TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da jozo opet čeka dva sata prije zatvaranja da proda kojih 80 komada i da sruši cijenu……
ej. jozo, jozo … tko pod drugim jamu kopa…….
[smiley1]

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

Morate priznati da Tomo ovih dana fino kipa. Očito su kamioni puni.

Ne znam mislio sam kupiti, ali ipak ću pričekati ESOP.

Bit će dosta jeftinije.

Ključko je Zakon.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Bilo je protrgovano 18 dionica i onda odjednom 90 dionica da li netko zna kome fale od ovih večih igrača,nije valjda oped gosp.Jozić?[smiley7]

super24:

a kome ce prodati ovi koji sad kupuju?

to ste pitanje mogli postaviti na topic “opcenito o dionicama”, ne vidim razloga zasto bi islo bas ovdje?
[smiley1]

ili vi znate nesto vise?[smiley1]


znam da svi kupuju samo da brzo prodaju skuplje.. no mislim da to nece ici tako brzo kako se nadaju jednostavno iz razloga sto ima dovoljno za sve koji to namjeravaju kupit da kupe po danasnjoj cijeni.. mozda bude i jos jeftinije.
za srednje-dugi rok ne znam.. nisam upoznat s pravom vrijednoscu firme.. samo malo pratim sa strane..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Da li se zna kada če TNSA dati izvješće ,da vidimo kako su poslovali?[smiley2]


MiG29: ” super24: ” a kome ce prodati ovi koji sad kupuju? ” to ste pitanje mogli postaviti na topic “opcenito o dionicama”, ne vidim razloga zasto bi islo bas ovdje? [smiley1] ili vi znate nesto vise?[smiley1] ” znam da svi kupuju samo da brzo prodaju skuplje.. no mislim da to nece ici tako brzo kako se nadaju jednostavno iz razloga sto ima dovoljno za sve koji to namjeravaju kupit da kupe po danasnjoj cijeni.. mozda bude i jos jeftinije. za srednje-dugi rok ne znam.. nisam upoznat s pravom vrijednoscu firme.. samo malo pratim sa strane..

ima dovoljno dok se ne pocne raditi ono sto se na skupstini izglasalo, KUPNJA ZA TREZOR
[smiley2]

onda ce biti malo i 2 Jozića[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

to je glupo gledanje stvari..

br.1 oni kupuju novcima investitora tojest indirektno kupujete sami od sebe dionice..
br.2 ako trzisna cijena bude u tom trenutku 7500 +5% dozvoljenih za trezor i nije previse
br.3. zasto bi oni kupovali preskupo svoje dionice? evo proda im jozic 3 posto po 8000 kn ak treba..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

[smiley2]prvi put cujem da je to glupo gledanje stvari,ali dobro[smiley2]

br.1 bolje da mojim novcima kupuju dionice, nego da ih dijele..medju sobom. uostalom, to je i brana od preuzimanja, i jos kojesta..to je sasvim uobicajena stvar.

br2. ako p onda q..cijena nece u tom trenutku zasigurno biti toliko koliko vi navodite, a iskreno, nevazna je cijena u tom trenutko, ono sto mene intersira je da se nesigurni i spekulanti istresu, nisam siguran da ce se to s tim dogoditi, ali barem cemo se rijesiti gosp. Jozića..a i puno vise od toga

br.3 sto se mene tice moze im prodati za 1000 ili za 100 000, meni je bitno da se skinu ti paketi na asku.ovdje se radi o fundamentalno podcjenjenoj dionici, koja ima zdrav core-business + gomile vrijednih nekretnina+cash!
trziste ce to morati pravedno valorizirati, jer ce biti sve manje i manje ovakvih dionica.uostalom, vidjet cemo uskoro..

vidim da ipak poznajete dionicu i dogadjaje oko nje, ako mislite kupovati, sumnjam da mozete ispod ovoga..
a za ostalo cemo vidjeti[smiley11]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

stvarno ne znam mnogo o firmi, no mislim da bi bilo najbolje za sve da im jozic proda po 1000.. osim za jozica[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Generirano u: 25.07.2007 19:19:05
Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
5. JOZIĆ TOMO 996 3,46 Osnovni račun [color=blue](-38 kom)[/color]
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun
Ukupno: 51,13

Još 15-ak dana i iskipat će Jozić sve. A tako je bio sretan poslije skupštine :-)))


Generirano u: 25.07.2007 19:19:05 Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A” Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun 2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun 3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun 4. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun 5. JOZIĆ TOMO 996 3,46 Osnovni račun [color=blue](-38 kom)[/color] 6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun 7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun 8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun 9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun 10. ALVIŽ NICOLAS 311 1,08 Osnovni račun Ukupno: 51,13 Još 15-ak dana i iskipat će Jozić sve. A tako je bio sretan poslije skupštine :-)))

Ja ipak mislim da ce to malo dulje trajati, pogotovo ako cijena ode ispod 8K, Jozić se istovara ali nevjerujem da ide u veće rušenje cijene.

Ma čudan je on lik.
Ako već želi izići iz Transadrije,zašto nije rasprodao sve ili većinu dionica u danima oko skupštine.
Nije da nije mogao,potražnja je bila dovoljno jaka.

New Report

Close