TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte se vi ljutiti na mene što Tomo kipa, nego dajte čovjeku šansu da izađe.
Nešto ste mi danas mršavi na kupnji, a ima Tomo još dionica ko šljunka. Ovih par na 8300 i onda nešto sitno oko 8100. Dobro poklopiti će Tomo ovih par na 8300 ali dajte malo pojačajte kupnju.

Mislim, kad bolje pogledam nije taj ESOP uopće loš. Samo ne znam kako će Vama koji kupujete na ovim razinama pomoći. BSN.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Hoče li uskoro kakovo izvješće,ako netko zna lijepo bi molio?[smiley2]

Eto jeste vidli što ste napravili danas: Naljutili ste Tomo pa je mogao skipati samo 15 komada.
E sada se zapitajte: Ko će imati više strpljenja ???? A ESOP ide u jesen.

I kako će vam to pomoći ??? BSN.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Interesantno kako APOKSIOmen na određenim temema uvijek trabunja jedno te isto…psihoanalizom bi došli do zaključka da se na tim dionicama kolega opekao_naravno ako je riječ o nekom poremečaju na bazi psihe..ili ipak vrijedi predhodna tvrdnja-kolega nije uspio kupiti po 8000 kn[smiley10]

Stigla obavijest “Cijejeni dioničaru …” uglavnom provjeravaju podatke za isplatu 200 kn dividende. Ne kažu kad će je isplatiti (do 31/12/2007).
PS. Apoksiomena ćemo vratiti u podmorje bude li nas plašio ESOP-om.


Stigla obavijest “Cijejeni dioničaru …” uglavnom provjeravaju podatke za isplatu 200 kn dividende. Ne kažu kad će je isplatiti (do 31/12/2007). PS. Apoksiomena ćemo vratiti u podmorje bude li nas plašio ESOP-om.

…ali piše da je rok za dostavu etalona 20.8.2007. Možda već u 9 mjesecu bude isplata?


Bebeto: ” Stigla obavijest “Cijejeni dioničaru …” uglavnom provjeravaju podatke za isplatu 200 kn dividende. Ne kažu kad će je isplatiti (do 31/12/2007). PS. Apoksiomena ćemo vratiti u podmorje bude li nas plašio ESOP-om. ” …ali piše da je rok za dostavu etalona 20.8.2007. Možda već u 9 mjesecu bude isplata?

Vjerujem da će biti tako

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Mislim da će prije biti danas Tomino kipanje. Samo postavite kupnju i čekajte. Tomo se pripremio.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Na godišnjem sam do 25.8., pa me brine ovaj rok do dostave podataka 20.8. Ima li u obavijesti neki kontakt telefon?


Na godišnjem sam do 25.8., pa me brine ovaj rok do dostave podataka 20.8. Ima li u obavijesti neki kontakt telefon?

051/212-111,interno 2400

Hvala bambi!


Mislim da će prije biti danas Tomino kipanje. Samo postavite kupnju i čekajte. Tomo se pripremio.

E sad si fakat pretjerao sa Tomom i njegovim kipanjem ajde malo ohladi i promjeni temu

Hogar vozi Volvo

New Report

Close