TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nije sad to bitno, već je bitno jeste li Vi pripremili danas pare kad Tomo bude kipao.

A bogami u zadnje vrijeme fino kipa. ( 50-100 po danu )

Nadam se da imate 500.000-1.000.000 kuna da ga pokrijete.

Ovo me malo podsjeća na IPO Transadrije.

P.S. Jeste li razmiljali o promjeni imena tvrtke u ” Ključko i sin ”

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Čim cijena stagnira ili pada, pojavi se kolega apoksiomen i jako dobro druka prema dolje. Svaka čast. Međutim zašto se nisi javljao kada je cijena skakala prema gore. Čini mi se da ti sve vidiš crno i pokušavaš nagovoriti što više naivnih na prodaju.

Ima li koga da zna kada će biti izvješće za 2Q,unaprijed se zahvaljujem na dobroj informaciji?[smiley5]

Ova dionica ima svoje zakonitosti,kao i svaka druga.
Jedini problem su prevelike oscilacije vrijednosti koje vrlo vješto koriste oni kojima nije bitno kvartalno,godišnje izvješće,već samo 10-20% za part dana.I to je sasvim ok,a ovdje ima dosta takvih igrača.
Ova dionica vrijedi puno više,to je svima jasno i tržište će to priznati u trenutku kada bude spremno.
Ako ste pratili malo što se dešavalo sa Intereuropom u SLO,šta je prethodilo prodaji iste Schenkeru,i kako se to odrazilo na cijenu,onda budite uvjereni da će se to desiti i sa TNSA bar što se tiče procjene realne vrijednosti njihovog biznisa uvečanog za postoječe nekretnine i tvrtke u suvlasništvu i vlasništvu,ali treba strpljenja ili daytrade iskoristiti ako ste skloni takvim rizicima.
Update stanja

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ne može gdin Jozić kako Vi kažete “kipati” još tako dugo. Ako prodaje cca 50 komada dnevno za 20 dana je vani.
A ako je usvojen plan da trezor kupuje, šteta je da ne iskoristi “kipanje” gdina Jozića i kupi neku količinu od njega.
Mislim da će se cijena i dalje kretati oko 8000 dok gdin Jozić ne proda svoje dionice.


Ne može gdin Jozić kako Vi kažete “kipati” još tako dugo. Ako prodaje cca 50 komada dnevno za 20 dana je vani. A ako je usvojen plan da trezor kupuje, šteta je da ne iskoristi “kipanje” gdina Jozića i kupi neku količinu od njega. Mislim da će se cijena i dalje kretati oko 8000 dok gdin Jozić ne proda svoje dionice.

…mislim da je ideja bila da trezor kupuje na vecim cijenama…


Ne može gdin Jozić kako Vi kažete “kipati” još tako dugo. Ako prodaje cca 50 komada dnevno za 20 dana je vani.
A ako je usvojen plan da trezor kupuje, šteta je da ne iskoristi “kipanje” gdina Jozića i kupi neku količinu od njega.
Mislim da će se cijena i dalje kretati oko 8000 dok gdin Jozić ne proda svoje dionice.


Ma super bi bilo da se jozić “iskipa” samo me strah da nebude malo kipanje pa malo shoping , pa malo kipanje, pa malo shoping , pa opet kipanje … i tako sve dok hfp ne izvjesi svoj paket na prodaju.
Nadam se da nisam u pravu, ma uvijek je tako kad neko zaluta u nešto sa čime se ne bavi, to vam je kao da Srečko Bahovec odluči vadit šljunak , kupi bagare i bude jeftiniji od svih, jer love ionako ima od dionica i dividendi!!!

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
5. JOZIĆ TOMO 940 [color=blue](-56 kom)[/color] 3,27 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun
Ukupno: 50,93

…..zanimljivo protrgovano 34 dionice Jozo na 940.

Što leži ne bježi

Prodao Jozić još 56 komada. Međutim kada pogledam prvih 5 k/p, čini mi se kao da se maknuo sa prodaje.

Ako ovako nastavi prodavati, jedan dan trideset, drugi pedeset komada, to će potrajati kao što je već neko napisao 20-setak dana, što je 4 tjedna. Onda ulazimo u 9. mjesec gdje će biti IPO T-HTa te će opet tržište pogoditi korekcija. Dakle morat ćemo čekati. Međutim ako samo malo stane sa prodajom, kao što mi se sad čini, cijena bi opet mogla malo skočiti, jer ako se pogleda prvih 5 k/p, prodaje i nema.

da se kladimo, da ce se vec sutra naslagati paketici od 10kom na prodaji..?[smiley1]
ali neka, nije mi zao,nek se covjek iskrca, bas me zanima gdje ce se onda naci 2000komada za trezor, ako se cijena sada sa 1000kom spustila za 1500kn, koliko ce se podignuti onda?[smiley2]

a i ceka nas FI u kojem ce se morati prikazati nesto od love[smiley2]

pred nama su bolji dani..bar bi trebali biti[smiley7]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

btw, kolega Znanac, sve sto ste rekli, znamo otprije, bilo bi bolje i za nas i za Vas, da malo svog casha prelijete u TNSA i sami znati da ce vam se isplatit..
a ucinit’ cete dobro djelo gosp.Joziću, ko zna za sto mu treba hitno cash..
mozda je nedajboze kakva nevolja[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun 2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun 3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun 4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun 5. JOZIĆ TOMO 940 [color=blue](-56 kom)[/color] 3,27 Osnovni račun 6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun 7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun 8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun 9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun 10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun Ukupno: 50,93 …..zanimljivo protrgovano 34 dionice Jozo na 940.

kolega magare007, to je stanje od prije 3 ili 4 dana(molio bih ostale kolege za preciznu informaciju), a ne koliko je danas protrgovano na što aludiraš…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

New Report

Close