TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


biti će sutra jakoooo zanimljivo !!!! pazi sutra je petak 13 !!!

bit ce bit ce, jakoo zanimljivo i jakooooooo žao onima koji su prodavali po 8000 -9000


Kupnja – TNSA-R-A 7 8.850,00 11 8.800,00 4 8.400,00 3 8.309,00 2 8.308,01 Prodaja – TNSA-R-A 7 8.880,00 10 8.950,00 10 8.980,00 1 8.999,99 3 9.043,00
[/quote

je, limit je na 8880,27


je li 8.880,00 unutar današnjeg limita?
je, limit je na 8880,27 [/quote]

Je li u blokadi ili je ipak 7 kom na prodaji danas?


biti će sutra jakoooo zanimljivo !!!! pazi sutra je petak 13 !!!

meni je petak 13 uvijek bio sretan dan [smiley2]. Inače imam malo TNSA osobno, te još nešto u drugom portfelju ali dosta da me i sama dividenda veseli.

i meni je sretan dan….. ja diplomirano na petak 13.. i položio nekoliko ispita pa mi je poslovno dosta dobar dan… te se nadam da će sutra biti lijepo vidjeti malo veće brojkice od današnjih….

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?

“meni je petak 13 uvijek bio sretan dan [smiley2]. Inače imam malo TNSA osobno, te još nešto u drugom portfelju ali dosta da me i sama dividenda veseli.
[/quote]

molio bih da mi netko objasni stvari vezane uz dividendu. imam nešto malo tnsa i nisam zadnje vrijeme pratio pa nisam u toku.

»Pored raspoređivanja dijela dobiti u zakonom i statutom utvrđene rezerve, predlaže se isplata dividende u iznosu od 200,00 kuna po dionici. Dividenda će se isplatiti najkasnije do 31. 12. 2007., a o točnom vremenu isplate odlučit će Uprava, sukladno planiranom novčanom tijeku i redovnom poslovanju Društva. Ostatak dobiti raspoređuje se u zadržanu dobit.«

Nikad ne treba dizati ruke od dobre stvari. Samo, kako znati koja je dobra?


»Pored raspoređivanja dijela dobiti u zakonom i statutom utvrđene rezerve, predlaže se isplata dividende u iznosu od 200,00 kuna po dionici. Dividenda će se isplatiti najkasnije do 31. 12. 2007., a o točnom vremenu isplate odlučit će Uprava, sukladno planiranom novčanom tijeku i redovnom poslovanju Društva. Ostatak dobiti raspoređuje se u zadržanu dobit.«


hvala.

Dugo vremena nije bilo ovakve gužve na bidu[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ikarus: ” Napokon da dode i taj dan…isplatilo se cekati….sada mogu mirno poletjeti….[smiley2] ” Na temelju čega bi ovo trebalo više rasti??? Argumente kolega molim, da i ja kupim!!!!

evo ja ću:

1. promjena nadzornog odbora u ‘suradnji’ s sadašnjom upravom i sadašnjom revizorskom kućom (čitaj – nema fronte – ‘primirje’)
2. izglasana kupovina trezorskih dionica
3. novi NO će imati više interesa podići cijenu same dionice i to ne samo iz svog interesa
4. stara ekipa se dovoljno nakupila u jednoj godini i sada su spremni prepustitit stvari normalnim tokom

mislim da je dovoljno… osobno sam bio i mogu reći da sam oduševljen dotićnim Emanuelom koji je u ime malih dioničara bio izdan profesionalne razine… svaka čast!!!

nema mi druge nego se zae..ti

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


danijel1: ” Ikarus: ” Napokon da dode i taj dan…isplatilo se cekati….sada mogu mirno poletjeti….[smiley2] ” Na temelju čega bi ovo trebalo više rasti??? Argumente kolega molim, da i ja kupim!!!! ” evo ja ću: 1. promjena nadzornog odbora u ‘suradnji’ s sadašnjom upravom i sadašnjom revizorskom kućom (čitaj – nema fronte – ‘primirje’) 2. izglasana kupovina trezorskih dionica 3. novi NO će imati više interesa podići cijenu same dionice i to ne samo iz svog interesa 4. stara ekipa se dovoljno nakupila u jednoj godini i sada su spremni prepustitit stvari normalnim tokom mislim da je dovoljno… osobno sam bio i mogu reći da sam oduševljen dotićnim Emanuelom koji je u ime malih dioničara bio izdan profesionalne razine… svaka čast!!!

bio si na skupštini?

trčanje je zakon :)

danijel1:

Ikarus: ” Napokon da dode i taj dan…isplatilo se cekati….sada mogu mirno poletjeti….[smiley2] ” Na temelju čega bi ovo trebalo više rasti??? Argumente kolega molim, da i ja kupim!!!!

evo ja ću:

1. promjena nadzornog odbora u ‘suradnji’ s sadašnjom upravom i sadašnjom revizorskom kućom (čitaj – nema fronte – ‘primirje’)
2. izglasana kupovina trezorskih dionica
3. novi NO će imati više interesa podići cijenu same dionice i to ne samo iz svog interesa
4. stara ekipa se dovoljno nakupila u jednoj godini i sada su spremni prepustitit stvari normalnim tokom

mislim da je dovoljno… osobno sam bio i mogu reći da sam oduševljen dotićnim Emanuelom koji je u ime malih dioničara bio izdan profesionalne razine… svaka čast!!!

5. zato što kupuje Elka
6. zato što Elku kupujem ja
[smiley1]

New Report

Close