TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je stanje od prije 3 dana, odnosno danas je prikazano stanje od 23.07.2007.

Mene zanima kada je zadnji rok za predaju polugodišnjeg izvješca???

Mene zanima da li je ovih 18 komada po 8.535,00 naš dragi Jozić.


btw, kolega Znanac, sve sto ste rekli, znamo otprije, bilo bi bolje i za nas i za Vas, da malo svog casha prelijete u TNSA i sami znati da ce vam se isplatit..
a ucinit’ cete dobro djelo gosp.Joziću, ko zna za sto mu treba hitno cash..
mozda je nedajboze kakva nevolja[smiley2]

Imam već dionicu TNSA u portfelju, a lagano dokupljujem oko 8000, jer trenutno gdin Jozić kontrolira cijenu,pa mi je apsurdno lupati po prodaji. Ipak Jozić ima još oko cca 900 komada i trebati će mu cca 20-tak radnih dana da iziđe ovim tempom. Nije loše ponekad i malo prodati po 8500 čekajući Jozića da iskrca neki veći paket na cca 8100.

Počeo se skidati nalog sa 8.535,00kn. Da li je to zadnja blokada ili će ih g. Jozić opet postaviti?

@znanac

pa kolega ako jos uvijek imate samo onih 30ak komada sta je to za vas?
[smiley2] i za ovako pozeljnu dionicu, zar se ne slazete da ce vam se prije oploditi kapital u njoj nego u FNVC ili u VISu?[smiley2]
a i znam mnoge koji su se na dejtrejdanju s TNSA opekli, nadam se da ni vi necete biti jedan od njih, sto ako se gosp. Jozić zasiti prodaje, pa pocne kupovati, njegove poteze ni kristalna kugla vise ne moze predvidjeti.
[smiley1][smiley1]
za ivestitora vaseg kalibra, sve ispod parsto komada je sitniš. ako ju je investitor M.M. prepoznao na 1000kn, nadoknadite razliku u mogucoj dobiti kolicinom[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

ma kad trezor postavi nalog, sve ce doci na svoje..
jos ako se kakav fond pojavi..a nadam se da ce trensparentonst i profitabilnost buduceg poslovanje privuci i takove ulagace, sve ce doci na svoje!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.303 4,53 Skrb. račun [color=red]-3[/color]
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
5. JOZIĆ TOMO 920 3,20 Osnovni račun [color=red]-20[/color]
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun
Ukupno: 50,85

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ako se ne nastavi iskrcavanje pojedinaca iz top 10(neke naznake su bile u petak da je to gotovo, ili će se cijena pumpat iznad 9 000 kn, pa da sa veće razine opet krene iskrcavanje) cijena bi već za par dana bila oko 10-11 tisuća kn. Usto neka bude i izvješće dobro…….bude to jako dobro

Bit će Vama sutra odlično kad se Tomo vrati na burzu. Još 900 komada i preko HPB-a 1300. Do Nove godine ste mirni. A trezor će kupovati od vaših novaca.

Samo ne znam kome ćete prodavati po 10.000 kuna. Evo, čitajte novi Lider. ESOP je tu. Tvornice radnicima, zemlja seljacima. Tomo kipa jer zna da će radnici dobiti dionice po nominali uz popust.

Samo ne znam kome ćete vi prodati svoje. Bojim se nikome. Ključko vas je opet priključio. Ideje naše, pare Vaše.[smiley1]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Bit će Vama sutra odlično kad se Tomo vrati na burzu. Još 900 komada i preko HPB-a 1300. Do Nove godine ste mirni. A trezor će kupovati od vaših novaca. Samo ne znam kome ćete prodavati po 10.000 kuna. Evo, čitajte novi Lider. ESOP je tu. Tvornice radnicima, zemlja seljacima. Tomo kipa jer zna da će radnici dobiti dionice po nominali uz popust. Samo ne znam kome ćete vi prodati svoje. Bojim se nikome. Ključko vas je opet priključio. Ideje naše, pare Vaše.[smiley1]

Baš ste prozirni kolega ….očito da ste samo običan day trader, i da niste ovaj put uspjeli kupiti po 8000 kn[smiley6]

Gosp. apoksiomen,da li se vi često dižete na lijevu nogu ili ste po prirodi skloni provociranju.Da se i dogodi ESOP pa šta onda i u mojoj firmi je bio ESOP pa se sa dionicom nije ništa dogodilo važno je da firma dobro posluje i da ide u dobrom smjeru.Izabran je novi nadzorni odbor u kojega moramo imati povjerenje dok se ne dogodi nešto da počinjemo u njih sumnjati.

nekako mi se čini da kolege Apoksiomen i Tenkista rade na istoj liniji otpora!

Hogar vozi Volvo

New Report

Close