TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sada kupujte kada pada ne kada raste, promijenio se način trgovanja ” Kaj nije bil uvijek takav?[smiley2]

oprostite ali kod TNSA do sada nije… tj. kada je raslo onda u stratu je trebalo kupovati i negdje s zadovoljenih xx% prodati…

ako nisi prodao prije nego je krenula padati onda je tada odmah trebalo prodati jer će pasti još…

tako je bilo do sada (govorim samo za TNSA)

nije isto

nema mi druge nego se zae..ti

Zanimljiv je ovaj dio u članku (business.hr);
“Zanimljivo je da je Skupština dala ovlasti Upravi da otkupi do 2500 dionica u trezor, i to po cijeni do 5 posto većoj od tržišne, za što upućeni tvrde da će najviše odgovarati značajnom dioničaru Transadrije, zagrebačkom EIG-u.
Igre oko Transadrije se dakle nastavljaju, a konačan rasplet složenih vlasničkih interesa u Transadriji tek se očekuje. ”

Apeliram na one koji prodaju da sačuvaju koju dionicu za kupnju trezora. Nebi bilo lijepo prema nama koji mislimo ostati dugoročno u ovoj dionici da nam se trezor puni na 15.000 kuna.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

mislim da je strah ljudi da opet ne padne, pa sada prodaju što više….. no, moram reći da su bedaki kaj prodaju, a kasnije bi mogli još više zaraditi…… kasnije će im biti žao…..
doro je rekao 25 crveno [smiley9]

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

Uvijek je bilo onih koji se zadovoljavaju malim ili koji imaju slabe živce ili bolje rečeno koji nisu spremni preuzeti rizik – rezltat je jasan i vidljiv danas. Mislim da sam slične situacije vidio na Đuri na 225 – 205 -225 u jednom danu. Vidjet ćemo što donosi sutra (ponedjeljak…).
Ako sam dobro shvatio, tržišna cijena + 5%(npr. 9000 * 1,05 = 9450) bi trebala biti cijena koju će Društvo prihvatiti za 2500 dionica za trezor.
Samo ovom odlukom bi se trebali smiriti prvenstveno mali (neiskusni) ulagači.
Vlasnik sam dionica i u interesu mi je da dionica raste. Vi gospodo prosudite sami.


Uvijek je bilo onih koji se zadovoljavaju malim ili koji imaju slabe živce ili bolje rečeno koji nisu spremni preuzeti rizik – rezltat je jasan i vidljiv danas. Mislim da sam slične situacije vidio na Đuri na 225 – 205 -225 u jednom danu. Vidjet ćemo što donosi sutra (ponedjeljak…). Ako sam dobro shvatio, tržišna cijena + 5%(npr. 9000 * 1,05 = 9450) bi trebala biti cijena koju će Društvo prihvatiti za 2500 dionica za trezor. Samo ovom odlukom bi se trebali smiriti prvenstveno mali (neiskusni) ulagači. Vlasnik sam dionica i u interesu mi je da dionica raste. Vi gospodo prosudite sami.

tom izračunu treba dodati da je Transadrija za te dionice sprema izdvojiti 23.625.000,00 kn koji će se sliti u džepove malih dioničara, biti će love ko salate!

Hogar vozi Volvo


Uvijek je bilo onih koji se zadovoljavaju malim ili koji imaju slabe živce ili bolje rečeno koji nisu spremni preuzeti rizik – rezltat je jasan i vidljiv danas. Mislim da sam slične situacije vidio na Đuri na 225 – 205 -225 u jednom danu. Vidjet ćemo što donosi sutra (ponedjeljak…). Ako sam dobro shvatio, tržišna cijena + 5%(npr. 9000 * 1,05 = 9450) bi trebala biti cijena koju će Društvo prihvatiti za 2500 dionica za trezor. Samo ovom odlukom bi se trebali smiriti prvenstveno mali (neiskusni) ulagači. Vlasnik sam dionica i u interesu mi je da dionica raste. Vi gospodo prosudite sami.

Hogar: Biti će love.
Htjedoh reči. Jučer i danas se u prosjeku trgovalo s 300 dionica- velik promet. cca. 8 dana se treba trgovati samo sa Društvom da bi se ispunio kvantum od cca. 2500 dionica. A gdje su Jozići i ostale zvjerke.
Pogledati boldirano u QUOTE.

volio bih čuti što vam govori moj nadimak
a i dalje ništa nitko nije odgovorio o kupoprodaji koja je upravo izvršena,mene zanima samo cijena,koliko smatraju da vrijede otac i sin…mi ćemo vrlo brzo svi znati koliko vrijedimo

vidjet cemo u ponedjeljak stanje u top10 uz ovakve promete jucer i danas.

10.07.2007 22:05:44
Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun
3. JOZIĆ TOMO 1.244 4,33 Osnovni račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 301 1,05 Osnovni račun
Ukupno: 51,95

Važeći podaci za uredovni dan 12.07.2007 .

TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun
3. JOZIĆ TOMO 1.178 4,10 Osnovni račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 301 1,05 Osnovni račun
Ukupno: 51,72

Jozic (-66)

Počelo se opet lupati po asku[smiley2]


Počelo se opet lupati po asku[smiley2]

aj kolega lupi kupnju prodaju


danijel1: ” Počelo se opet lupati po asku[smiley2] ” aj kolega lupi kupnju prodaju

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close