TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tomo je promjenio smjer.

Komentari!?

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.303 4,53 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
5. JOZIĆ TOMO 925 3,22 Osnovni račun [color=red]+5[/color]
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun
Ukupno: 50,87

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Možda je sinoć sanjao polugodišnje izvješće!


koliko ja znam, nije cijena bila 12K, oko 10K je bila najviša , a što se tiče dividende svašta su pisali i željeli,dividenda je 200 kn. možda netko iskusniji i upućeniji da napiše nešto ??
to sto ti znas , ja sam vec zaboravio[smiley1]
bila je cijena 12000 ak


Tomo je promjenio smjer. Komentari!? Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun 2. HPB D.D. 1.303 4,53 Skrb. račun 3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun 4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun 5. JOZIĆ TOMO 925 3,22 Osnovni račun [color=red]+5[/color] 6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun 7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun 8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun 9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun 10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun Ukupno: 50,87

Možda najbolje da ti apoksiomen dade neki komentar. On je najviše upućen u Tomino kipanje, pa bolje da se mi ostali ne guramo sa komentarima.

Apoksiću, jel i ovo +5 isto kipanje, ili je to nešto drugo? Daj nam molim te objasni malo

Prodaje po 8200, pa kupuje po 8500.
Ili ustvari ne kupuje već prebacuje s druge pozicije.
U svakom slučaju jedna velika nepogoda za ovu dionicu, pa tako i za nas dioničare.[smiley2]


Apoksiću, jel i ovo +5 isto kipanje, ili je to nešto drugo? Daj nam molim te objasni malo

Som ide na kedera, šaran na kukuruz…..Neki put ulovite više, neki put manje, neki put ništa.

Pa što Vi mislite kad Tomo proda 60 komada da je on samo prodao 60 komada. Mogao je recimo kupiti 10 a prodati 70, ili kupiti 30 a prodati 90.

Ne mijenja Tomo smjer, već Vi mijenjate mišljenja. Pa nije Tomo od jučer. Ojačaš prodaju i onda kipaš bez problema.

Mislim da Vam je sad jasno, samo ne znam kako će Vam to pomoći. BSN.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Kad će već jednom to izvješće da ne slušamo više ove gluposti.Nadam se da će novi nadzorni ustrajati na tome da se to objavi korekno bez sakrivanja miliončeka za treći kvartal.[smiley13][smiley13]

Ako je u postu prije FI, sorry, jer je moderiran.

No respect

jako su im porasli troškovi, pogotovo plaća…nije baš jako bajno…

Odlično. Dobit 5 kuna po dionici. 159.000 kuna. Pa to Ključko i sin zarade za mjesec dana.

Sad Vam je jasno zašto Tomo kipa.

Eh gdje odoše pusti miljoni.

Ključko Vas je opet navuko. A što su porasle plaće, to je normalno. Pa ne može Ključko i sin raditi besplatno.

Bolje uzmite, režite što možete i bježite.

Najgore mi je kod TNSA ono: Obećaj, ništa te ne košta.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

treba platit novu upravu[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close