđe u TNSA?

Ma, čudno mi je da to radi. Njemu barem nikad nije falilo keša. Pogotovo mi je čudno da radi to s opskurnim bankama (bez uvrede). 🙂

New Report

Close