TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Datum objave: 13.7.2007 Rubrika: Rijeka

NA JUČERAŠNJOJ REDOVNOJ GLAVNOJ SKUPŠTINI TRANSADRIJE IZABRAN NOVI NADZORNI ODBOR
Ključariček izgurao Fudurića [/b]

S novom preraspodjelom u društvu, međutim, neće doći do promjena u Upravi na čijem čelu i dalje ostaje dosadašnji predsjednik Marijan Ključariček. On je pak po završetku Skupštine kazao kako najnovije promjene za tvrtku znače stabilnost i daljni napredak te kako je za upravu najbitnije da poslovanje tvrtke nesmetano ide dalje

RIJEKA – Riječka Transadrija promijenila je Nadzorni odbor – najznačajnija je novost s jučerašnje Glavne skupštine ovog dioničkog društva koje je građanima Rijeke vjerojatno još u sjećanju po previranjima od prije dvije godine kada je na mjesto predsjednika Nadzornog odbora ušao broker Denis Fudurić i preuzeo upravljanje tvrtkom. …

Novi list, 13.07.2007.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Osobno mislim da je počeo povratak stare slave ove dionice koje se sjećamo iz peteroznamenkastih dana. Kako je i sam Kljuariček u jednom ranijem interviewu najavio da će se dobit od Trans Ri i Policentra prikazati do kraja godine to je uz novo vodstvo moguć samo jedan pravac – onaj u nebo!

Hogar vozi Volvo

sad neka mi neko od vas oduševljenih kaže kolika je cijena zadržavanja ključa na mjestu predsjednika uprave
i gdje ćete smjestiti njegovog vrlog sina?
a “3000 dionica koje su nestale preko noći na račun predsjednika uprave”?
to vas više ne zanima?

mi mali trebamo biti zadovoljni da smo uspjeli oragnizirano napraviti ono što je bilo najbolje moguće u datom trenutku

oni veliki koji bi trebali intervenirati ili su trebali intervenirati pa nisu – niti ne očekujem da će išta poduzetui – tako da sam mišljenja da je za sve nas male pametnije na ovaj način proći…

vi gospon samuraj2 – birajte za sebe

p.s. jasni mi je sada zašto vam je nadimak samuraj

nema mi druge nego se zae..ti

nakon svega ovog, što vi mislite kolika je realna vrijednost dionice i u kojem periodu bi mogla doseći tu raziniu ?
[smiley9]

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

Cestitke dionicarima TNSA, najtezi dio posla smo obavili

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


nakon svega ovog, što vi mislite kolika je realna vrijednost dionice i u kojem periodu bi mogla doseći tu raziniu ? [smiley9]

bez nekog pretjerivanja – do kraja ove godine može i preko 15k s time da tek onda počinje….
normalno je da će biti oscilacija i da se zapravo čeka i ulaz većih fondova….

ima još toga za odraditi ali temelji su postavljeni

nema mi druge nego se zae..ti

takve i moje procjene. mislim da bi negdje početkom travnja iduće godine moglo ići i preko 20k.[smiley8]

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

Neznam kako bi ovo uopce opisao….

pogledajte promet tnsa u prvim trenucima otvaranja burze, a naravno i cijenu !!![smiley9]

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

samo da vidimo hoće li se dogoditi traders remorse …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Čestitam malim dioničarima TNSA na velikoj pobjedi i želim im sve najbolje.

New Report

Close