TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O čemu vi pričate. Iz prošlogodišnjeg gubitka u 2Q, sada u plus. Ako pogledamo cjelokupnu dobit za prvo polugodište dobit je povećana sa 1.970.000,00 na 4.159.000,00 odnosno za 111,12%.
Kapital i rezerve također povećani za 3,84%

Prihodi u 2Q povećani za 36,97, a rashodi za 25,20. Dakle ne pričajte bezveze.


O čemu vi pričate. Iz prošlogodišnjeg gubitka u 2Q, sada u plus. Ako pogledamo cjelokupnu dobit za prvo polugodište dobit je povećana sa 1.970.000,00 na 4.159.000,00 odnosno za 111,12%. Kapital i rezerve također povećani za 3,84% Prihodi u 2Q povećani za 36,97, a rashodi za 25,20. Dakle ne pričajte bezveze.

u potpunosti se slažem…

Što leži ne bježi

Evo kupnja polako bježi. Idem javiti Tomi da se malo iskipa.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Evo kupnja polako bježi. Idem javiti Tomi da se malo iskipa.


Kakav lik???? Mislis da si pametan sa svojim komentarima. Shvati da je dosla nova ekipa u TNSA i da tvoji komentari nikoga ne zabrinjavaju jer ekipa zna kakva je buducnost TNSA.

Koji si ti lik. Pa ti se nisi ni rodio kad je Ključko vodio TNSA. I sad ti kao znaš budućnost.

Nova ekipa je li ?? Pa što se ti onda brineš za TNSA ??

Pusti da Ključko i Tomo riješe stvar.

Ti ako ne znaš budućnost nazovi neku liniju za proricanje. Budućnost TNSA je u Ključkovim rukama.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


apoksiomen: ” Evo kupnja polako bježi. Idem javiti Tomi da se malo iskipa. ” Kakav lik???? Mislis da si pametan sa svojim komentarima. Shvati da je dosla nova ekipa u TNSA i da tvoji komentari nikoga ne zabrinjavaju jer ekipa zna kakva je buducnost TNSA.

Ignoriraj ga Bracika. Da barem nešto konstruktivno kaže, bilo bi OK – prihvačam svaku kritiku temeljenu na nekoj osnovi.
Za Administratora: Ako želite biti dosljedni i da Vam forum bude na nivou, Apoksiomen je zašlužio barem “žuti karton” – sramota, tako se ni na pijaci ne priča.


O čemu vi pričate. Iz prošlogodišnjeg gubitka u 2Q, sada u plus. Ako pogledamo cjelokupnu dobit za prvo polugodište dobit je povećana sa 1.970.000,00 na 4.159.000,00 odnosno za 111,12%. Kapital i rezerve također povećani za 3,84% Prihodi u 2Q povećani za 36,97, a rashodi za 25,20. Dakle ne pričajte bezveze.

Neće nitko ulagati radi ove dobiti u TNSA.
Većina čeka da se pojavi dobit od Policentra, a na to ćemo se izgleda načekati.

A za to vrijeme građevinci, brodari itd rade 100 i 200%.

ne mogu reći da je nešt posebno

Na prvi pogled nije sjajno. Operativni gubitak je 6,2 milja kn dok je u cijeloj prošloj bio 4,1. Troškovi osoblja su nenormalno narasli. Stvar izvlače financijski prihodi, a tu je i značajan porast prihoda. Jel netko zna što bi to moglo biti? Ono što je pozitivno je jasno potraživanje od Policentra od 50 milja koje će biti naplaćeno po otplati krediti. Budući da je ostao još manji dio kredita, za očekivati je u roku od godine dana da se kredit otplati i da se potraživanje namiri. Imam dobar osjećaj za ovu dionicu, ali samo ako se troškovi osoblja pod hitno dovedu u normalu.
Još jedna stvar mi je čudna, kako je moguće da je bilanca u dlaku ista kao i za prvi kvartal?

To se zove kreativno računovodstvo. Možda novi NO ima kakve odgovore? …ili još ne?…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Primjećujem da je u ovo izvješće još uvijek bila uključena dosadašnja revizorska kuća, a ne predložena od strane novog NO.

New Report

Close